222 100 200 Zavoláme vám zpět

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ ONLINE

 • Přehledné porovnání, sleva až 50 %
 • Jednoduché sjednání i přes mobil
 • Platné okamžitě
 • Připojištění auta na cesty

Porovnání pojišťoven zdarma, sjednání s okamžitou platností do 2 minut a se slevou až 50 % i přes telefon.
Pojištění na cesty do zahraničí jednoduše, rychle a online.
Nové pojištění vozidla na cesty.

Rychlé porovnání,
široký výběr produktů,
snadno a online

Uzavřeli jsme
více než 1 200 000
cestovních pojištění

Online sleva až
50 %
na pojistném

Sjednání pojištění do
2 minut
přes internet

Jak funguje Top-Pojištění.cz?

Pomůžeme Vám s výběrem kvalitního cestovního pojištění, prostřednictvím naší kalkulačky pojištění. Je to jednoduché, rychlé a přehledné. V prvním kroku zadejte základní údaje o Vaší cestě a počtu cestujících. Vyberte si rizika, která chcete pojistit a stiskněte tlačítko Kalkulace. Do 5 sekund uvidíte přehledné srovnání cestovního pojištění a můžete si vybrat z 12 prověřených pojišťoven. V dalším kroku již stačí vybrat v přehledné tabulce naší kalkulačky tu nejvhodnější variantu cestovního pojištění. Je zde pro Vás připraveno online nejlevnější cestovní pojištění a porovnání dle ceny od nejlevnější až po nejdražší variantu. Pro objednání cestovního pojištění online stiskněte tlačítko Koupit a následně vyplňte krátký formulář. Na konci objednávky můžete zaplatit platební kartou, bankovním převodem nebo jiným způsobem.

Spolupracujeme

Allianz pojišťovna AXA ASSISTANCE CZ Colonnade Insurance S.A. ČSOB Pojišťovna ERGO pojišťovna ERV Evropská pojišťovna Generali pojišťovna Slavia pojišťovna Union pojišťovna Uniqa pojišťovna VZP pojišťovna

Co získáte uzavřením cestovního pojištění?

 • Pojištění léčebných výloh v zahraničí
 • Non-stop asistenční služby v českém jazyce
 • Pojištění více než 100 sportů bez navýšení ceny
 • Bezplatné prodloužení cestovního pojištění v případě nečekaných situací v cílové zemi
 • Úhradu zdravotní repatriace i repatriace ostatků
 • Možnost připojistit si úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti a pojištění zavazadel
 • Pojištění svého vozidla na cesty
 • Možnost připojistit si rizikové nebo extrémní sporty

AKTUÁLNĚ: Koronavirus Covid-19 a cestovní pojištění

Aktuálně většina pojišťoven u cestovního pojištění bude krýt náklady na léčebné výlohy spojené s Koronavirem, pokud cílová destinace nebyla v době odjezdu vyhlášena jako riziková. V tomto případě se pojišťovny odkazují na Ministerstvo zahraničních věcí, případně s dodatkem na Světovou zdravotnickou organizaci nebo obdobnou instituci.

Co je cestovní pojištění?

Cestovní pojištění do zahraničí v základu obsahuje pojištění léčebných výloh a asistenčních služeb. Pokryje vám ošetření i mimo státní zdravotnická zařízení, spoluúčast na ošetření, lécích i hospitalizaci a v neposlední řadě v případě nutnosti i transport zpět do České republiky včetně lékařského dozoru. Navíc vše můžete konzultovat s asistenční službou, která je vám na telefonu k dispozici nonstop v českém jazyce a v případě problémů vám pomůže najít nejbližšího lékaře, tlumočníka nebo vše s nemocnicí vyřídí za vás.

Příběh klienta

Pro klienty, kteří by snad ještě váhali nad nutností cestovního pojištění na hory, uvádíme příklad z praxe: Pan Tomáš, nezkušený lyžař, zavinil začátkem tohoto roku srážku na sjezdovce se zdatným a rychle jedoucím rakouským snowboardistou, který při pádu utrpěl zranění ramene. Pan Tomáš si při srážce způsobil zlomeninu dolní končetiny. Náklady na ošetření a léčbu a náhrada způsobené škody dosáhly téměř milionu korun. Toto vše by musel pan Tomáš z velké části zaplatit z vlastní kapsy, pokud by nebyl pojištěn. V tomto případě zaplatil pouze pojistné za cestovní pojištění na 7 dní, které ho stálo pouhých 77 Kč.

