222 100 200 Zavoláme vám zpět

Celoroční cestovní pojištění

Chystáte se na dlouhodobý pobyt mimo Českou republiku? Jezdíte často na služební cesty a dovolené? Potřebujete kvalitní pojištění pro pracovní pobyt do zahraničí? Sjednejte si celoroční cestovní pojištění a už se nemusíte o nic starat! Celoroční cestovní pojištění je Vaší jistotou na cestách po celý rok.

banner sleva

Proč celoroční cestovní pojištění?

Hlavním důvodem je, že zákonné zdravotní pojištění do zemí Evropské unie nezahrnuje náklady na přepravu nemocného zpět do vlasti a ani repatriaci tělesných ostatků. Jako další důvod uvedeme například to, že zdravotní péči hrazenou z účtu vaší české zdravotní pojišťovny je nutné čerpat pouze ve státních zařízeních, což platí pouze ve státech Evropské unie. V ostatních zemích světa Vám česká zdravotní pojišťovna bude pouze refundovat Vámi uhrazenou zdravotní péči do výše nákladů za ošetření, léčbu hrazených v ČR.


Další výhodou komerčního cestovního pojištění je samozřejmě možnost využití asistenční služby. V obtížných situacích je úloha asistenčních služeb nedocenitelná, můžete se na ně obrátit kdykoli a z kteréhokoli místa na svět. V neposlední řadě zmíníme, že nemoc, ztráta zavazadel či jiná škoda vás mohou potkat zejména na cestách. Celoroční cestovní pojištění vám dodá jistotu při dovolené i pracovních cestách a uchrání váš rozpočet před případnými finančními potížemi způsobenými vysokými náklady na léčení v cizině.

Sjednání cestovního pojištění

Pozitivem na celém procesu je určitě fakt, že samotné sjednání celoročního cestovního pojištění Vám zabere opravdu jen pár minut. Pokud i vy plánujete dlouhodobý pobyt v zahraničí a celoroční cestovní pojištění sjednat potřebujete, stačí zadat základní informace do kalkulace cestovního pojištění.

Vyberete tedy cílovou destinaci a termín cesty a zadáte svůj věk nebo datum narození. V případě, že vám záleží na komplexnosti vašeho pojištění, můžete své základní cestovní pojištění rozšířit o různá připojištění. Konkrétně se jedná o připojištění odpovědnosti, zavazadel, úrazu nebo storno cesty.

SPOČÍTAT CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

Pokud bude mít vaše cesta sportovní charakter, je rovněž nutné provozované sportovní aktivity v celoročním cestovním pojištění zohlednit. Nezapomeňte tak na připojištění zimních, rekreačních, rizikových nebo extrémních sportů. Výběr těchto připojištění záleží na náročnosti sportovní aktivity, o které je nutné se vždy informovat v pojistných podmínkách cestovního pojištění dané pojišťovny.

Celoroční cestovní pojištění opakovaných výjezdů

Cestujete do zahraničí alespoň dvakrát ročně? Pokud ano, je pro Vás výhodné sjednat si namísto několika jednorázových pojištění raději to celoroční. Ušetřete si čas a starosti před každou cestou do zahraničí!

Celoroční cestovní pojištění pro opakované cesty lze sjednat pro cesty do 365 dnů a pro neomezený počet cest v průběhu roku, kdy jedna cesta nepřesáhne 30 dní. Typ cesty povoluje celoroční cestovní pojištění opakovaných výjezdů turistický nebo pracovní, avšak pouze pro administrativní práci.

Pojištění je k dispozici jak s územní platností Evropa, tak pro územní platnost Svět. V rámci celoročního cestovního pojištění je možné provozovat rekreační i zimní sporty.

SPOČÍTAT CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