Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Cestovní pojištění do zahraničí online

Máte rádi cestování do zahraničí, ale obtěžuje vás při vyřizování cestovního pojištění obíhání poboček jednotlivých pojišťoven? To už dávno nemusíte! Sjednání cestovního pojištění do zahraničí online jsme zjednodušili natolik, že ho zvládne opravdu každý.

Pojistné limity u cestovního pojištění

Proč si sjednat cestovní pojištění do zahraničí?

Cestovní pojištění se o vás postará jak na cestách po Evropě, tak mimo ni. V Evropské unii díky němu budete mít pokryty i položky, které byste si museli platit s EHIC („modrou kartičkou“). V zahraničí se totiž v mnohem větší míře setkáte se soukromými klinikami či nemocnicemi, a to především v turistických oblastech, na které se tento průkaz nevztahuje. A mimo Evropu se na cestovní pojištění můžete spolehnout ve všech případech, kdy budete potřebovat lékařskou péči nebo vyřešit jiné nesnáze. Jedná se zkrátka o užitečného pomocníka, díky kterému budete cestovat opravdu bez starostí.

SJEDNEJTE SI SVÉ POJIŠTĚNÍ NA CESTY

Důvody sjednání pojištění do zahraničí

  1. Cestovní pojištění slouží v případě nemoci či úrazu v zahraničí.
  2. Modrá kartička je nedostačující a hradí jen nezbytnou péči v některých zařízení.
  3. Pomoc asistenční služby v nouzi – tlumočník, pomoc při operacích, půjčení finančního obnosu,…
  4. Využití různých připojištění – pojištění odpovědnosti, zavazadel, technické asistence u auta,…

Cestovní pojištění do zahraničí tipy a rady

Máme pro vás pár rad, které vám výběr cestovního pojištění zjednoduší a zároveň pomůžou vybrat ten nejlepší produkt. U cestovního pojištění se rozhodujte nejen podle výše pojistného, ale také podle limitů pojistného plnění, a to především pro pojištění léčebných výloh. Z těch je totiž hrazeno například ošetření a další zdravotní péče, hospitalizace nebo transporty na letiště, repatriace a samozřejmě i zásah záchranné služby.

V neposlední řadě přinášíme dobré rady před cestou do zahraničí. Před každou cestou si nezapomeňte zjistit co nejvíce informací, které se dané destinace týkají, včetně situace s epidemií covid-19.

  • Zda je pro cestu nutné zajistit víza.
  • Jaká jsou doporučená očkování.
  • Jaká zde panují bezpečnostní opatření spojená s koronavirem.
  • Jaké jsou místní zvyky a zákony.

Důležité tipy pro cestování do zahraničí

Proč sjednat pojištění do zahraničí online?

I když si cestovní pojištění neuzavřete, naše srovnání cestovního pojištění vám pomůže získat přehled za kolik a kde si můžete cestovní pojištění sjednat. V naší kalkulačce naleznete vždy aktuální sazby na daný rok včetně slev, které získáte jen díky nám.

Cestovní pojištění do zahraničí cena

Délka pobytu a rozsah 1 dospělý Pár Rodina 2 + 2
1 den
12 Kč 24 Kč 35 Kč
4 dny
48 Kč 96 Kč 141 Kč
14 dní (pojištění odpovědnosti,
úrazu a zavazadel)
261 Kč 522 Kč 914 Kč

Pozn.: jedná se o cenu pojištění s územní platností k datu 7.6.2022

SJEDNEJTE SI SVÉ POJIŠTĚNÍ NA CESTY

Cestovní pojištění do zahraničí dle destinací

Podívejte se na cestovní pojištění do nejoblíbenějších zemí.

