Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Cestovní pojištění do České republiky

Není divu, že velká část turistů z celého světa cílí svou dovolenou do České republiky, do země, která toho má mnoho co nabídnout. Ať už se jedná o původní, čistou a ničím neporušenou přírodu, rozmanité kulturní dědictví v podobně desítek hradů a zámků a dvanácti památek UNESCO, nebo si návštěvníci přijedou užít relaxační dovolenou v některých z desítek lázní. A žebříčku nejnavštěvovanějších českých destinacích cizími i domácími turisty pak samozřejmě vévodí hlavní město Praha.

Tuzemské cestovní pojištění

Ať je léto, nebo zima, v Čechách se stále něco děje. Dětské letní tábory a sportovní soustředění, víkend s přáteli na ,,Mácháči", zimní radovánky ve Špindlerově Mlýně, jarní prohlídky nádherného Českého Krumlova, výlety na Karlštejn, vinné víkendy na Moravě, sjíždění řeky Sázavy, prohlídky zoologických zahrad, festivaly... kompletní výčet toho, co a kde je možné v České republice navštívit a podniknout, by se nám sem ani nevešel. Nejen výše uvedené aktivity mohou být inspirací pro každého, koho nebaví ležet týden ve vedrech na pláži. Avšak i po cestách za poznáním krás České republiky je nutné mít kvalitně sjednané tuzemské cestovní pojištění.

Cestovní pojištění do České republiky

Partneři, kteří tuzemské cestovní pojištění nabízí:

SPOČÍTAT CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

Výhody sjednání cestovního pojištění do ČR

Jistě se ptáte, na co vám bude cestovní pojištění po České republice. Přece vám platí veřejné zdravotní pojištění, které veškeré náklady na ošetření, léky, transporty a hospitalizace celkem v klidu pokryje. A ano, z části máte pravdu. Jenže!

Koukněte se s námi na rychlý přehled pojistných rizik tuzemského cestovního pojištění, které vaše zdravotní pojištění nepokryje:

  1. Úrazové pojištění (smrt úrazem, trvalé následky úrazu, denní odškodné při hospitalizaci následkem úrazu).
  2. Pojištění osobních věcí / zavazadel (elektronika, sportovní vybavení).
  3. Pojištění odpovědnosti (odpovědnost za škodu na zdraví, odpovědnost za škodu na majetku).
  4. Pojištění storna zájezdu.
  5. Pojištění technické asistence (odtah do nejbližšího servisu, nebo oprava vozidla na místě, chyba řidiče).
  6. Možnost připojištění zimních a rizikových sportů.
  7. Pojištění asistenčních služeb (turistické informace, telefonická pomoc v nouzi, pojištění právní ochrany).


Cestovní pojištění do ČR
vás podrží mimo jiné i v těchto situacích:

  1. Zlomená noha dítěte s třítýdenní neschopností rodiče, sražené dítě na sjezdovce s trvalými následky na celý život,
  2. odcizená zavazadla z uzamčeného zavazadlového prostoru,
  3. nemocné děti před odjezdem na dovolenou.

Nezapomínejte na to, že neštěstí nechodí po horách, ale po lidech, a nespoléhejte na velmi známou větu: ,,To se mi stát nemůže!"

Sjednání cestovního pojištění do České republiky

Sjednání cestovního pojištění do České republiky je snadné a rychlé. Nemusíte se přitom vůbec zvednout z gauče, stačí když si k ruce vezmete notebook, tablet nebo chytrý telefon a pojištění vyřídíte online. V kalkulačce cestovního pojištění zadáte pouze základní parametry s výběrem České republiky jako cílové destinace, základní údaje o pojištěných osobách a navolíte požadovaná připojištění.

Tuzemské cestovní pojištění je aktuálně možné porovnat od několika pojišťoven. Produkty jsou zde velmi různorodé, liší se zejména limity pojistného krytí a nabídkou připojištění storna cesty. Pokud si v průběhu kalkulace či sjednání tuzemského cestovního pojištění s čímkoliv nevíte rady, neváhejte využít služeb našich specialistů na zákaznické podpoře. O radu si můžete napsat zdarma na online chat nebo email, informace vám rovněž v pracovní dny poskytneme na telefonu.

Po výběru produktu konkrétní pojišťovny pokračujete ke sjednání cestovního pojištění do České republiky přes tlačítko ,,Koupit" v porovnání. Po dokončení objednávky obdržíte veškeré dokumenty do své e-mailové schránky.

PROFILY POJIŠŤOVEN
Allianz - Profil spolecnosti AXA Assistance - cestovní pojištění ČSOB Pojišťovna - cestovní pojištění
VZP - cestovní pojištění UNIQA - cestovní pojištění

Aktualizováno k: 26.05.2024