222 100 200 Zavoláme vám zpět

Nejlevnější povinné ručení

Top-Pojištění.cz dlouhodobě nabízí nejlevnější povinné ručení

Společnost Top-Pojištění.cz svým klientům nabízí jedny z nejnižších cen povinného ručení na tuzemském trhu. Této nabídky mohou využít všichni privátní majitelé osobních vozidel, ve všech kategoriích i městech. Informace  vychází ze statistik Top-Pojištění.cz, které ukázaly, že čtyři z pěti motoristů platí zbytečně vysoké pojistné. Správným výběrem pojištění pomocí kalkulačky povinného ručení přitom mohou ušetřit až 67 % nákladů.

Nejlevnější povinné ručení

Společnost Top-Pojištění.cz se rozhodla využít svého významného postavení na pojistném trhu a nabízí nejnižší ceny povinného ručení v České republice. Na portále www.top-pojisteni.cz si tak mohou zájemci sjednat pojištění za bezkonkurenčních podmínek. Nabídka koresponduje s  aktuálně nejnižšími cenami pojištění vozidel na tuzemském trhu. Většina českých řidičů tak má nyní jedinečnou možnost prostřednictvím změny produktu snížit cenu pojistného až o 67 %.

,,Češi se neumí v nabídkách pojišťoven orientovat a hledat výhodné pojištění. Přitom právě nyní jsou ceny povinného ručení stlačeny na minimum. Je pravděpodobné, že cena pojištění půjde již brzy nahoru. Proto chceme této situace využít a nabídnout klientům našeho portálu ty nejvýhodnější podmínky," sdělil jednatel společnosti Top-Pojištění.cz, která je největším online prodejcem pojištění na českém trhu. ,,Výsadní postavení na trhu a velké objemy pojistného nám umožňují uzavřít s tuzemskými pojišťovnami exkluzivní partnerskou spolupráci. Díky tomu si můžeme dovolit nabízet ty nejnižší ceny". Věříme, že tato informace bude v toto příhodné období klienty motivovat k hledání té nejvýhodnější nabídky. Prostřednictvím porovnávače totiž mohou zjistit nejen cenu, ale srovnat také další kritéria pojistky,"připomněl jednatel společnosti Top-Pojištění.cz.

Nejlevnější povinné ručení

Hledáte to nejlevnější povinné ručení online? Pokud ano, máme pro Vás skvělou zprávu. Připravili jsme pro Vás přehledné porovnání povinného ručení u všech pojišťoven na českém trhu. Stačí zadat několik základních údajů a během několika okamžiků si můžete vybrat nejvýhodnější povinné ručení z 7 pojišťoven.

Hledat nejlevnější povinné ručení nebo ne?

Mnoho lidí jde pouze po ceně povinného ručení a proto volí nejnižší cenu povinného ručení na trhu. Ale pozor! Pozorně si přečtěte, jaké služby v danné ceně máte (připojištění, limity krytí apod.) Mnohdy můžete nají kvalitnější povinné ručení, které bude jen o něco málo dražší než-li to nejlevnější.

Mohlo by Vás také zajímat:

Proč užívat kalkulačku na povinné ručení?

I když si povinné ručení neuzavřete, naše kalkulačka vám pomůže získat přehled za kolik a kde si můžete nejlevnější povinné ručení sjednat. Ovšem pozor – ne vždy si vaše vozidlo pojistíte za takovou cenu, jakou nabízíme na našich stránkách on-line právě my. V naší kalkulačce naleznete vždy aktuální sazby pro daný rok včetně všech slev, které budete mít jenom u nás. Nestačí Vám kalkulačka na povinné ručení?

Jsme tu pro vás

Pokud si nevíte rady s pojištění zavolejte nám na telefon 222 100 200 nebo pište na email info@top-pojisteni.cz.

 Spočítejte si své povinné ručení