Řada lidí si také myslí, že po vstupu České republiky do EU už cestovní pojištění v rámci těchto zemí nepotřebují (například do lyžařských center v Alpách). Vstupem do EU jsme získali nárok na zdravotní péči na účet své zdravotní pojišťovny, avšak za podmínek platných pro místní občany (včetně spoluúčasti). V zařízeních, která nejsou financována z veřejných zdrojů, si nepojištěný klient bude muset uhradit veškerou péči sám. Pokud klient ze zdravotních důvodů nemůže využít původní plánovaný způsob dopravy, hradí si náklady spojené s převozem do zdravotnického zařízení nebo do České republiky sám. Klientova zdravotní pojišťovna tyto náklady nehradí.

Příklady cen cestovního pojištění do Itálie

Délka pobytu a rozsah

Jednotlivec
1 dospělý

Pár
Pár
Rodina
Rodina 2 + 2
1 den 11 Kč 22 Kč 40 Kč
4 dny (zimní sporty) 48 Kč 96 Kč 158 Kč
7 dní (pojištění odpovědnosti,
úrazu a zavazadel)
142 Kč 284 Kč 468 Kč

Možnosti platby cestovního pojištění

Jako jediní nabízíme takto širokou škálu platebních možností. Platební informace obdržíte na email společně s pojistnou smlouvou. Pojištění je platné od okamžiku provedení platby pojistného. U většiny pojišťoven je rozhodující čas zadání platebního příkazu. Můžete si vybrat některou z níže uvedených platebních metod:

 • platební kartou, rychlým bankovním převodem nebo běžným bankovním převodem;
 • složenkou nebo vkladem hotovosti u přepážky Fio banky.

Cestovní pojištění - pocit jistoty!

Prosluněná pláž, vítr na moři, hory, lyžování, adrenalinový sjezd? A nebo snad pyramidy, safari či se toulat napříč australskou divočinou? Je jedno, kam pojedete, důležité je, abyste se v pořádku vrátili a strávili tyto chvíle bez zbytečných starostí. Již od 12 Kč/den získáte lékařskou péči, kterou můžete rozšířit o další připojištění.

Pevnou součástí cestovního pojištění sjednaného na našem portále je pojištění léčebných výloh v zahraničí, včetně repatriace, asistenčních služeb a nákladu na přivolání opatrovníka. Můžete se pojistit i na poslední chvíli, jistotu Vám zaručí cestovní pojištění online. Chraňte se při cestování do zahraničí kvalitní pojistkou, kde si sami zvolíte rozsah pojištění a výši pojistného krytí.

Každý typ cesty skrývá jiná rizika, každý člověk si cestování užívá jinak a to vše by se mělo odrazit ve srovnání cestovního pojištění.

Ať už cestujete za odpočinkem či za prací, cestujte bez obav z nečekaných událostí. Vyberte si takové pojištění, které odpovídá povaze cesty. Pak se budete cítit na svých cestách bezpečně. Využijte našeho přehledného porovnání cestovního pojištění se slevou až 50 %.

Jaké jsou druhy připojištění?

Připojistit lze vyšší limit krytí pro léčebné výlohy a repatriaci, nadstandardní asistenční a právní služby pro případ, že by výše pojistné částky základní nabídky nebyla dostačující. Mezi další důležitá připojištění patří:

 • úrazové pojištění - pro případ trvalých následku nebo smrti následkem úrazu;
 • pojištění odpovědnosti - za škodu způsobenou na zdraví a majetku třetí osobě;
 • pojištění zavazadel - pro případ ztráty a poškození;
 • pojištění storna - pro případ zrušení nebo neuskutečnění cesty.

K velmi důležitému patří připojištění zimního a rizikového sportu. Doporučujeme věnovat náležitou pozornost výlukám jednotlivých pojišťoven, aby vámi zvolený sport byl vybranou pojišťovnou pojistitelný. Podrobně rozepsané rizikové sporty naleznete například v kalkulačce cestovního pojištění po kliknutí na informační ikonu "POPIS" u jednotlivých pojišťoven.

Pořebujete poradit? Jsme vám k dispozici na zákaznické lince.

222 100 200
9:00 - 17:00