222 100 200 Zavoláme vám zpět

Povinné ručení - online porovnání a kalkulace ceny

Okamžitě po dokončení objednávky vám zašleme na email zelenou kartu.
Po vytištění dokladu můžete vozidlo provozovat.
Tento doklad lze použít i na registru vozidel k přihlášení vozidla.

Rychlé porovnání,
široký výběr produktů,
snadno a online

Uzavřeli jsme přes
100 000
povinného ručení

Klienti ušetří až
70 %
na pojistném

Sjednání pojištění za
5 minut
přes internet

Jak funguje Top-Pojištění.cz?

Pomůžeme Vám s výběrem nejlevnějšího povinného ručení online prostřednictvím naší kalkulačky pojištění. Je to jednoduché, rychlé a přehledné. V prvním kroku zadejte základní údaje o Vašem vozidle a stiskněte tlačítko Kalkulace. Do 20 sekund uvidíte přehledné porovnání povinného ručení a můžete si vybrat z 8 prověřených pojišťoven na českém trhu. V dalším kroku již stačí vybrat v tabulce naší kalkulačky tu nejlepší nabídku povinného ručení. Je zde pro Vás online připraveno nejlevnější povinné ručení a porovnání dle ceny od nejlevnější až po nejdražší variantu. Pro objednání povinného ručení online stiskněte tlačítko Koupit a následně vyplňte krátký formulář.

Spolupracujeme

Allianz pojišťovna AXA pojišťovna Česká podnikatelská pojišťovna, a.s. ČSOB Pojišťovna Direct pojišťovna Hasičská vzájemná pojišťovna Kooperativa pojišťovna Slavia pojišťovna

Jaká rizika kryje a nekryje povinné ručení?

  • Škody na cizím vozidle
  • Trvalé následky cestujících
  • Škody na svodidlech, plotě nebo rodinném domku
  • Ekologickou havárii
  • Povinné ručení nekryje škodu na vlastním vozidle
  • Nekryje odcizení vlastního vozidla

tyto události kryje havarijní pojištění

Co byste měli vědět o povinném ručení?

Povinné ručení je již obecně vžité označení pro pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla dle zákona č. 168/1999 Sb., který byl naposled novelizován 18. prosince 2014 zákonem č. 354/2014 Sb. Uzavřít povinné ručení musí každý majitel motorového vozidla, který jej chce provozovat po veřejné komunikaci. Od 15. ledna 2015 již není Česká kancelář pojistitelů oprávněna vymáhat sankční poplatek za každý den bez platného pojištění. Majiteli nepojištěného vozidla nadále hrozí pokuta ve správním řízení ve výši až 40 000 Kč. Povinné ručení patří do kategorie pojištění odpovědnosti, kryje škody způsobené druhým, jak na majetku, tak na zdraví. Pojišťovna z povinného ručení uhradí škody na poškozeném vozidle či jeho nákladu, na plotě či rodinném domku, na svodidlech, ekologickou havárii, trvalé následky zranění cestujících v cizím i vlastním vozidle atd. Povinné ručení naopak nekryje škody na vlastním vozidle. Od toho existuje havarijní pojištění, které může majitel uzavřít, ale nemusí.

Vaše rozhodnutí, kterou z pojišťoven si vybrat, může ovlivnit mnoho faktorů. Může to být cena za nejlevnější povinné ručení, kvalitní asistenční služby či možnost dodatečných připojištění. Toto vše si můžete přečíst ještě před zakoupením povinného ručení online v sekci Partnerské pojišťovny, kde naleznete podrobný popis produktů jednotlivých pojišťoven.

U nás vždy naleznete atraktivní nabídky povinného ručení a jako dárek pro Vás máme internetovou slevu 10 % - 30 %. Nejenže ušetříte na povinném ručení, ale dostane i plný komfort co se týká zaslání dokumentů a zelené karty, a to nejpozději do druhého dne.

My se postaráme o vše! Obratem po dokončení objednávky na povinné ručení zašleme na Vaši emailovou adresu prozatímní zelenou kartu, která má platnost po dobu tří měsíců. Nejpozději do dvou pracovních dnů od nás obdržíte zásilku s originálními dokumenty.

Pomůžeme Vám vybrat nejlevnější povinné ručení díky našemu přehlednému porovnání pojišťoven. Stačí vyplnit několik údajů a máte jasno.

Pokud potřebujete povinné ručení rychle a levně je tato služba pro Vás jako stvořená! Po dokončení objednávky Vám obratem zašleme dokumenty na Váš email.

Pořebujete poradit? Jsme vám k dispozici na zákaznické lince.

222 100 200
8:30 - 19:00