Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Cestovní pojištění do Kanady

Kanada je jedním z nejvýznamnějších sousedů Spojených států, a zároveň je druhou největší zemí světa. Druhá největší země na světě Kanada se rozkládá na severu Ameriky. Její hranice tvoří Severní ledový oceán na severu, Atlantický oceán na východě, Tichý oceán na západě a Spojené státy americké na jihu a severozápadě. Původně byla tato nádherná země osídlena Eskymáky a Indiány. Dnes se jedná o vyspělou zemi, která disponuje přírodními a nerostnými zdroji. Zázemí Kanady je ideální k vyžití sportovních nadšenců, což ale neznamená, že by si zde nepřišli na své i turisté.

Cestovní pojištění do Kanady

Cestovní pojištění je velmi důležité, ať už cestujete kamkoliv, tedy i do Kanady. Důvodem jsou velmi vysoké náklady na léčbu v zahraničí. Ať už úrazy nebo nemoci, které se vám mohou během cesty přihodit,  jsou velmi nepříjemnými událostmi. Finanční náklady, které budete muset za ošetření vydat se pohybují ve stech tisících. Například mozková mrtvice v USA vyjde na 1 500 000 korun, zlomenina nohou s nutnou operací ve stejné zemi stojí téměř 500 000. Bohužel i menší zákroky se pohybují gigantických částkách, jenž vám pobyt strávený v Kanadě mohou velmi znepříjemnit.

Kvalitní cestovní pojištění Vás přijde na pár stovek korun, v závislosti na délce vašeho pobytu. V případě, že plánujete sportovnější typ cesty, jistě oceníte možnost sportovního připojištění v rámci rizikových a extrémních sportů. Zde je pak vhodně zvolené cestovní pojištění nutností. Členění jednotlivých sportů dle náročnosti, je vždy součástí pojistných podmínek dané pojišťovny.

Cestovní pojištění do Kanady je nejvhodnější sjednat jako komplexní pojištění, které obsahuje léčebné výlohy, úrazové připojištění, pojištění zavazadel a pojištění odpovědnosti.

Léčebné výlohy

V případě nutnosti lékařské péče vám bude proplacena částka do limitu pojistného krytí, který si při sjednání pojištění zvolíte. Top-Pojištění.cz Vám exkluzivně nabízí sjednat cestovní pojištění do Kanady s neomezenými léčebnými výlohami. Součástí léčebných výloh je rovněž repatriace, transfer do zdravotnického zařízení a náklady na léky.

Úrazové pojištění

V případě úrazu je nutné mít sjednáno plnění také pro tyto situace. Připojištění úrazu je rozděleno na pojistné plnění pro trvalé následky a pro případ smrti.

Pojištění zavazadel

Vzhledem k tomu, že si na dovolenou pár věcí vždy sbalíte s sebou, nezapomeňte si pro jistotu svá zavadla pojistit. U vybraných pojišťoven lze mít zavazadla pojištěna i v čase, kdy jsou svěřena dopravci, např. leteckým společnostem.

Pojištění odpovědnosti

Připojištění odpovědnosti Vám zajistí náhradu škody způsobené fyzickou nebo materiální újmou třetím osobám. Může se např. jednat o škody na hotelových zařízeních, nehody dětí, apod.

Připojištění storno cesty

Připojištění storno cesty je možné sjednat pro případ zrušení Vaší cesty z důvodu nemoci, atd. Kryta je v tomto případě cena cestovní služby, a v některých případech i cena letenek.

Ke sjednání pojištění pro pracovní nebo turistické cesty doporučujeme využít naši online kalkulačku cestovního pojištění, kde snadno porovnáte nabídky až 12 pojišťoven, sjednáte pojištění do 2 minut a to vše online v pohodlí vašeho domova.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POJIŠTĚNÍ NA CESTY