Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Vstup do klientské zóny

Co je to „Klientská zóna“?

Zde naleznete veškeré Vaše objednávky a dokumenty k pojištění (pojistnou smlouvu, zelenou kartu, platební údaje, doklad o zaplacení, atd.). Můžete si prohlédnout jejich aktuální stav, upravit Vaše údaje (dohlásit číslo SPZ, číslo technického průkazu, atd.) pomocí „Žádosti o změnu“. Také zde naleznete potvrzené nabídkové souhrny. Veškeré dokumenty jsou ke stažení ve formátu PDF. Obsah složky se zobrazí ihned po přihlášení.

Klientská zóna umožňuje využít šablonu z předchozího pojištění a sjednat si ho nově bez přepisování dat. Tím si zkrátíte čas na samotné sjednání.

Registrace na našem portálu probíhá automaticky. Pokud se rozhodnete využít našich služeb, budete na konci objednávky požádáni o vložení Vašeho kontaktního emailu.

Systém automaticky ověří, zda-li zadaný email již existuje v naší databázi. Pokud ano, přiřadí objednávku k již existujícímu účtu. Pokud ne, automaticky vytvoří nový uživatelský účet. Na Vámi zadanou emailovou adresu bude odeslán nabídkovým souhrn a údaje potřebné k přihlášení do Vašeho účtu.