Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Pravidla užívání stránek

Navštívením našich stránek www.top-pojisteni.cz potvrzujete, že jste si vědomi všech níže uvedených skutečností a budete postupovat v jejich souladu.

Autorská práva

Vlastníkem a provozovatelem internetových stránek www.top-pojisteni.cz je Ušetřeno s.r.o., Lomnického 1742/2a, 140 00 Praha 4 (dále jen ,,provozovatel"). Veškerý obsah těchto stránek včetně textů, designu, technických náčrtů, grafiky, vyobrazení a uspořádání souborů je chráněn autorským právem. Tyto materiály lze užívat výhradně pro osobní a nekomerční účely. Obsah a jakoukoli část těchto stránek lze uchovávat, upravovat a šířit jen se souhlasem provozovatele a toto užití musí obsahovat odkaz na autorské právo provozovatele. Označení provozovatele je řádně registrovanou ochrannou známkou, k níž se vztahují odpovídající právní předpisy. Veškerá loga použitá na stránkách jsou registrována příslušnými subjekty.

Odpovědnost a právo úpravy

Provozovatel neodpovídá za jakékoliv hmotné či nehmotné škody vzniklé v souvislosti s užitím či neužitím informací zveřejněných na těchto stránkách. Veškeré informace na stránkách jsou poskytovány při nejlepším vědomí a svědomí provozovatele, který nenese odpovědnost za jejich úplnost či technickou přesnost. Provozovatel rovněž neodpovídá za jakoukoli škodu či poškození virem v případě stahování údajů ze stránek www.top-pojisteni.cz. Provozovatel si vyhrazuje právo stránky a informace na nich uvedené upravovat či měnit bez předchozího upozornění.

Odkazy na další stránky

Kliknutím na některé odkazy lze opustit tyto stránky. Stránky jiných subjektů, na něž odkazují stránky provozovatele, nejsou pod kontrolou provozovatele, a ten tudíž neodpovídá za jejich obsah či vzhled.