222 100 200

Top povinné ručení

Jistě si při výběru správného pojištění pokládáte otázku, jaké je to top povinné ručení. Tento článek by vám měl výběr tohoto typu pojištění usnadnit a poradit vám, na co všechno se při výběru zaměřit. Absolutně nejlépe toho dosáhnete tím, že si nabídky důkladně porovnáte a ihned zjistíte, kolik ušetříte, anebo naopak, co byste si chtěli k základnímu povinnému ručení připojistit.

Co je povinné ručení a proč online?

Povinné ručení neboli pojištění odpovědnosti z provozu vozidla kryje škody na zdraví a majetku způsobené třetí osobě. Ze zákona je každý vlastník vozidla povinen si toto pojištění pro vozidlo, jenž je na území České Republiky registrováno, sjednat. Nejnižší limit pojistného krytí odpovědnosti z provozu vozidla je zákonem stanoven na 35 mil. korun na zdraví a 35 mil. korun na majetek. Existují samozřejmě případy, v rámci, kterých nemusí být tento limit dostačující. V Top-Pojištění.cz doporučujeme volit zlatou střední cestu a sjednat střední limit pojistného krytí, který slibuje pojistné plnění až do výše 100 mil. korun na zdraví a majetek. Chcete-li však být skutečně připraveni, nikoli překvapeni, je pro vás ke sjednání top povinného ručení připraven i vyšší limit pojistného krytí. Nabízí jej pojišťovna Direct a dosahuje výše 250 mil. korun.

Sjednání pojištění odpovědnosti online vám ušetří nejen drahocenný čas, který byste jinak strávili čekáním v nekonečných frontách na pojišťovnách, ale také usnadní výběr top povinného ručení. V přehledném grafu porovnání můžete nabídky jednotlivých pojistitelů srovnávat a řadit nejen podle ceny, ale také podle kvality produktů.

Nejlevnější povinné ručení

Která připojištění je možné sjednat?

K základu povinného ručení lze připojistit hned několik dalších pojištění, tzv. připojištění. Jedná se například o Přímou likvidaci, jenž vám ušetří čas při řešení pojistné události s pojišťovnou viníka. Při škodě na vašem zdraví nebo majetku z dopravní nehody se obrátíte přímo na pojišťovnu, se kterou máte povinné ručení sjednáno. Nahlásíte pojistnou událost, rozsah škody a o nic více se starat nemusíte. Pojišťovna vyřeší vše za vás, v případě nutnosti vám poskytne i náhradní vozidlo.

Dalším připojištěním je střet se zvěří, jenž se hodí zejména v nočních hodinách, kdy je pohyb lesní zvěře mezi lesy, poli a odlehlými místy častější.

Dále je možné připojistit úraz řidiče a celé posádky vozidla. Pokud tedy často cestujete s rodinou, určitě doporučujeme toto připojištění zahrnout do vámi vybraného povinného ručení.

Mezi další připojištěními patří také nadstandardní asistenční služby, připojištění skel, živelní připojištění, odcizení celého vozidla a připojištění náhradního vozidla.

Sjednání Top povinného ručení online

Výběr a sjednání Top povinného ručení je opravdu rychlé a snadné. Na našich webových stránkách si stačí otevřít kalkulátor povinného ručení, kde budete hned v prvním kroku vyzváni k vyplnění základních parametrů o vozidle a pojistníkovi, jenž jsou nezbytné pro správný výpočet pojistného. V dalším kroku se vám zobrazí graf porovnání s nabídkami až 8 pojišťoven českého trhu. V rámci kalkulace pojištění můžete libovolně měnit frekvenci platby, limity pojistného krytí a porovnat si pojišťovny podle kvality. Správného a přesného výpočtu pojistného pak docílíte tím, že si ověříte svůj bezeškodný průběh, a to rovnou v průběhu kalkulace online. Jakmile budete mít jasno, která z pojišťoven je pro vás ta pravá, kliknete na tlačítko Koupit a vyplníte podrobnější informace o vozidle, pojistníkovi, popřípadě vlastníkovi a držiteli vozidla. Ještě před objednáním si všechny zadané údaje zkontrolujete v přehledném nabídkovém souhrnu, a objednávku pak potvrdíte tlačítkem Objednat. Nejpozději do 15 minut obdržíte na e-mail veškeré potřebné dokumenty včetně zelené karty. Své vozidlo můžete používat ihned od zvoleného počátku pojištění a můžete jej např. i přihlásit do registru vozidel.

V případě, že si stále nejste jisti, které povinné ručení je to Top, neváhejte se na nás obrátit. S kompletní nabídkou povinného ručení vás mile rádi kontaktujeme telefonicky a se vším pomůžeme. Samotné sjednání nezabere více než pár minut.

Spočítejte si své povinné ručení