222 100 200 Zavoláme vám zpět

Kariéra v Top-Pojištění.cz

Rádi byste pracovali ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti? Společnost Top-Pojištění.cz s.r.o. je v České republice nejdéle působícím poskytovatelem online pojištění. Pokud hledáte zajímavé zaměstnání v příjemném kolektivu a v mladém kolektivu, pošlete nám svůj životopis.

Kariera

Aktuálně hledáme kandidáty na pozice:

Customer Service Specialist

Nabízíme

  • Zázemí dlouhodobé stabilní společnosti
  • Příjemné a moderní prostředí s prima kolegy
  • Motivační platové ohodnocení + odměny
  • Relax zóny s Playstationem
  • Multisport karta
  • Stravenky
  • Hlavní pracovní poměr

Požadujeme

  • Praxe v oboru vítána
  • Logické myšlení, bystrost, vlastní zodpovědnost
  • Vysoké pracovní nasazení a flexibilitu
  • Středoškolské s maturitou

Náplň práce

  • Administrativní zpracování zákaznických požadavků
  • Podpora pro prodejní tým
  • Komunikace s partnerskými pojišťovnami
  • Práce v interním systému

V případě zájmu prosíme zašlete, Váš životopis na a.wild@top-pojisteni.cz nebo volejte na +420 222 100 209 a +420 777 109 097

Životopis, fotografii, motivační dopis a informace, které v těchto dokumentech uvedete nebo nám jinak poskytnete, zpracujeme pro účely provedení výběrového řízení na uvedenou pozici. Po ukončení výběrového řízení vaše údaje smažeme bez zbytečného odkladu, případně je použijeme pro sjednání pracovní smlouvy. Další informace o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Zkušený PHP developer

Nabízíme

  • atraktivní finanční ohodnocení
  • pozitivní team u metra na Praze 4
  • po seznámení se s projektem možnost homeoffice
  • dlouhodobou spolupráci na zaběhnutém projektu předního online srovnávače
  • možnost práce na plný úvazek (HPP) nebo externí spolupráce

Požadavky

  • dobrá znalost OOP PHP - otázky typu ,,jak vybrat první element v poli" a nebo "jaký je rozdíl mezi interface a abstraktní třídou" by vás neměly zaskočit
  • znalost práce s některým MVC frameworkem (pracujeme s Yii2)
  • znalost práce s databázemi (mySQL) - základní principy optimalizace výkonu
  • znalost práce s webservices je výhodou (REST, SOAP)
  • důraz klademe na backend technologie, ale může se vyskytnout i frontend úloha - tzn. potřebná je také znalost javascriptů, CSS, HTML
  • základy linuxové administrace výhodou (CentOS, nginx, php-fpm)
  • spolehlivost, smysl pro detail, komunikativnost, ochota seznamovat se s novými technologiemi

Proces výběrového řízení

  • Chcete-li se dozvědět něco více, zašlete prosím své CV společně 2-3 ukázkami Vámi napsaného zdrojového kódu, který považujete za dobrý (postačí ukázka 100 - 200 řádků Vašeho kódu) na kariera@top-pojisteni.cz.
  • Termín nástupu: ihned