222 100 200 Zavoláme vám zpět

Pojištění nemovitosti

Na internetu máte v dnešní době možnost sehnat v podstatě cokoliv, je možné ale i vyřízení pojištění nemovitosti online? Samozřejmě že ano, většina pojištění lze již vyřídit online pěkně z pohodlí svého domova, pojištění majetku není výjimkou. A že nevíte jak? Nezoufejte, od toho je jsme tady my, Top-Pojištění.cz. Pojištěním sjednávaným online se zabýváme již více jak 10 let, budete tedy v dobrých rukou.

Pojištění nemovitosti

Co je pojištění nemovitosti?

Než se začnete pídit po podrobnostech a parametrech jednotlivých produktů pojištění nemovitosti, které aktuálně pojišťovny nabízejí, je třeba si uvědomit, jaký druh pojištění majetku vlastně potřebujete. V rámci pojištění vašeho domova můžete zvolit pojištění domácnosti, nemovitosti anebo kombinaci obou produktů. Pojištěním domácnosti ochráníte vnitřní vybavení svého bytu či domku, jako je např. nábytek, spotřebiče a elektronika, oblečení, sportovní vybavení, ale i stavení součásti, mezi které spadají i podlahové krytiny, malba či tapeta, kuchyň s vestavěnými spotřebiči apod. Naopak v rámci pojištění nemovitosti pojistíte pouze danou stavbu, tedy nemovitý majetek, který je pevně spojen se zemí. Pro maximální ochranu vašeho domova je tedy ideálním řešením komplexní pojištění, kterého dosáhnete sjednáním jak pojištění domácnosti, tak pojištění nemovitosti.

Pojistná rizika u pojištění nemovitosti

Co všechno vám vaše pojištění pokryje, máte vždy definováno v pojistné smlouvě a pojistných podmínkách. Než tedy smlouvu odsouhlasíte svým podpisem nebo úhradou pojistného, informujte se, zda je v ní obsaženo vše, co od pojištění očekáváte. Běžně se pojištění nemovitosti sjednává na škody způsobené např. výbuchem a požárem, vodou z vodovodního zařízeni, povodní či záplavou, vodou vystoupnutou z odpadního potrubí, vichřicí či krupobitím, krádeží vloupáním, loupeží a vandalismem, náhlým sesuvem půdy či laviny, pádem stromů, tíhou sněhu, nárazem vozidla, zemětřesením, zřícením letadla a mnoha dalších. V případě, že máte už jasno o tom, jaký druh pojištění potřebujete sjednat a co vše by mělo být ve smlouvě obsaženo, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s pojištěním domu či bytu pomůžeme.

Jak sjednat pojištění nemovitosti online

Pokud máte zájem pouze o pojištění domácnosti, tedy pojistit vnitřní vybavení vašeho domova, není problém jej sjednat online přímo v rámci dostupné kalkulace na našich webových stránkách.  Jestli však potřebujete sjednat pojištění nemovitosti samostatně nebo v kombinaci s pojištěním domácnosti, není aktuálně možné na našem webu provést srovnání pojištění nemovitosti online. Rozhodně to ale není z důvodu, že bychom vám nechtěli poskytnout komplexní informace, ba naopak. Pojištění nemovitosti je velmi složitým a obsáhlým produktem, z tohoto důvodu jsme jej do online porovnání přímo na webu zatím nezařadili a zpracování nabídek nechali v rukách našich odborníků. V případě zájmu o tento druh pojištění nás tedy jednoduše kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo na online chatu a zanechte nám svůj kontakt. Obratem se vám ozve někdo z našich kvalifikovaných pracovníků, abyste společně projednali všechny vaše požadavky. Následně vám bude zaslán krátký formulář k vyplnění základních údajů o místě pojištění a pojistníkovi, na základě kterých vám budou nabídky zpracovány. Porovnání vám zašleme zpracované v přehledné tabulce včetně kompletní písemné nabídky z kalkulátorů jednotlivých pojistitelů.

Jak uzavřít pojištění nemovitosti

V případě, že se pro některou ze zaslaných nabídek rozhodnete, nemusíte navštívit pobočku dané pojišťovny. Vše vyřídíme za vás. Zpracujeme vám smlouvu, kterou vám zašleme do emailu nebo k podpisu. Nejedná se tedy o sjednání pojištění nemovitosti online v pravém slova smyslu, ale i tak to bude pro vás bez starostí, stačí reagovat na e-maily nebo vše vyřídit telefonicky. Popřemýšlejte tedy o možnostech ochrany vašeho domova a sjednejte pojištění nemovitosti či domácnosti online ještě dnes.