222 100 200 Zavoláme vám zpět

Havarijní pojištění - online porovnání a kalkulace

Havarijní pojištění pomůže tam, kde ostatní selhávají.
Zaviněná autonehoda, krádež vozidla, zničení či poškození živlem nebo vandalismus,
to vše vám pokryje právě havarijní pojištění.

Rychlé porovnání,
široký výběr produktů,
snadno a online

Dlouholeté zkušenosti
12 let
na českém trhu

Klienti ušetří až
70 %
na pojistném

Sjednání pojištění za
5 minut
přes internet

Jak funguje Top-Pojištění.cz?

V kalkulačce havarijního pojištění vyberte Vaše vozidlo (tovární značku a model) a vyplňte pár základních údajů. Dále zadejte aktuální tržní hodnotu vozidla (= pojistná částka) a další doplňující informace. Nyní už jen stačí zvolit druh pojistných rizik, výši spoluúčasti a základní údaje o Vás. Ihned poté se Vám zobrazí přehledný graf s nabídkou možností havarijního pojištění (přehledné srovnání 7 pojišťoven). Pro objednání havarijního pojištění online stiskněte tlačítko "Koupit" a následně vyplňte krátký formulář. Obratem obdržíte veškeré pojistné dokumenty do Vaší emailové schránky.

Spolupracujeme

Allianz pojišťovna AXA pojišťovna Česká podnikatelská pojišťovna, a.s. ČSOB Pojišťovna Direct pojišťovna Kooperativa pojišťovna Servisní pojišťovna Slavia pojišťovna

Jaká rizika kryje havarijní pojištění?

  • Zaviněná autonehoda
  • Krádež vozidla
  • Zničení či poškození živlem
  • Vandalismus

Co byste měli vědět o havarijním pojištění?

Pomůžeme Vám s výběrem nejlevnějšího havarijního pojištění online za pomocí naší kalkulačky pojištění. Je to jednoduché, rychlé a přehledné.

Do 48 hodin od objednání, nejdříve však 10 dní před počátkem pojištění, Vás bude kontaktovat servisní technik na telefonním čísle uvedeném ve Vaší objednávce. V případě Vašeho zájmu přijede až do místa Vašeho bydliště. Tato služba je poskytována naším dlouholetým smluvním partnerem a je pro Vás zcela ZDARMA.

Prohlídka vozidla je vyžadována pojišťovnou v případě uzavření havarijního pojištění. Současně je jednou z podmínek pro jeho platnost.

Pojišťovny nabízejí různé kombinace uvedených rizik a klient se může rozhodnout, která si chce pojistit. Jednotlivá rizika lze uzavírat buď jako komplexní pojištění tzv. Allrisk (havárie, živel, odcizení), a nebo v kombinacích (havárie + živel) a (odcizení + živel). Na výběr máte z níže uvedených rizik:

  • Havárie - zaviněná autonehoda
  • Krádež/Odcizení - krádež vozidla
  • Živel - zničení či poškození živlem
  • Vandalismus - zásah cizí osoby

Havarijní pojištění je určeno k ochraně vozidla před škodami způsobenými živly nebo vzniklými v důsledku havárie, odcizení, vandalismu či neoprávněného užití vozidla. Pokud budete mít uzavřeno havarijní pojištění, pojišťovna vám v uvedených případech vyplatí náhradu škody, která na vozidle vznikne. Přestože havarijní pojištění není povinné, jeho uzavření je třeba vždy zvážit.

Při dopravní nehodě slouží havarijní pojištění ke krytí škod na vlastním automobilu. V případě zavinění druhou osobou je škoda hrazena z povinného ručení viníka, uplatnění tedy havarijní pojištění nalezne při dopravní nehodě způsobené řidičem havarijně pojištěného automobilu.

Rozhodnutí, kterou z pojišťoven si vybrat, může ovlivnit mnoho aspektů. Může to být cena za nejlevnější havarijní pojištění nebo kvalitní asistenční služby, případně jméno pojišťovny či možnost připojištění. Toto vše si můžete přečíst ještě před zakoupením havarijního pojištění v sekci Porovnání pojišťoven, kde naleznete jednoduchý popis nabízeného havarijního pojištění. V sekci pojistných podmínek naleznete detailní pojistné podmínky jednotlivých pojišťoven.

U nás vždy naleznete atraktivní nabídky havarijního pojištění a jako dárek pro Vás i internetovou slevu až 30%. Nejenže ušetříte na havarijním pojištění, ale dostane se Vám i plného komfortu co se týká zaslání pojistných dokumentů a fotodokumentace Vašeho vozu zdarma. My se postaráme o vše! Obratem po dokončení objednávky na havarijní pojištění zašleme na Vaši emailovou adresu pojistnou smlouvu. Nejpozději do dvou pracovních dnů od nás obdržíte zásilku s originálními dokumenty.

Pořebujete poradit? Jsme vám k dispozici na zákaznické lince.

222 100 200
8:30 - 19:00