222 100 200 Zavoláme vám zpět

Pojištění auta nebo-li pojištění vozidel

Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější povinné ručení díky našemu přehlednému porovnání pojiťoven. Stačí vyplnit několik údajů a v kalkulačce povinného ručení máte jasno. Pokud potřebujete havarijní pojištění rychle a levně je tato služba pro Vás jak stvořená! Zadáte jen několik údajů a hned zjistíte cenu pojištění. Chcete rychlé pojištění auta online az rozumnou cenu? Pokud ano, využijte našich služeb a budete nadmíru spokojeni. Po dokončení objednávky Vám obratem zašleme dokumenty na Váš email včetně zelené karty.

Pojištění vozidel -pojištění auta

Pojištění auta online

Připravili jsme pro Vás pojištění auta online, které zahrnuje Povinné ručení a Havarijní pojištění online. Nyní už nemusíte chodit na pobočky pojišťoven. Stačí Vám pouze vyplnit základní údaje o Vašem vozidle a během chvilky vidíte přehledné porovnání pojištění vozidel od nejlevnějšího až po nejdražší. Povinné ručení Vám přináší porovnání 8 pojišťoven a havarijní pojištění porovnání 7 pojišťoven. Využitje slev a ušetřete až 70% z ceny. Všechny dokumenty obdržíte obratem na Vámi uvedený email. U havarijního pojištění máte prohlídku v ceně 600 Kč ZDARMA a ještě u Vás doma nebo na smluveném místě.

Povinné ručení online

Povinné ručení online

Výběr a sjednání povinného ručení je opravdu rychlé a snadné. Na našich webových stránkách si stačí otevřít kalkulátor povinného ručení, kde budete hned v prvním kroku vyzváni k vyplnění základních parametrů o vozidle a pojistníkovi, jenž jsou nezbytné pro správný výpočet pojistného. V dalším kroku se vám zobrazí graf porovnání s nabídkami až 8 pojišťoven českého trhu. V rámci kalkulace pojištění můžete libovolně měnit frekvenci platby, limity pojistného krytí a porovnat si pojišťovny podle kvality. Správného a přesného výpočtu pojistného pak docílíte tím, že si ověříte svůj bezeškodný průběh, a to rovnou v průběhu kalkulace online. Jakmile budete mít jasno, která z pojišťoven je pro vás ta pravá, kliknete na tlačítko Koupit a vyplníte podrobnější informace o vozidle, pojistníkovi, popřípadě vlastníkovi a držiteli vozidla. Ještě před objednáním si všechny zadané údaje zkontrolujete v přehledném nabídkovém souhrnu, a objednávku pak potvrdíte tlačítkem Objednat. Nejpozději do 15 minut obdržíte na e-mail veškeré potřebné dokumenty včetně zelené karty. Své vozidlo můžete používat ihned od zvoleného počátku pojištění a můžete jej např. i přihlásit do registru vozidel.

Historie kalkulačky na povinné ručení online

Záměrem kalkulačky pojištění vozidel bylo ulehčit návštěvníkům našich stránek www.top-pojisteni.cz zorientovat se ve spleti nabídek pojištění vozidel jednotlivých pojišťoven. Jelikož vyznat se ve všech sazbách, akčních slevách, asistenčních službách a připojištěních pojišťoven byl nadlidský výkon, vzali jsme proto veškeré informace od jednotlivých pojišťoven a udělali přehledné porovnání autopojištění, ve kterém se už opravdu neztratíte. Nyní už nemusíte nikam chodit! Stačí vyplnit několik údajů a máte jasno!

Mohlo by Vás také zajímat:

Proč užívat kalkulačku na pojištění auta?

I když si pojištění vozidel neuzavřete, naše kalkulačka vám pomůže získat přehled za kolik a kde si můžete pojištění auta sjednat. Ovšem pozor – ne vždy si vaše vozidlo pojistíte za takovou cenu, jakou nabízíme na našich stránkách online právě my. V naší kalkulačce naleznete vždy aktuální sazby na daný rok včetně slev, které budete mít jenom u nás.

Nestačí Vám kalkulačka na pojištění vozidel

Pokud si nevíte rady s pojištěním zavolejte nám na 222 100 200 nebo pište na email info@top-pojisteni.cz.

Spočítejte si své povinné ručení