222 100 200 Zavoláme vám zpět

Povinné ručení - online porovnání a kalkulace ceny

Okamžitě po dokončení objednávky vám zašleme na email zelenou kartu.
Po vytištění dokladu můžete vozidlo provozovat.
Tento doklad lze použít i na registru vozidel k přihlášení vozidla.

Rychlé porovnání,
široký výběr produktů,
snadno a online

Uzavřeli jsme přes
100 000
povinného ručení

Klienti ušetří až
70 %
na pojistném

Sjednání pojištění za
5 minut
přes internet

Jak funguje Top-Pojištění.cz?

Pomůžeme Vám s výběrem nejlevnějšího povinného ručení online prostřednictvím naší kalkulačky pojištění. Je to jednoduché, rychlé a přehledné. V prvním kroku zadejte základní údaje o Vašem vozidle a stiskněte tlačítko Kalkulace. Do 20 sekund uvidíte přehledné porovnání povinného ručení a můžete si vybrat z 8 prověřených pojišťoven na českém trhu. V dalším kroku již stačí vybrat v tabulce naší kalkulačky tu nejlepší nabídku povinného ručení. Je zde pro Vás online připraveno nejlevnější povinné ručení a porovnání dle ceny od nejlevnější až po nejdražší variantu. Pro objednání povinného ručení online stiskněte tlačítko Koupit a následně vyplňte krátký formulář.

Spolupracujeme

Allianz pojišťovna AXA pojišťovna Česká podnikatelská pojišťovna, a.s. ČSOB Pojišťovna Direct pojišťovna Hasičská vzájemná pojišťovna Kooperativa pojišťovna Slavia pojišťovna

Jaká rizika kryje a nekryje povinné ručení?

  • Škody na cizím vozidle
  • Trvalé následky cestujících
  • Škody na svodidlech, plotě nebo rodinném domku
  • Ekologickou havárii
  • Povinné ručení nekryje škodu na vlastním vozidle
  • Nekryje odcizení vlastního vozidla

tyto události kryje havarijní pojištění

Co byste měli vědět o povinném ručení?

Povinné ručení je již obecně známým označením odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla podle zákona č. Č. 168/1999 Sb., Který byl později novelizován zákonem č. 293/2017 Sb. ze dne 24. srpna 2017. Uzavreno povinné ručení musí každý majitel motorového vozidla , který chce provozovat po veřejné komunikaci. Od 1. ledna 2018 je Česká kancelář pojistitelů oprávněna vymáhat sankční poplatek za každý den bez platného pojištění. Majiteli nepojištěného vozidla hrozí pokutou ve správním řízení – více v našem článku ” Co je nového v povinném ručení v roce 2018? Pozorovat “. Povinné ručení patří do kategorie odpovědnosti za škodu, kryje škody způsobené druhým, jak na majetku, tak na zdraví. Pojišťovna povinného ručení nahradí škodu na poškozeném vozidle nebo jeho nákladu, na pozemku nebo rodinném domě, na zvodidlech, ekologickou nehodu, trvalé následky zranění cestujících v cizích i vlastních vozidlech atd. Povinné ručení naopak nevrátí škodu na vlastní vozidle . Od této doby existují havarijní pojištění , které může majitel uzavřít, ale nemusí.

Vaše rozhodnutí, kterou z pojišťoven si vybrat, může ovlivnit mnoho faktorů. Může to být cena za nejlevnější povinné ručení, kvalitní asistenční služby či možnost dodatečných připojištění. Toto vše si můžete přečíst ještě před zakoupením povinného ručení online v sekci Partnerské pojišťovny, kde naleznete podrobný popis produktů jednotlivých pojišťoven.

U nás vždy naleznete atraktivní nabídky povinného ručení a jako dárek pro Vás máme internetovou slevu 10 % - 30 %. Nejenže ušetříte na povinném ručení, ale dostane i plný komfort co se týká zaslání dokumentů a zelené karty, a to nejpozději do druhého dne.

My se postaráme o vše! Obratem po dokončení objednávky na povinné ručení zašleme na Vaši emailovou adresu prozatímní zelenou kartu, která má platnost po dobu tří měsíců. Nejpozději do dvou pracovních dnů od nás obdržíte zásilku s originálními dokumenty.

Pomůžeme Vám vybrat nejlevnější povinné ručení díky našemu přehlednému porovnání pojišťoven. Stačí vyplnit několik údajů, dostanete se snadno ke konkrétním a k aktuálním nabídkám. Je důležité vědět, že se Vám snažíme nabídnout ideální podmínky. Nejčastěji každého napadne jako první cena, ale obvykle je lepší alespoň chvíli věnovat nabídce a porovnání parametrů uvedených nabídek ve srovnání s jejich cenou. Můžete získat například vyšší limity krytí nebo další služby nebo možnosti pojistky, o které jste jen uvažovali a nyní ji snadno můžete mít.

Každé pojištění detailně popisujeme a právě díky porovnání najdete právě tu Vaší "zlatou střední cestu", která bude optimálním řešením právě Vašich potřeb. V případě potřeby je tu možnost kdykoliv dotazu zde na webu pomocí chatu na našem oddělení podpory klientů, případně jim můžete přímo zavolat na naše číslo 222 100 200.

Pokud potřebujete povinné ručení rychle a levně je tato služba pro Vás jako stvořená! Po dokončení objednávky Vám obratem zašleme dokumenty na Váš e-mail. Stačí opravdu jenom pár minut na uzavření povinného ručení. Objednávku snadno uhradíte vaší platební kartou přímo v rámci objednávky a snadno tak celou svoji objednávku dokončíte. Podklady k nové smlouvě Vám pošleme e-mailem a poštou následně.

Pokud byste si nevěděli rady, nebo se potřebujete poradit, vždy nabízíme možnost zavolat na naše klientské centrum na číslo 222 100 200. Pokud si chcete nechat zavolat zpátky, najdete na našich stránkách vždy vpravo nahoře službu Zavoláme vám zpět, stačí nechat na sebe kontakt resp. Vaše telefonní číslo a ozveme se Vám.

Pořebujete poradit? Jsme vám k dispozici na zákaznické lince.

222 100 200
8:30 - 19:00