Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Povinné ručení porovnání

Chcete získat nejlevnější povinné ručení na trhu? Pokud ano, poslouží Vám k tomu naše porovnání povinného ručení. Stačí pouze zadat několik základních údajů o Vašem vozidle (výkon, objem motoru, hmotnost, ...) a stisknout tlačítko kalkulace, které se nachází na konci vyplněného formuláře. Následně uvidíte porovnání povinného ručení, které je řazeno v přehledných sloupcích tak, abyste získali okamžitý přehled. Můžete si v klidu a přehledně porovnat všechny nabídky 8 pojišťoven. Pokud si vyberete, stačí stisknout tlačítko „Koupit“ (povinné ručení).

Povinné ručení online

Pokud si stále nejste jisti porovnáním povinného ručení navštivte sekci Porovníní pojišťoven, kde najdete stručný přehled nabízeného produktu vybrané pojišťovny včetně limitů krytí, možných připojištění a asistenčních službách. Pokud se rozhodnete, že chcete povinné ručení uzavřít, stačí stisknout pod sloupci porovnání povinného ručení tlačítko „Koupit„. Dále zadáte několik doplňujících údajů o Vás a pojišťovaném vozidle potřebných k uzavření pojistné smlouvy a na konci potvrdíte objednávku. Obratem obdržíte na Vámi zadanou emailovou adresu veškeré potřebné dokumenty (dočasnou zelenou karta, pojistnou smlouvu a potřebné platební údaje). Dočasná zelená karta slouží jako plnohodnotný doklad o pojištění vozidla a můžete ji také použít například k přihlášení na MÚ. Do 2 pracovních dnů od nás poštou obdržíte originál dočasné zelené karty.

Proč využívat porovnání povinného ručení?

Čas jsou peníze a to, že nemusíte oslovovat jednotlivé pojišťovny se žádostmi o nabídky vám drahocenný čas samozřejmě ušetří. Rovněž není ani zanedbatelná úspora finančních prostředníků při správném výběru pojišťovny. V našem porovnání povinného ručení si z přehledného grafického znázornění ihned můžete vybrat včetně výběru z možných zobrazených připojištění. Přehledné sloupce pro ceny povinného ručení a následný popis vám zjednoduší výběr a vy sami se rozhodnete pro nejvýhodnější nabídku. V grafu názorně vidíte rozdíl mezi základními cenami pojistného, který může být i několik tisíc korun ročně. Nezanedbatelná je rovněž až 50% internetová sleva pro sjednaní online na našich stránkách. Stránky www.top-pojisteni.cz nabízí nejlevnější povinné ručení na českém trhu. Náš portál jako jediný porovnávač garantuje kalkulaci pojištění bez nutnosti zadávat osobní údaje. Jedná se o tzv. kalkulaci bez závazků.

Mohlo by Vás také zajímat:

Nestačí Vám porovnání povinného ručení?

Pokud si nevíte rady s pojištění zavolejte nám na telefon 222 100 200 nebo pište na email info@top-pojisteni.cz.