222 100 200

Kariéra

Rádi byste pracovali ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti? Společnost Top-Pojištění.cz s.r.o. je v České republice nejdéle působícím poskytovatelem online pojištění. Pokud hledáte zajímavé zaměstnání v mladém kolektivu, pošlete nám svůj životopis. Aktuálně hledáme kandidáty na pozice:

Specialista zákaznické podpory

Pokud rádi a s úsměvem komunikujete s lidmi, pak jste přesně tím, koho hledáme - novým členem týmu Specialistů zákaznické podpory na našem callcentru. Spolupráce s našimi klienty je dlouhodobá, a to především díky vzájemné důvěře a profesionálně odváděné práci. Pracujte v inspirativním prostředí, kde vládne přátelská atmosféra. Najděte práci, která Vás bude skutečně bavit.

Náplň práce:

  • telefonický kontakt na základě vytvořené poptávky pojištění (nejedná se o aktivní prodej)
  • telefonické oslovování současných klientů s nabídkou výhodnějších podmínek pro již sjednané produkty
  • prezentace jednotlivých produktů a konzultace vhodného pojištění klientovi na míru
  • zadávání objednávek a uskutečněných hovorů do příslušného informačního systému
  • podílení se na zvyšování zákaznické spokojenosti

Očekáváme:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • velmi dobré komunikační dovednosti, příjemný hlasový projev
  • schopnost rychle se učit novým postupům a přijímat nové informace
  • odolnost vůči stresovým situacím
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
  • znalosti z oboru pojišťovnictví a zkušenosti z callcentra jsou výhodou

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené a řadu dalších benefitů
  • HPP, OSVČ, nebo částečný úvazek
  • možnost práce z domova (částečně)
  • prostor, zázemí a impulz pro Váš odborný i osobní růst
  • kariérní růst
  • spolupráce na rozvoji procesů
  • nástup možný ihned

V případě zájmu zašlete, prosím, Váš životopis v českém jazyce (kariera@top-pojisteni.cz) nebo volejte na 606757801.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Top-Pojištění.cz s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a jejich uchování v personální databázi této společnosti za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Specialista zákaznické podpory junior

(vhodné pro absolventy)

Top-pojištění.cz hledá nové kolegy na pozici Specialista zákaznické podpory Junior. Pokud rádi a s úsměvem komunikujete s lidmi, pak jste přesně tím, koho hledáme - novým členem týmu Specialistů zákaznické podpory. Spolupráce s našimi klienty je dlouhodobá, a to především díky vzájemné důvěře a profesionálně odváděné práci. Pracujte v inspirativním prostředí, kde vládne přátelská atmosféra. Najděte práci, která Vás bude skutečně bavit. Najděte zaměstnavatele, pro něhož jsou důležité Vaše potřeby, work-life balance a poskytne Vám velkou flexibilitu. Pozice je vhodná pro absolventy. Naučíme vás základy komunikace po telefonu a předáme veškeré produktové znalosti.

  • telefonický kontakt na základě vytvořené poptávky pojištění na základě požadavků našich klientů (nejedná se o aktivní prodej)

Očekáváme:

  • schopnost rychle se učit novým postupům a přijímat nové informac,

Nabízíme:

  • atraktivní finanční ohodnocení závislé na Vašem nasazení (výdělek i 30.000 Kč)
  • velkou flexibilitu práce (sami si organizujete čas; lze kombinovat práci z kanceláře i z domova nebo pracovat jen z domova)
  • flexibilitu v typu zaměstnání odpovídající Vašim nárokům a životní situaci (možnost HPP, zkráceného úvazku, OSVČ)
  • atraktivní benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, sickdays, homeoffice)
  • možnost kariérního růstu
  • spolupráci na rozvoji procesů
  • příjemné, přátelské prostředí

Nástup:

  • místo výkonu práce: Lomnického 1705/9, Praha 4 (stanice metra Pražského povstání)

V případě zájmu zašlete, prosím, Váš životopis v českém jazyce (kariera@top-pojisteni.cz) nebo volejte na 606757801.

PHP developer

Top-pojištění.cz hledá na dlouhodobou spolupráci nového kolegu na pozici PHP developer, který se bude podílet na vývoji onliine srovnávacího portálu.

Očekáváme:

  • dobrá znalost OOP PHP - otázky typu ,,jak vybrat první element v poli" a nebo "jaký je rozdíl mezi interface a abstraktní třídou" by vás neměly zaskočit
  • znalost práce s některým MVC frameworkem (pracujeme s Yii2)
  • znalost práce s databázemi (mySQL) - základní principy optimalizace výkonu
  • znalost práce s webservices je výhodou (REST, SOAP)
  • důraz klademe na backend technologie, ale může se vyskytnout i frontend úloha - tzn. potřebná je také znalost javascriptů, CSS, HTML
  • základy linuxové administrace výhodou (CentOS, nginx, php-fpm)
  • spolehlivost, smysl pro detail, komunikativnost, ochota seznamovat se s novými technologiemi

Nabízíme:

  • atraktivní finanční ohodnocení
  • dlouhodobou spolupráci na zaběhnutém projektu předního online srovnávače
  • plný pracovní úvazek (HPP)
  • neformální atmosféra

Proces výběrového řízení:

  1. kolo – společně s CV prosíme zaslat také 2-3 ukázky Vámi napsaného zdrojového kódu, který považujete za dobrý (postačí ukázka 100 - 200 řádků Vašeho kódu)
  2. kolo - neformální osobní pohovor, posouzení úrovně Vašich zkušeností, stručné představení projektů společnosti a náplně Vaší budoucí prác
  3. kolo - vyhodnocení kandidátů, podpis prac. smlouvy

Termín nástupu:

  • místo výkonu práce: Praha 4 (hned u metra Pražského povstání) nebo Bratislava

V případě zájmu zašlete, prosím, Váš životopis v českém jazyce (kariera@top-pojisteni.cz).

Na Váš zájem o uvedené pozice se těšíme na e-mailu: kariera@top-pojisteni.cz. Rádi se s Vámi setkáme.

Tým Top-Pojištění.cz