222 100 200 Zavoláme vám zpět

Cestovní pojištění do zahraničí online

Rádi cestujete do zahraničí a obtěžuje vás vyřizování cestovního pojištění na pobočkách jednotlivých pojišťoven? Nyní už nikam nemusíte. Vaše cestovní pojištění do zahraničí online jsme zjednodušili natolik, že je zvládne doopravdy každý. Stačí vyplnit jen základní údaje o cestujících a cílové destinaci a během několika málo okamžiků se vám zobrazí přehledné srovnání cestovního pojištění 12 pojišťoven. Veškeré dokumenty obdržíte obratem na Vámi uvedený email. Dokumenty si jen vytiskněte a přibalte s sebou na cestu.

banner leto

Na co byste si měli dát pozor při cestě do zahraničí online

Cestování do zahraničí online je většinou radost, nemusí tomu tak bohužel být vždy. Věnujte proto pozornost následujícím radám, které vám výběr cestovního pojištění zjednoduší a zároveň pomůžou vybrat do nejlepší cestovní pojištění. U cestovního pojištění byste se neměli rozhodovat jen podle výše pojistného, ale také podle limitů pojistného plnění, a to především pro pojištění léčebných výloh. Z pojištění léčebných výloh je hrazeno nejen ošetření a zdravotní péče, ale také hospitalizace či transporty. Je tedy třeba zohlednit to, do jaké destinace cestujete, za jakým účelem a jaká je úroveň místní poskytované zdravotní péče. Pokud se jedná o vzdálenou destinaci mimo Evropu, určitě je dobré volit vyšší limity pojistného krytí pro léčebné výlohy. Případné náklady na nutnou repatriaci se totiž mohou vyšplhat až na několik miliónů korun.

Sjednejte si pojištění na cesty

V dnešní době je také už v podstatě nutností si ověřit to, zda vámi vybraná destinace není na seznamu států, do kterých se nedoporučuje cestovat. Tento sezam je uveden na stránkách Ministerstva zahraničních věcí ČR a je pravidelně aktualizován. Na tyto informace se také odkazují i pojišťovny, co se výluk z cestovního pojištění týká. Například můžeme uvést třeba fakt, že pokud je daný stát uveden na tomto seznamu z důvodu možné teroristické hrozby a došlo by skutečně k vašem zranění v důsledku teroristického útoku, nebyla by daná léčba pojišťovnou kryta.

V neposlední řadě si pak nezapomeňte zjistit co nejvíce informací, které se dané destinace týkají. Tedy například to, zda je pro cestu nutné zajistit víza, jaká jsou doporučená očkování a také to, jaké jsou místní zvyky a zákony. Určitě byste si totiž nechtěli dovolenou znepříjemnit problémy s tamními úřady.

Máme pro vás také článek dobré rady před cestou do zahraničí. Zde se dozvíte vše potřebné.

Mohlo by Vás také zajímat:

Proč užívat kalkulačku na cestovní pojištění?

I když si cestovní pojištění neuzavřete, naše srovnání cestovního pojištění vám pomůže získat přehled za kolik a kde si můžete cestovní pojištění sjednat. Ovšem pozor – ne vždy a všude se pojistíte za takovou cenu, jakou nabízíme na našich stránkách online právě my. V naší kalkulačce naleznete vždy aktuální sazby na daný rok včetně slev, které budete mít jenom u nás.

Nestačí vám kalkulačka na cestovní pojištění?

Pokud si nevíte rady s pojištěním zavolejte nám na telefon 222 100 200, napište nám na online chat nebo na email [email protected].

Spočítat cestovní pojištění