Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Cestovní připojištění auta do zahraničí

Těšíte se na dovolenou v zahraničí, kam vyrážíte autem a nevíte, jaké ideální pojištění do zahraničí sjednat? Pak jste tu správně, protože víme přesně, co hledáte. Svou jízdu vozem si můžete připojistit v rámci cestovního pojištění.

SPOČÍTAT CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

Cestování bez obav

Pro stoprocentní jistotu pohodlí a bezpečí vám nestačí jen řidičské schopnosti a vybavení automobilu. Kvalitního pojištění vám pomůže se vypořádat s problémy, které vás na cestě mohou potkat. Pojišťovna vám pomůže kdykoliv to bude nutné.

Ceník povinného ručení Allianz

Velká část Čechů každoročně opravdu vyráží na dovolenou vlastním vozidlem. Patrně jde o jeden z nejkomfortnějších způsobů, protože vyjíždíte, kdy potřebujete, velikost a hmotnost zavazadel závisí jen na limitech samotného vozu, zastavit můžete v průběhu cesty a dopřát si neplánované zážitky.

Jaké připojištění vozu do zahraničí?

Jedním ze způsobů, jak ochránit svůj vůz a jeho posádku, pokud zrovna nechcete využít havarijní pojistku, je cestovní připojištění do zahraničí. Jedná se o úrazové pojištění pro řidiče a pojištění technické asistence. Pak je tu ještě pojištění odpovědnosti za škodu, ale to využijí více například cyklisté, než řidiči motorových vozidel.

Čeho se připojištění týká

Úrazové pojištění chrání nejen posádku, ale i vás jakožto řidiče, na rozdíl od klasického povinného ručení. Díky úrazovému pojištění se dostanete ke kvalitnější kompenzaci, pokud se vám jako řidiči něco stane. Úrazové pojištění bývá součástí cestovního pojištění a to v různé výši pojistných limitů.

Technická asistence vozidel je stěžejní v případě, že se s vaším vozidlem dostanete do potíží a potřebujete nutně využít asistenčních služeb, které se o vás a vaši posádku postarají.

Kdy využít technickou asistenci:

 • Vybitá autobaterie
 • Nedostatek nebo záměna paliva
 • Ztráta nebo zabouchnutí klíče od vozu
 • Defekt pneumatiky

Řešení asistence v případě potíží:

 • Oprava na místě 
 • Odtah do servisu
 • Náhradní ubytování
 • Repatriace vozidla
 • Nutná úhrada parkovného z důvodu technických potíží
 • Zapůjčení náhradního vozidla
 • Zajištění tlumočníka

Online cestovní pojištění

Abyste měli jistotu nejvýhodnější nabídky, využijte možnosti online srovnání cestovního připojištění. Kalkulačku najdete na stránkách Top-Pojištění, takže vám vůbec nic nebrání si ji vyzkoušet v klidu doma a to kdykoliv se vám to hodí.

Smlouva je platná od chvíle jejího zaplacení. Veškeré dokumenty vám přijdou na e-mail bez toho, aniž byste něco podepisovali. Pak už jen stačí vytisknout kartičku pojištění a vyrazit na cestu.

Tipy pro cestování autem po Evropě:

Aby bylo vaše cestování jednodušší, přinášíme několik tipů, které při jízdě autem po Evropě případně využijete.

Povinná výbava auta
Postup při nehodě v zahraničí
Jak postupovat při asistenční službě