Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Cestovní pojištění do České republiky

Praha a Karlův most

Není divu, že velká část turistů z celého světa cílí svou dovolenou do České republiky, do nádherné země, kde je radost žít. Ve většině případů hraje roli původní, čistá a ničím neporušená příroda. Na území ČR se to kulturními památkami jen hemží, najdete zde stovky hradů a zámků, dvanáct památek UNESCO a několik desítek lázní. O zážitky jistě nepřijdete ani pokud se vydáte do hlavního města Prahy.

Tuzemské cestovní pojištění

Ať je léto nebo zima, v Čechách se stále něco děje. Dětské letní tábory a sportovní soustředění, víkend s přáteli na ,,Mácháči", zimní radovánky ve Špindlerově Mlýně, jarní prohlídky nádherného Českého Krumlova, výlety na Karlštejn, vinné víkendy na Moravě, sjíždění řeky Sázavy, prohlídky zoologických zahrad, festivaly... s kompletním výčtem toho co a kde je možné v České republice navštívit a podniknout bychom tu byli víc jak sto let. Nejen výše uvedené aktivity mohou být inspirací pro každého, koho nebaví ležet týden ve vedrech na pláži. Avšak i po cestách za poznáním krás České republiky je nutné mít kvalitně sjednané tuzemské cestovní pojištění.

Partneři, kteří toto pojištění nabízí:

Výhody sjednání cestovního pojištění do ČR

Jistě se ptáte, na co vám bude cestovní pojištění po České republice. Přece vám platí veřejné zdravotní pojištění, které veškeré náklady na ošetření, léky, transporty a hospitalizace celkem v klidu pokryje. A ano, z části máte pravdu. Jenže!

Cestovní pojištění online

Koukněte se s námi na rychlý přehled pojistných rizik tuzemského cestovního pojištění, které to zdravotní ani náhodou neobsahuje:

  1. úrazové pojištění (smrt úrazem, trvalé následky úrazu, denní odškodné při hospitalizaci následkem úrazu);
  2. pojištění osobních věcí / zavazadel (elektronika, sportovní vybavení);
  3. pojištění odpovědnosti (odpovědnost za škodu na zdraví, odpovědnost za škodu na majetku);
  4. pojištění storna zájezdu;
  5. pojištění technické asistence (odtah do nejbližšího servisu, nebo oprava vozidla na místě, chyba řidiče);
  6. možnost připojištění zimních a rizikových sportů;
  7. pojištění asistenčních služeb (turistické informace, telefonická pomoc v nouzi, pojištění právní ochrany)

Cestovní pojištění do ČR vás podrží mimo jiné v těchto situacích:

  1. zlomená noha dítěte s třítýdenní neschopností rodiče, sražené dítě na sjezdovce s trvalými následky na celý život,
  2. odcizená zavazadla z uzamčeného zavazadlového prostoru,
  3. nemocné děti před odjezdem na dovolenou.

Nezapomínejte na to, že neštěstí nechodí po horách, ale po lidech, a nespoléhejte na velmi známou větu: ,,To se mi stát nemůže!"

Sjednání cestovního pojištění do České republiky

Sjednání cestovního pojištění do České republiky je snadné a rychlé. Nemusíte se přitom vůbec zvednout z gauče, stačí když si k ruce vezmete notebook, tablet, nebo chytrý telefon, a pojištění vyřídíte online. V kalkulačce cestovního pojištění zadáte pouze základní parametry s výběrem České republiky jako cílové destinace, základní údaje o pojištěných osobách, a navolíte požadovaná připojištění.

Tuzemské cestovní pojištění je aktuálně možné porovnat od několika pojišťoven. Produkty jsou zde velmi různorodé, liší se zejména limity pojistného krytí a nabídkou připojištění storna cesty. Pokud si v průběhu kalkulace či sjednání tuzemského cestovního pojištění s čímkoliv nevíte rady, neváhejte využít služeb našich specialistů na zákaznické podpoře. O radu si můžete napsat zdarma na online chat nebo email, informace vám rovněž denně poskytneme na telefonu.

Po výběru produktu konkrétní pojišťovny pokračujete ke sjednání cestovního pojištění do České republiky přes tlačítko ,,Koupit" v porovnání. Po dokončení objednávky obdržíte veškeré dokumenty do vaší e-mailové schránky.

Doufáme, že porovnání a sjednání cestovního pojištění do České republiky na portále www.top-pojisteni.cz je vám po přečtení tohoto článku už o něco jasnější.

PROFILY POJIŠŤOVEN
Allianz - Profil spolecnosti AXA Assistance - cestovní pojištění ČSOB Pojišťovna - cestovní pojištění
VZP - cestovní pojištění UNIQA - cestovní pojištění
Aktualizováno k: 30.6.2022