Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Povinné ručení kalkulačka

Kde si snadno a rychle porovnat ceny a případně i sjednat povinné ručení? Odpověď je jasná! Kalkulačka povinného ručení vám to umožní během okamžiku a vybírat můžete z nabídky až 8 pojišťoven.

Povinné ručení kalkulačka

Historie online kalkulačky povinného ručení

Top-Pojištění.cz spustilo v roce 2005 první srovnávač povinného ručení na internetu u nás. A tak vznikla i kalkulačka povinného ručení, jejímž záměrem bylo ulehčit klientům orientaci ve spleti nabídek povinného ručení. Jelikož vyznat se ve všech sazbách, akčních slevách, asistenčních službách a připojištěních pojišťoven byl nadlidský výkon, vzali jsme proto veškeré informace od jednotlivých pojišťoven a udělali přehledné porovnání povinného ručení, ve kterém se už opravdu neztratíte. Nyní už nemusíte nikam chodit! Stačí vyplnit několik údajů a máte jasno!

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POVINNÉ RUČENÍ

Jak funguje kalkulačka povinného ručení?

Pro snadné porovnání povinného ručení opravdu nemusíte opustit pohodlí svého domova. Stačí vám počítač nebo chytrý telefon, připojení k internetu a k ruce si také vezměte ideálně velký technický průkaz vozidla, kde naleznete všechny parametry vozidla potřebné pro výpočet ceny povinného ručení. Pak už jen stačí jen otevřít záložku Povinné ručení kalkulačka, zadat základní údaje o vozidle a pojistníkovi a hned máte před sebou porovnání nabídek.

Povinné ručení kalkulačka vám zobrazí porovnání povinného ručení v přehledných sloupcích, kde velice snadno získáte veškeré informace o nabízeném produktu pojišťovny (limity krytí, možnosti připojištění, slevy, akce apod.). Nastavit si zde můžete rovnou i požadovaná připojištění, frekvenci platby a také zvolit vyšší či nižší limity krytí. Všechny zadané parametry se vám zohlední do zobrazené ceny.

Pokud vás naše nabídka zaujme, můžete povinné ručení, havarijní pojištění sjednat přímo z pohodlí vašeho domova během 5 minut. Dokumenty včetně zelené karty obdržíte hned po sjednání na zadaný e-mail, stačí si je vytisknout. A podpis a odesílání smlouvy zpět také není nutné, pojištění vzniká úhradou ve stanoveném termínu.

Výpočet povinného ručení

Výpočet povinného ručení se odvíjí od několika faktorů. Hlavně se jedná o technické parametry vozidla, ty nejdůležitější pro výpočet je výkon a objem vozidla. Dále je důležitá značka, model vozidla, ale záleží na typu, roku výroby či dalších. Samozřejmě záleží i na profilu řidiče, kde je velice důležitý věk, bydliště a jeho předchozí řidičská zkušenost v podobě bonusů/malusů.

Nejlevnější povinné ručení vám pomůže najít i srovnání pojištění, ale také bonusy za beznehodovou jízdu. Spočítejte si povinné ručení v naší kalkulačce povinného ručení.

Povinné ručení online

Výpočet povinného ručení dle objemu

Objem v cm3 Běžná cena
do 1.000 cm3 1.744 Kč
1.001 - 1.200 2.101 Kč
1.201 - 1.400 2.174 Kč
1.401 - 1.650 3.121 Kč
1.651 - 1.850 3.187 Kč
1.851 - 2.000 4.615 Kč
2.001 - 2.500 4.615 Kč
nad 2.501 cm3 6.945 Kč

Mohlo by vás také zajímat:

Proč užívat kalkulačku na pojištění auta?

I když si povinné ručení online neuzavřete, naše kalkulačka vám pomůže získat přehled za kolik a kde si můžete nejlevnější povinné ručení sjednat. Ovšem pozor - ne vždy si vaše vozidlo pojistíte za takovou cenu, jakou nabízíme na našich stránkách online právě my. V naší kalkulačce povinného ručení naleznete vždy aktuální sazby na daný rok včetně slev, které budete mít jenom u nás.

Jsme tu pro vás!

Nevíte si rady? Chcete se srovnáním pomoci nebo nabídku zobrazenou v kalkulačce povinného ručení konzultovat s odborníkem? Pak neváhejte využít služeb našeho zákaznického centra, jsme vám k dispozici na telefonu, online chatu či e-mailu.