222 100 200 Zavoláme vám zpět

Povinné ručení srovnání

Portál Top-Pojištění.cz Vám přináší přehledné srovnání povinného ručení online. Díky naší kalkulačce povinného ručení stačí zadat několik vstupních údajů a během několika málo okamžiků vidíte srovnání povinného ručení od nejlevnějších variant až po ty nejdražší. Nyní máte možnost srovnání povinného ručení u několika pojišťoven. Uzavřít pojištění Vám potrvá maximálně 5 minut.

Povinné ručení online

Díky srovnání pojišťoven můžete ušetřit až 70% z ceny povinného ručení. Nejrychlejší povinné ručení srovnání na internetu, do 30 vteřin vidíte nejlevnější povinné ručení – cena.

Proč srovnat povinné ručení online?

Díky srovnání povinného ručení online získáte přehled povinného ručení u všech pojišťoven online. Zadejte jen vstupní údaje a obratem zjistíte, které pojištění je pro Vás to nejlepší. Další výhodou je i to, že už nikam nemusíte chodit! Vše si zařídíte z pohodlí Vašeho domova. Dočasnou zelenou kartu obdržíte na email a následně druhý den poštou. Nejlevnější srovnávač na českém trhu www.top-pojisteni.cz nabízí opravdu to nejlevnější povinné ručení. Zkuste si také srovnat havarijní pojištění online, ke kterému

Mohlo by Vás také zajímat:

Proč užívat kalkulačku na povinné ručení?

I když si povinné ručení neuzavřete, naše kalkulačka vám pomůže získat přehled za kolik a kde si můžete povinné ručení sjednat. Ovšem pozor – ne vždy si vaše vozidlo pojistíte za takovou cenu, jakou nabízíme na našich stránkách online právě my. V naší kalkulačce naleznete vždy aktuální sazby na daný rok včetně slev, které budete mít jenom u nás. Nestačí Vám kalkulačka na povinné ručení?

Jsme tady pro vás

Pokud si nevíte rady s pojištění zavolejte nám na telefon 222 100 200 nebo pište na email info@top-pojisteni.cz.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POVINNÉ RUČENÍ