Cestovní pojištění do Chorvatska

Chorvatsko je už dlouhá léta u českých turistů oblíbenou dovolenkovou stálicí.  Získalo si nás hlavně svou snadnou dostupností, nádhernými plážemi i městy s bohatou historií a zajímavou architekturou. Stačí jmenovat místa jako jsou Split, Dubrovník, Poreč, Šibenik, Trogir nebo Zadar. A co teprve místní ostrovy Brač, Hvar, Korčula, Krk, Rab a Pag, nebo přírodní parky, kterým kralují Plitvická jezera se svými smaragdovými jezery.

Cestovní pojištění do Itálie

Táto známá země ve tvaru dámské kozačky je dalším oblíbeným cílem pro letní dovolené. Itálie vám nabízí široký výběr aktivit, ať už o prázdninách nebo po celý zbytek roku. Kromě nádherné přírody, písčitých pláží a světoznámých měst je Itálie známá i svou gastronomií, které je specifická pro každý její region. Ochutnat zde můžete spoustu druhů těstovin, rajčat, vína, olivového oleje, masa i sýrů. Jestli patří k obdivovatelům historie, musíte navštívit Řím, kolébku renesance – Florencii, Veronu nebo Ravennu s krásnými byzantskými mozaikami. Z oblíbených letovisek pak jmenujme Lignano, Caorle, Riccione nebo Eraclea Mare.

Cestovní pojištění do Rakouska

Rakousko si vás získá nejen zasněženými sjezdovkami, ale také oblastmi, které jsou jako stvořené pro prázdninové aktivity. A to především v nížinné oblasti Dolního Rakouska, kde si užijete skvělé cyklostezky mezi vinohrady nebo podél Dunaje. Opomenout samozřejmě nesmíme ani nádhernou Vídeň či vinné sklepy. Jestli rádi navštěvujete historické hrady a zámky, zavítejte do Štýrska nebo do Korutan s celou řadou průzračných jezer. Mezi další velká turistická lákadla patří Hallstatt, Linz,  Salzburg, nebo Baad Ischl.

Cestovní pojištění na Slovensko

I k našim východním sousedům cestujeme velmi rádi, a to pro jeho nádhernou přírodu, bohatou historii i přátelskou atmosféru. Slovensko si užijí nejen milovníci turistiky, , kterou si můžete dosyta užít v Nízkých i Vysokých Tatrách, ale také termálních lázní (například v Rajeckých Teplicích či Bešeňové) a historie (tu můžete objevovat v městečku Levoča, Špišské Nové Vsi i v Bratislavě).

Cestovní pojištění do Řecka

Dovolenou si v Řecku užíváme nejraději na krásném mořském pobřeží nebo na místních ostrovech s jedinečnou atmosférou. Na pevnině se zcela jistě vydejte do kolébky demokracie – Athén a minou byste neměli ani další místa známá z legendárních bájí, jako jsou jsou Mykény, Delfy nebo Théby. Z ostrovů si pak zamilujete Kos, Krétu, Rhodos, Korfu, Lesbos nebo malebné Santorini.

Cestovní pojištění do Německa

Do Německa se můžete vydat na skvělou rodinnou dovolenou, například k místním jezerům obklopeným cyklostezkami, nebo také za historií. Častým cílem bývá například Berlín se slavnou Braniborskou bránou, Berlínskou zdí nebo Berliner Domem. A kromě Berlína stojí a vidění také Hamburg, Brémy či Hannover.

Cestovní pojištění do Španělska

Jakmile se řekne – dovolená ve Španělsku, zcela jistě se vám vybaví písčité pláže, flamenco, skvělá kuchyně, osvěžující Sangria a celé řada historických památek. Španělsko zkrátka stojí za to navštívit! Historii a uměni se rozhodně vydejte objevovat do Barcelony, Madridu nebo Sevilly. A pláže jako stvořené pro lenošení na vás čekají v oblasti Costa Brava, na Kanárských ostrovech či Baleárech.

Pokud si nevíte rady s pojištěním zavolejte nám na telefon 222 100 200, napište na online chat nebo e-mail info@top-pojisteni.cz.