222 100 200 Zavoláme vám zpět

Cestovní pojištění Kooperativa

Profil pojišťovny Axa

  • Děti do 6 let při cestování s dospělou osobou jsou ZDARMA
  • Mladistvý od 6 do 18 let s 50% slevou
  • Sjednejte si cestovní pojištění online, získáte slevu 10 %
  • Nejpřehlednější porovnání cen a rozsahu pojištění s ostatními pojišťovnami
  • Sjednání online, dokumenty k pojištění obratem do e-mailu

Spočítat cestovní pojištění

Pojišťovna Kooperativa nabízí své cestovní pojištění dvěma produkty – KOLUMBUS a KOLUMBUS ABONENT, které se liší druhem pojištění. KOLUMBUS je jednorázové cestovní pojištění a pro pravidelné cesty se doporučuje KOLUMBUS ABONENT s cestami do 45 dní.

Produkt KOLUMBUS nabízí dvě varianty – Klasik a Plus, které se liší dle rozsahu krytí. V nejpřehlednějším porovnání na trhu najdete rozsah pojištění, seřazené dle ceny a porovnané s nabídkami většiny pojišťoven na trhu. Součástí pojištění získáte asistenční službu, která je vám k dispozici 24/7 po celém světě. Díky jednoduchosti a rychlosti může nechat sjednání cestovního pojištění na poslední chvíli během několika minut.

Děti do 6 let mají při cestování s dospělou osobou pojištění zdarma a mladistvý do 18 let mají slevu na pojistném 50 %.

Kromě základních limitů krytí u léčebných výloh s limity 5 a 10 milionů máte možnost si připojistit: pojištění úrazu, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel, zpoždění zavazadel, zpoždění letu, spoluúčast na zapůjčeném vozidle, storno cesty, krátkodobé pojištění domácnosti, asistenční služba pro motoristy, pojištění sportovního vybavení apod.

Kromě širokého výběru připojištění si pojištění můžete sjednat i pro pracovní cesty nebo když jedete za sportem. Jen dle rizikovosti sportu, je zapotřebí vybrat správný druh sportu: rekreační a rizikový.

  • Aktuálně v porovnání cestovního pojištění nenaleznete produkty od pojišťovny Kooperativa.

Spočítat cestovní pojištění