Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Cestovní pojištění do Irska

Cestování do zahraničí je skvělou možností, jak poznat krásy celé řady zemí. Pokud zrovna neplánujete dlouhé a finančně náročné cesty za velkou louži nebo nehodláte zkoumat nebezpečné země, jsou ideální prodloužené víkendy v bližších evropských destinacích. Irsko se posledních pár let těší stále většímu zájmu turistů, patří totiž mezi netradiční dovolenkové destinace, které jsou dnes v kurzu.  Dublin je populárním a moderním evropským městem, které za návštěvu rozhodně stojí. Zažijete tu krásné chvíle, prohlédnete si památky a poznáte nové přátele.

Cestovní pojištění do Irska

Při tom však nezapomínejte, že i na dovolené Vás mohou potkat krušné chvíle a proto je výhodné mít sjednané cestovní pojištění, které Vás na Vašich cestách ochrání. Právě Irsko je jednou ze zemí, kde se bez něj cestovatelé neobejdou. Hlavním důvodem, proč uzavřít cestovní pojištění do Irska je, že Irsko neuznává Evropské zdravotní pojištění (EHIC). V případě, že byste neměli cestovní pojištění uzavřeno, museli byste veškeré náklady např. na ošetření a léky, hradit ze svého. Jelikož se ale jedná o zemi bezpečnou, vyjde Vás cestovní pojištění v základu na několik málo desítek korun.

Nejlevnější cestovní pojištění

S cestovním pojištěním získáte finanční zajištění pro případ úrazu či nemoci. Součástí základního pojištění jsou lékařská ošetření, náklady na léčbu a na léky, transport pojištěné osoby, hospitalizace či repatriace. Tyto částky jsou v zahraničí velmi vysoké a pohybují se v desítkách až set tisíc korun. Součástí jsou navíc asistenční služby, které Vám poskytnou radu či pomoc v chvíli, kdy to budete opravdu potřebovat. Asistenční služba dokáže zprostředkovat tlumočníka nebo poradit, jak se v krizových situacích zachovat.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POJIŠTĚNÍ NA CESTY