Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Jak uzavřít pojištění domácnosti

Jak to funguje:

Kalkulace ceny Pro kalkulaci a porovnání pojištění domácnosti zadejte vstupní parametry o vás a pojišťované domácnosti.
Porovnání pojištění domácnosti
Díky jednoduchému a přehlednému kalkulátoru pojištění domácnosti zjistíte nabídky jednotlivých pojišťoven, včetně nabídky možných připojištění (občanské odpovědnosti, přepětí, asistenčních služeb atd.)
Nejlevnější pojištění domácnosti Díky jednoduchému a přehlednému kalkulátoru zjistíte nabídky jednotlivých pojišťoven, včetně možných limitů pro zvolená rizika.
Osobní údaje Vyberte si pojišťovnu, zadejte detailní údaje o pojišťované domácnosti a také si zvolte jednotlivá připojištění.
Návrh pojištění Pojištění domácnosti online objednáte po potvrzení zadaných údajů, pojistných podmínek a smluvních ujednání.
Pojistná smlouva Obratem obdržíte na svůj e-mail zprávu potvrzující vaši objednávku pojištění domácnosti. Vaše domácnost bude pojištěna od zvoleného počátku pojistné smlouvy při dodržení pokynů k úhradě pojistného.
Originální doklady Nejpozději do 2 pracovních dnů obdržíte poštou pojistné dokumenty. Postupujte podle pokynů v zaslaném průvodním dopise.
Následný servis Při objednávce pojištění získáváte přístup do své osobní schránky ,,Klientská zóna", kde naleznete uložený přehled vámi zadaných údajů a prostřednictvím které můžete posílat žádosti o změny smlouvy.

Záložka1. Nezávazná kalkulace pojištění domácnosti

1. Pro kalkulaci pojištění domácnosti stačí na úvodní stránce kliknout na odkaz Kalkulace pojištění domácnosti.

2. Zadejte základní údaje o pojišťované domácnosti potřebné pro kalkulaci pojištění. Zaškrtněte zabezpečení domácnosti podle vašeho skutečného stavu, stanovte požadovanou pojistnou částku pohyblivým kurzorem a zadejte počátek pojištění. V případě nejasností vám ke správnému vyplnění pomohou malé informační ikonky s otazníkem umístěné u příslušné kolonky. Po vyplnění pokračujte kliknutím na tlačítko ,,POKRAČOVAT".

Záložka3. V přehledných sloupcích se vám zobrazí nabídky jednotlivých pojišťoven seřazené podle ceny s již započítanou internetovou slevou pro riziko pojištění ŽIVEL a ODCIZENÍ. V horní části obrazovky můžete zvolit ještě další pojistitelné riziko POVODEŃ nebo nastavit jinou, vám vyhovující kombinaci nabízených rizik. Naleznete zde rovněž možnost zvolit si jinou frekvenci placení pojistného (roční, pololetní nebo čtvrtletní splatnost). Pro ověření nastavených parametrů pro jednotlivé produkty klikněte na tlačítko „ZOBRAZIT DETAILY„.

4. V každém sloupci u jednotlivých pojišťoven nyní vidíte pojistnou částku pro předvolená rizika při vámi zadaných parametrech. Dále vidíte limity plnění u jednotlivých souborů pojišťovaných předmětů a možná připojištění. V tabulce (v pravé části obrazovky) můžete tyto nastavené limity měnit podle své potřeby (resp. podle skutečné hodnoty pojišťované domácnosti a věcí v ní uložených). Po stisknutí tlačítka „Přepočítat“ dostanete obratem novou kalkulaci s novými parametry. Nebojte se zkoušet různé varianty, abyste docílili optimálního nastavení pojistky. Vždy se můžete tlačítkem zpět vrátit o krok zpět a upravit nastavení.
Své údaje můžete zkontrolovat, ,,ODESLAT NA EMAIL" známému nebo zadat nové údaje stisknutím tlačítka ,,NOVÝ VÝPOČET". Tlačítkem ,,ZPĚT" se vrátíte a můžete opravit zadané údaje na předchozích stranách.

Záložka2. Sjednání Vaší pojistné smlouvy

5. Tlačítkem „KOUPIT“ pod vámi vybranou pojišťovnou se dostanete ke sjednání pojištění.
Na následující straně vyplníte údaje o osobě pojistníka a pojišťované domácnosti nutné k uzavření pojistné smlouvy. Věnujte prosím pozornost správnému zadání vašeho e-mailu, podle kterého bude identifikován váš uživatelský účet v naší databázi.
Pokud ještě nemáte vytvořen uživatelský účet na našem portálu, systém jej pro vás vytvoří v okamžiku zadání emailové adresy. Informace pro přihlášení do systému (včetně vygenerovaného hesla) najdete v potvrzovacím emailu zaslaném na zadanou kontaktní emailovou adresu.

Záložka6. Na poslední stránce naleznete rekapitulaci všech zadaných údajů a konečné ceny pojištění, včetně všech zvolených připojištění. K dispozici máte také všechny pojistné a smluvní podmínky i informace ke sjednávanému pojištění. V případě, že některé údaje nesouhlasí, klikněte na tlačítko "ZPĚT" a údaje na předchozích stránkách opravte. V případě vašeho souhlasu zaškrtněte potvrzovací tlačítko ,,Souhlasím…" a klikněte na tlačítko "OBJEDNAT".

3. Uzavření pojistné smlouvy, doklady o pojištění

7. Blahopřejeme – návrh pojistky byl úspěšně uzavřen. Za okamžik obdržíte potvrzovací e-mail. Pokud se tak nestane, kontaktujte nás na info@top-pojisteni.cz.

Dokumenty k pojištění obdržíte od většiny pojišťoven následující pracovní den do e-mailu, následně je zasíláme i poštou. Pro platnost pojištění je zapotřebí uhradit pojistné do určeného data uvedeného v pojistné smlouvě. U některých pojišťoven nejpozději do 2 pracovních dnů obdržíte všechny originální dokumenty e-mailem nebo poštou na vámi uvedenou adresu. Pojistné smlouvy je třeba podepsat a dva originály zaslat zpět na naši adresu v přiložené obálce (poštovné hradí naše společnost) a uhradit pojistné do 10 dnů od sjednaného počátku pojistné smlouvy.

Při objednávce pojištění získáváte přístup do své osobní schránky v ,,Klientská zóna", kde naleznete zadané údaje při objednání smlouvy dokumenty a kde můžete také případně požádat o změnu své pojistné smlouvy.

SPOČÍTAT POJIŠTĚNÍ DOMÁCNOSTI