222 100 200 Zavoláme vám zpět

Pojištění vozidel – komplexní pojištění vozidel online

POVINNÉ RUČENÍ HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ Pojištění do 2 minut! Kalkulačka pojištění vozidel
Pomůžeme Vám vybrat nejlevnější povinné ručení díky našemu přehlednému porovnání pojiťoven. Stačí vyplnit několik údajů a máte jasno. Pokud potřebujete havarijní pojištění rychle a levně je tato služba pro Vás jak stvořená! Zadáte jen několik údajů a hned zjistíte cenu pojištění. Chcete rychlé pojištění vozidel online az rozumnou cenu? Pokud ano, využijte našich služeb a budete nadmíru spokojeni. Po dokončení objednávky Vám obratem zašleme dokumenty na Váš email.
porovnat povinné ručení online porovnat havarijní pojištění online

Pojištění vozidel online

Připravili jsme pro Vás pojištění vozidel online, které zahrnuje Povinné ručení a Havarijní pojištění online. Nyní už nemusíte chodit na pobočky pojišťoven. Stačí Vám pouze vyplnit základní údaje o Vašem vozidle a během chvilky vidíte přehledné porovnání pojištění vozidel od nejlevnějšího až po nejdražší. Povinné ručení Vám přináší porovnání 8 pojišťoven a havarijní pojištění porovnání 7 pojišťoven. Využitje slev a ušetřete až 70% z ceny. Všechny dokumenty obdržíte obratem na Vámi uvedený email. U havarijního pojištění máte prohlídku v ceně 600 Kč ZDARMA a ještě u Vás doma nebo na smluveném místě.

Historie kalkulačky na povinné ručení online

Záměrem kalkulačky pojištění vozidel bylo ulehčit návštěvníkům našich stránek www.top-pojisteni.cz zorientovat se ve spleti nabídek pojištění vozidel jednotlivých pojišťoven. Jelikož vyznat se ve všech sazbách, akčních slevách, asistenčních službách a připojištěních pojišťoven byl nadlidský výkon, vzali jsme proto veškeré informace od jednotlivých pojišťoven a udělali přehledné porovnání autopojištění, ve kterém se už opravdu neztratíte. Nyní už nemusíte nikam chodit! Stačí vyplnit několik údajů a máte jasno!

Mohlo by Vás také zajímat:

Proč užívat kalkulačku na povinné ručení?

I když si pojištění vozidel neuzavřete, naše kalkulačka vám pomůže získat přehled za kolik a kde si můžete pojištění vozidel sjednat. Ovšem pozor – ne vždy si vaše vozidlo pojistíte za takovou cenu, jakou nabízíme na našich stránkách online právě my. V naší kalkulačce naleznete vždy aktuální sazby na daný rok včetně slev, které budete mít jenom u nás.

Nestačí Vám kalkulačka na pojištění vozidel

Pokud si nevíte rady s pojištěním zavolejte nám na 222 100 200 nebo pište na email info@top-pojisteni.cz.

Spočítejte si své povinné ručení