222 100 200 Zavoláme vám zpět

Cestovní pojištění do zahraničí online

Máte rádi cestování do zahraničí, ale obtěžuje vás při vyřizování cestovního pojištění obíhání poboček jednotlivých pojišťoven? To už dávno nemusíte! Sjednání cestovního pojištění do zahraničí online jsme zjednodušili natolik, že ho zvládne upravdu každý.

banner leto

Cestovní pojištění do zahraničí – na co si dát pozor

Máme pro vás pár rad, které vám výběr cestovního pojištění zjednoduší a zároveň pomůžou vybrat ten nejlepší produkt. U cestovního pojištění se rozhodujte nejen podle výše pojistného, ale také podle limitů pojistného plnění, a to především pro pojištění léčebných výloh. Z těch je totiž hrazeno například ošetření a další zdravotní péče, hospitalizace nebo transporty na letiště, repatriace a samozřejmě i zásah záchranné služby.

V neposlední řadě přinášíme dobré rady před cestou do zahraničí. Před každou cestou si nezapomeňte zjistit co nejvíce informací, které se dané destinace týkají, včetně situace s epidemií covid-19.

  • Zda je pro cestu nutné zajistit víza
  • Jaká jsou doporučená očkování
  • Jaká zde panují bezpečnostní opatření spojená s koronavirem
  • Jaké jsou místní zvyky a zákony

Důležité tipy pro cestování do zahraničí

Proč užívat kalkulačku na cestovní pojištění?

I když si cestovní pojištění neuzavřete, naše srovnání cestovního pojištění vám pomůže získat přehled za kolik a kde si můžete cestovní pojištění sjednat. V naší kalkulačce naleznete vždy aktuální sazby na daný rok včetně slev, které získáte jen díky nám.

Průměr cen cestovního pojištění

Délka pobytu a rozsah 1 dospělý Pár Rodina 2 + 2
1 den
50 Kč 100 Kč 145 Kč
4 dny
100 Kč 201 Kč 290 Kč
14 dní (pojištění odpovědnosti,
úrazu a zavazadel)
352 Kč 704 Kč 1 017 Kč

Pokud si nevíte rady s pojištěním zavolejte nám na telefon 222 100 200, napište na online chat nebo e-mail info@top-pojisteni.cz.