Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Cestovní pojištění na Nový Zéland

Ať už se chystáte na Nový Zéland na 20 dní nebo na rok, určitě se nezapomeňte pojistit! Základní cena návštěvy u lékaře začíná na 60 NZD, tedy něco kolem 1.000 Kč, a tak se váš pobyt v případě onemocnění nebo zranění může dosti prodražit.

Cestovní pojištění na Nový Zéland

Při dlouhodobém pobytu v cizí zemi je zcela vhodné si koupit cestovní pojištění a to z několika důvodů:

  1. Být pojištěn na léčebné výlohy je pro držitele víz podmínkou k vstupu na Nový Zéland. Toto se zatím příliš nekontroluje, ale může to být důvodem, aby Vás obratem poslali domů.
  2. Pokud je vaše cesta na Nový Zéland delší než 6 měsíců a máte uzavřeno platné cestovní pojištění, není nutné hradit si v České republice zdravotní pojištění. Z veřejného zdravotního systému se můžete odhlásit, ale po návratu domů musíte doložit, že jste po celou dobu byli v cizině pojištěni. včetně penále.
  3. Určitě byste si nechtěli domů přivézt dáreček v podobě vysokého účtu za léčení postoupených nemocích ve zdravotnickém zařízení na Novém Zélandu.

SPOČÍTAT CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

Komplexní cestovní pojištění na Nový Zéland

Pojištění léčebných výloh v zahraničí

V rámci komerčního pojištění je zajištěna úhrada léčebných výloh pojišťovnou, bez komerčního pojištění (KP) se klient vystavuje riziku úhrady spoluúčasti, případně celého ošetření sám. Allianz cestovní pojištění nabízí neomezené krytí léčebných výloh v zahraničí.

Pojištění odpovědnosti za škodu

Pojištění, které Vás chrání, pokud způsobíte někomu škodu na zdraví či majetku. Omyl nebo nehoda se mohou stát každému. Chraňte sebe a svou rodinu pojištěném, které za Vás převezme závazek finančního odškodnění.

Pojištění zavazadel

Ztráta, poškození nebo poškození zavazadel, má pro každého nepříjemné důsledky. Ty lze zmírnit následným finančním odškodněním. Můžete se pojistit také pro případ, že dojde ke zpoždění letu nebo zpoždění Vašich zavazadel.

Úrazové pojištění

Pojistěte se pro případ, že budete v důsledku úrazu dlouhodobě hospitalizováni nebo když úraz zanechá trvalé následky. Neváhejte využít odškodnění úrazu také z cestovního pojištění.

Pojištění doplňkových asistenčních služeb

Doplňkové asistenční služby zahrnují například právní pomoc v zahraničí, technickou pomoc v České republice, pomoc při blokaci odcizených platebních karet nebo poslání finanční hotovosti do zahraničí.

Pojištění stornovacích poplatků

Pojistit si můžete celý zájezd, samostatné letenky a jízdenky nebo úhradu za ubytování.

Celoroční cestovní pojištění na Nový Zéland

Jistě nám dáte za pravdu, že Nový Zéland není zemí pro víkendové odpočinkové pobyty. Lidé se sem uchylují většinou pro delší časová období, nejčastěji na celý rok. V rámci kalkulačky cestovního pojištění je možné spočítat rovněž cenu ročního cestovního pojištění, které umožňuje nepřerušovaný pobyt v zahraničí. K velmi důležitému patří připojištění zimního a rizikového sportu. Doporučujeme věnovat náležitou pozornost výlukám jednotlivých pojišťoven, aby Vámi zvolený sport byl vybranou pojišťovnou pojistitelný. Podrobně rozepsané rizikové sporty naleznete například v kalkulačce cestovního pojištění po kliknutí na informační ikonu „POPIS“ u jednotlivých pojišťoven.

SPOČÍTAT CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