222 100 200 Zavoláme vám zpět

Jak zaplatit havarijní pojištění

Pokud si objednáte havarijní pojištění online přes naše stránky, máte několik způsobů, jak můžete toto pojištění zaplatit a tedy uzavřít. Konkrétní platební informace obdržíte v potvrzujícím e-mailu do vaší e-mailové schránky společně s pojistnou smlouvu, která je platná za podmínky zaplacení pojistného za první pojistné období do 9 dnů od počátku pojištění (dle pojišťovny).

1. Platebním převodem ze svého bankovního účtu

Havarijní pojištění můžete uhradit klasickým bankovním převodem ze svého účtu a to jakoukoliv formou, kterou máte zřízenu u své banky (klasický převod na přepážce, pomocí internetbankingu nebo GSMbankingu atd.). Standardní mezibankovní převod trvá 2 až 3 pracovní dny. Jakmile obdržíme platbu na náš účet, obdržíte do své e-mailové schránky potvrzující e-mail s dokladem o zaplacení.

Pro správné přiřazení Vaší platby je nezbytné dodržet správné platební údaje:

  • Číslo účtu příjemce (národní formát): 2200997481/2010
  • Číslo účtu příjemce (mezinárodní formát IBAN): CZ39 2010 0000 0022 0099 7481
  • Variabilní symbol: číslo pojistné smlouvy
  • Specifický symbol: přidělený kód pojišťovny
  • Platba musí být v CZK

Přesné platební údaje obdržíte vždy v potvrzujícím e-mailu do Vaši e-mailové schránky.

Transakční poplatek dle sazebníku Vaší banky.

2. superCASH – platba na terminálu SAZKA nebo pobočce České pošty

carovy kodSpolečně s pojistnou smlouvou obdržíte průvodní dopis s čárovým kódem k platbě pomocí superCASH. Dostavte se k libovolnému terminálu společnosti SAZKA a.s. (např. trafiky, čerpací stanice, obchodní centra) nebo na pobočku České pošty, s.p. Obsluhu nechte načíst čárový kód, uvedený vpravo, a proveďte platbu v hotovosti. Pojištění se stává zaplaceným ihned po provedení platby.

Jako náhradní řešení, místo čárového kódu lze použít i uvedení 24- nebo 32- místného čísla pod čárovým kódem. Detailní postup přijetí platby pro obsluhu terminálu SAZKA, a.s.: NELOTERIJNÍ SLUŽBY – PLATBY - PLATBA FAKTUR/ POUKÁZEK.

Transakční poplatek činí 10 Kč.

Ikona SuperCash

3. Složenkou (poštovní poukázkou) typ A na České poště

Ve výjimečných případech můžete povinné ručení také zaplatit složenkou (poštovní poukázkou tyou A) na přepážce České pošty (seznam poboček). S ohledem na poplatky spojené s touto formou platby Vám doporučujeme využít některou z výše uvedených předchozích variant. V případě platby složenkou je důležité dodržet správné platební údaje: číslo účtu, variabilní symbol a specifický symbol (viz. bod č.1.)

Transakční poplatek:

  • Poštovní poukázka typ A 1 Kč až 5.000 Kč činí 29 Kč.
  • Poštovní poukázka typ A 5.001 Kč až 50.000 Kč činí 40 Kč.

4. Vkladem hotovosti na přepážce Raiffeisenbank nebo Fio bank

Dále je možné zaplatit vkladem hotovosti na kterékoliv pobočce Raiffeisenbank (seznam poboček) nebo pobočce Fio bank (seznam poboček). S ohledem na poplatky spojené s touto formou platby Vám doporučujeme využít některou z výše uvedených předchozích variant. V případě platby vkladem hotovosti je důležité dodržet správné platební údaje: číslo účtu, variabilní symbol a specifický symbol (viz. bod č.1.)

Transakční poplatek činí:

  • Raiffeisenbank – 65 Kč
  • Fio bank – 70 Kč