Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Povinné ručení výpočet

Často je pro řidiče velmi obtížné porovnat a vůbec se zorientovat v široké nabídce jednotlivých pojišťoven. S námi je to snadné, stačí zadat základní údaje o vás a vašem vozidle a máte vyhráno.  Obratem získáte nabídku variant povinného ručení. Můžete si tak ihned vybrat to nejlevnější povinné ručení nebo naopak takovou nabídku, která bude nejvíce vyhovovat vašim potřebám výší limitů pojistného plnění, kvalitou asistenčních služeb nebo škálou doplňkových připojištění. S naší kalkulačkou povinného ručení, která provede výpočet povinného ručení se sami přesvědčíte, kolik můžete ušetřit. Kalkulačka povinného ručení Vám samozřejmě umožňuje vybrané povinné ručení ihned sjednat online.

Výhody online kalkulace povinného ručení

Srovnání nabídek povinného ručení a jejich výpočtů má tyto hlavní výhody:

  • kalkulačka povinného ručení provede rychlý a přesný výpočet ceny pojištění;
  • výpočet povinného ručení je zdarma;
  • nabídky výpočtu povinného ručení jsou zobrazeny nezávazně;
  • srovnání výpočtů povinného ručení devíti pojišťoven;
  • vše lze provést z pohodlí vašeho doma.

Sazby povinného ručení u pojišťoven neustále rostou

Pokud vám stávající pojišťovna k výroční vašeho povinného ručení zaslala dopis s navýšením pojistného, pak je čas k poohlédnutí se po novém, levném povinném ručení. V první řadě použijte online kalkulačku povinného ručení. Zde můžete během několika minut nezávazně a zdarma porovnat nabídky devíti pojišťoven českého trhu a snadno a přehledně tak získat kompletní informace k výpočtu cen povinného ručení a parametrům jednotlivých produktů. Následně si vyberete variantu povinného ručení s dostačujícím pojistným krytím. V nabídce je i mnoho možností připojištění. Pokud vás některá z nabídek povinného ručení osloví, lze pojištění samozřejmě ihned sjednat, a to například i od dnešního dne. Důležité však také je, abyste zapomněli zrušit svoji dosavadní smlouvu povinného ručení.

Nevíte jak a kdy pojištění vypovědět?

Výpověď je třeba učinit písemně a doručit ji nejméně 6 týdnů před výročním dnem pojistné smlouvy (den a měsíc počátku smlouvy) na adresu pojišťovny. Konec pojistného období naleznete v pojistné smlouvě nebo na zelené kartě. Pokud máte sjednáno ve smlouvě půlroční nebo kvartální splátky pojištění, můžete u některých pojišťoven (např. Kooperativa, ČPP apod.)  pojištění vypovědět k Vaší nejbližší platbě. V případě nejasností se obraťte na svou pojišťovnu nebo přímo na nás (vzor výpovědi povinného ručení naleznete zde).

Výpověď můžete poslat okamžitě, smlouva je však ukončena k datu ukončení pojistného období.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POVINNÉ RUČENÍ