841 41 41 41

Kariéra

Rádi byste pracovali ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti? Společnost Top-Pojištění.cz s.r.o. je v České republice nejdéle působícím poskytovatelem online pojištění. Pokud hledáte zajímavé zaměstnání v mladém kolektivu, neváhejte nám poslat svůj životopis.

Hledáme kandidáta / kandidátku na pozici:

Customer Service Specialist - callcentrum

Top-Pojištění.cz je makléřskou společností, která se stále rozvíjí a poskytuje svým klientům maximální komfort. Právě z těchto důvodů nyní rozšiřuje svůj tým o nadšené, zodpovědné a cílevědomé kolegy.

Pokud rádi a s úsměvem komunikujete s lidmi, pak jste přesně tím, koho hledáme - novým členem týmu Specialistů zákaznické podpory. Spolupráce s našimi klienty je dlouhodobá, a to především díky vzájemné důvěře a profesionálně odváděné práci. Pracujte v inspirativním prostředí, kde vládne přátelská atmosféra. Najděte práci, která Vás bude skutečně bavit.

Náplň práce:

  • aktivní telefonický kontakt na základě vytvořené poptávky pojištění (nevoláme studené kontakty);
  • telefonické oslovování současných klientů s nabídkou výhodnějších podmínek pro již sjednané produkty;
  • prezentace jednotlivých produktů a konzultace vhodného pojištění klientovi na míru;
  • zadávání objednávek a uskutečněných hovorů do příslušného informačního systému;
  • podílení se na zvyšování zákaznické spokojenosti.

Očekáváme:

  • SŠ vzdělání s maturitou;
  • velmi dobré komunikační dovednosti, příjemný hlasový projev;
  • schopnost rychle se učit novým postupům a přijímat nové informace;
  • odolnost vůči stresovým situacím;
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Office);
  • znalosti z oboru pojišťovnictví a zkušenosti z callcentra jsou výhodou.

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené a řadu dalších benefitů;
  • HPP, OSVČ, nebo částečný úvazek;
  • možnost práce z domova (částečně);
  • prostor, zázemí a impulz pro Váš odborný i osobní růst;
  • kariérní růst;
  • spolupráce na rozvoji procesů;
  • nástup možný ihned.

V případě zájmu zašlete, prosím, Váš životopis v českém jazyce Janě Harmáčkové, na e-mailovou adresu j.harmackova@top-pojisteni.cz.

Těšíme se na spolupráci.

Tým Top-Pojištění.cz