222 100 200 Zavoláme vám zpět

Kalkulace povinného ručení bez zadání osobních údajů

Garance kalkulace bez osobních údajů

Portál Top-Pojištění.cz jako jediný porovnávač na českém trhu garantuje nezávaznou kalkulaci pojištění bez nutnosti zadávat osobní údaje. Chcete zjistit jak by vycházela cena pojištění na vaše vozidlo, ale máte strach ze zneužití osobních údajů? U nás se nemusíte ničeho bát. Při zadávání parametrů pro výpočet pojištění nevyžadujeme žádné osobní údaje jako e-mailovou adresu nebo telefonní číslo. Stačí zadat pouze několik parametrů a máte srovnání všech pojišťoven v nabídce. Vše online, jednoduše, rychle a levně.

Nedojde ke zneužití mých údajů k marketingovým účelům?

Většina firem, nabízející porovnání pojištění na internetu, využívá nezávazné kalkulace ke sběru osobních nebo kontaktních údajů. Klient je tak nucen ve snaze zjistit pouze cenu pojištění k zadání e-mailu, telefonního čísla, jména apod. Následně dochází k opakovaným telefonátům a nevyžádaným e-mailům s nabídkami různých produktů. Jak se tomuto vyhnout?

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POVINNÉ RUČENÍ

Využijte kalkulace povinného ručení na stránkách www.top-pojisteni.cz. Nevyžadujeme žádné osobní údaje při kalkulaci ceny pojištění. Nepoužíváme údaje získané při kalkulaci k marketingovým účelům, jako jiné srovnávače. Společnost Top-Pojištění.cz je garancí zachování soukromí.