Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Kalkulačka povinného ručení bez osobních údajů

Pojištění podle nájezdu kilometrů

Garance kalkulačky bez osobních údajů

Portál Top-Pojištění.cz jako jediný porovnávač na českém trhu garantuje nezávaznou kalkulaci pojištění bez nutnosti zadávat osobní údaje, tj. provést kalkulaci povinného ručení a havarijního pojištění anonymně. Chcete zjistit jak by vycházela cena pojištění na vaše vozidlo, ale máte strach ze zneužití osobních údajů? U nás se nemusíte ničeho bát. Při zadávání parametrů pro výpočet pojištění nevyžadujeme žádné osobní údaje. Kalkulačku pojištění můžete vyplnit bez e-mailové adresy a bez telefonu. Stačí zadat pouze několik parametrů a máte srovnání všech pojišťoven v nabídce. Vše online, jednoduše, rychle a levně.

Nedojde ke zneužití mých údajů k marketingovým účelům?

Většina firem, nabízející porovnání pojištění na internetu, využívá nezávazné kalkulace ke sběru osobních nebo kontaktních údajů. Klient je tak nucen ve snaze zjistit pouze cenu pojištění k zadání e-mailu, telefonního čísla, jména apod. Následně dochází k opakovaným telefonátům a nevyžádaným e-mailům s nabídkami různých produktů. Jak se tomuto vyhnout?

Anonymní kalkulačka povinného ručení 2024

Využijte kalkulace povinného ručení na stránkách www.top-pojisteni.cz. Nevyžadujeme žádné osobní údaje při kalkulaci ceny pojištění. Nepoužíváme údaje získané při kalkulaci k marketingovým účelům, jako jiné srovnávače. Společnost Top-Pojištění.cz je garancí zachování soukromí.