Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Srovnávač povinného ručení

Už zase! Po roce se vám ozvala pojišťovna, kde máte sjednané povinné ručení na vaše vozidlo. A se zelenou kartou na další období vám opět zasílají navýšení pojistného. Byť se jedná o pár stovek ročně, máte toho právě dost! Kde ale najít kvalitní a zároveň výhodné pojištění? Zkuste srovnávač povinného ručení!

Srovnání povinného ručení

Chci výhodnější povinné ručení!

Bohužel stejně jako tomu je u všeho, i u pojištění vozidel platí pro změnu či ukončení smlouvy určitá pravidla, která se řídí především zákonem. V případě, že se tedy rozhodnete pro změnu pojišťovny u povinného ručení, lze změnu provést jen za určitých okolností. Samozřejmě pokud to tedy nemá vaše pojišťovna v pojistných podmínkách nastaveno jinak.

 

Nejčastěji se jedná o následující situace:

V případě, že tedy podmínky pro výpověď splňujete a nejste u své pojišťovny spokojeni, s chutí do toho. Šance, že najdete výhodnější pojištění, je opravdu vysoká.

Srovnávač povinného ručení

Pokud hledáte výhodné a kvalitní povinné ručení, jste na správné adrese. Díky srovnávači povinného ručení si můžete vybrat ze široké a přehledné nabídky pojišťoven a jejich produktů a navíc si vše porovnat nejen podle ceny, ale i podle limitů a obsahu daného produktu.

Pojištění vozidel online

Jak na to?

Stačí si otevřít kalkulaci povinného ručení a na úvodní straně zadat základní údaje o vozidle a pojistníkovi, případně majiteli vozidla, pokud se od pojistníka liší.

Jaké údaje potřebujete znát pro úspěšnou kalkulaci?

Pojistník Vozidlo
Datum narození Způsob užití vozidla
PSČ Tovární značka + model
Město/část města/obec Objem motoru + výkon + hmotnost vozidla
RČ + jméno a příjmení (pro ověření bonusu) Rok výroby + datum prvního uvedení do provozu
Palivo

Veškeré údaje o vozidle naleznete ve velkém technickém průkaze. Hned poté budete mít před sebou graf porovnání jednotlivých pojišťoven, kde si můžete jednotlivé parametry upravovat.

Jedná se o následující parametry:

  • frekvence platby;
  • rozsah rizik a limitů povinného ručení;
  • roční nájezd kilometrů;
  • doplňková připojištění.

Povinné ručení porovnání - limity

Jak sjednat povinné ručení?

Líbí se vám nabídka zobrazená ve srovnávači povinného ručení? Chtěli byste dané pojištění sjednat? I uzavření smlouvy vyřídíte za pár minut a opět jednoduše online. Stačí doplnit podrobnější údaje o vozidle, pojistníkovi a držiteli vozidla a veškeré dokumenty, včetně zelené karty, máte k dispozici v e-mailu ihned po sjednání pojištění. Podpis také není potřeba, podmínkou pro vznik pojištění je jeho úhrada.

Nevíte si rady? Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s čímkoliv poradíme.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POVINNÉ RUČENÍ