Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Cestovní pojištění dle destinace

Ať už se chystáte na dovolenou nebo zahraniční cestu v jakémkoliv ročním období, jistě využijete náš rozcestník, který se zabývá cestovním pojištěním pro jednotlivé zahraniční destinace. Kvalitní cestovní pojištění vám pomůže v případě jakýchkoliv potíží. My vám s tím poradíme, jelikož se cestovnímu pojištění pravidelně věnujeme.
SPOČÍTAT CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

Evropa

Evropa skýtá ideální podmínky pro dovolenou v průběhu celého roku, ať už jste příznivci teplého počasí nebo zimních sportů v horách. Další výhodou je, že nemusíte cestovat zase tak daleko, některé oblíbené destinace jsou přímo za rohem a dostanete se tam obvykle jen několikahodinovou jízdou vlastním autem. Přestože evropské prostředí jednotlivých států více méně znáte, i tak se zamyslete nad podobou cestovního pojištění, jelikož některé země nejsou součástí Evropské unie a lékařská péče nebo kriminalita v nich mají skutečně různou úroveň, která by vás mohla nemile zaskočit.

Asie

Asijské státy patří mezi nejnavštěvovanější exotické destinace. Můžete zde zažít klasickou dovolenou, ale i pobyty plné luxusu či dobrodružnější cestování. Nejvíce se zájem Čechů soustřeďuje na pohodovou dovolenou na pobřeží Středozemního moře a v jihovýchodní části Asie.

Další zahraniční destinace

Na našich stránkách Top-Pojištění.cz pro vás samozřejmě máme informace i o dalších zemí, které lze v průběhu roku navštívit.