Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Cestovní pojištění do Malajsie

V Malajsii se můžete těšit na jedinečnou přírodu, hory, nádherná pobřeží i velkoměsto, jako je Kuala Lumpur. Na své si tu přijdou potápěči i milovníci přírody, kteří se mohou vydat do deštného pralesa a obdivovat zde místní faunu i flóru. Těšíte se do Malajsie? Sjednejte si své cestovní pojištění a vydejte se objevovat tuto krásnou zemi.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POJIŠTĚNÍ NA CESTY

Proč cestovní pojištění do Malajsie?

Zdravotní péče je v Malajsii na vysoké úrovni a dá se srovnat s tou západoevropskou. V případě potřeby je lékařská péče dostupná především v soukromých zařízeních. Počítejte s tím, že zákroky, ošetření a konzultace jsou zde poměrně drahé a platí se hotově nebo platební kartou. Cestovní pojištění se správně nastavenými limity léčebných výloh je tedy pro cestu do Malajsie nezbytné.

Kromě léčebných výloh (vztahují se na ošetření, hospitalizaci, léky, repatriaci atd.) by vaše cestovní pojištění do Malajsie mělo obsahovat také užitečná připojištění, která se o vás postarají v celé řadě možných situací. Jedná se například o:

Cestovní pojištění do Malajsie

Srovnání cestovního pojištění do Malajsie

Pokud se chcete podívat na aktuální nabídku cestovního pojištění do Malajsie, použijte online kalkulačku. Stačí do ní zadat základní údaje o vás a vaší cestě a během chvíle v ní uvidíte přehledně porovnané nabídky hned od několika prověřených pojišťoven působících na českém trhu. U jednotlivých nabídek budete mít také přehled o výši pojistných limitů, volbě možných připojištění a samozřejmě ceně pojistného.

Kolik stojí cestovní pojištění do Malajsie?

Cenu cestovního pojištění do Malajsie ovlivňuje délka vaší dovolené, počet pojištěných osob, výše pojistných limitů i volba možných připojištění. Přesnou částku přímo vám na míru tedy uvidíte v online kalkulačce, která vám ukáže to nejvýhodnější cestovní pojištění do Malajsie. 

Nižší zajištění Střední zajištění Vyšší zajištění
Léčebné výlohy 5 000 000 Kč 10 000 000 Kč 20 000 000 Kč
Pojištění úrazu 300 000 Kč 300 000 Kč 600 000 Kč
Pojištění odpovědnosti 2 000 000 Kč 5 000 000 Kč 10 000 000 Kč
Pojištění zavazadel NE 50 000 Kč 50 000 Kč
Asistenční služby ANO ANO ANO
CENA 513 Kč 648 Kč 1 167 Kč

Kalkulace je počítaná pro 8denní turistickou cestu dvou osob ve věku 32 a 35 let (netvoří jednu rodinu). Výpočet pojistného byl proveden 29. 4. 2023 s volbou nejnižší cenové nabídky pro nižší, střední i vyšší zajištění. Jedná se o ilustrační příklad, nejedná se o obchodní nabídku.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POJIŠTĚNÍ NA CESTY

Jak si sjednat cestovní pojištění do Malajsie?

Rychle a snadno přes výše zmíněnou kalkulačku cestovního pojištění. Stačí si v ní vybrat pojistný produkt, který se vám bude líbit nejvíce, a cestovní pojištění do Malajsie uzavřít online cestou. Všechny důležité dokumenty vám budou doručeny do e-mailu. Samotná pojistka začne platit uhrazením pojistného. V případě bankovního převodu tedy po připsání částky na účet, v případě online platby okamžitě. Díky tomu můžete cestovní pojištění uzavřít doslova pár minut před odletem. 

Co si připravit před cestou do Malajsie?

Pokud do Malajsie cestujete na dobu kratší než 3 měsíce, bude pro vstup do země stačit pouze cestovní pas, jeho platnost je minimálně šest měsíců od data vstupu do Malajsie. 

Užitečné informace:

 • Důležitá telefonní čísla - záchranka 999, policie 999, hasiči 994
 • Jazyky - úředním jazykem je malajština, bez problémů byste se zde měli domluvit anglicky
 • Očkování - není povinné, doporučuje se ovšem očkování proti žloutence typu A a B, tyfu, japonské encefalitidě, spalničkám, tetanu, záškrtu, dětské obrně
 • Řízení - maximální povolená rychlost v obci je 50 km/h, mimo obec 90 km/h a na dálnici 110 km/h. Tolerance alkoholu v krvi je 0,8 ?. Nedoporučuje se cestování stopem.
 • Na co si dát pozor - při platbách kreditní kartou zkontrolujte provedenou transakci a požadujte účtenku. Dávejte si také pozor na tašky a kabelky na jedno rameno, často dochází k jejich krádeži.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POJIŠTĚNÍ NA CESTY

Cestovní tipy do Malajsie

Moderní města, historie, příroda nebo pláže? Tohle všechno a ještě víc vám Malajsie nabízí. Podívejte se na naše top tipy míst, která si nesmíte nechat uniknout. 

Tipy, co vidět v Malajsii

 • Kuala Lumpur - největší a hlavní město Malajsie. Jedním z jeho symbolů je nejvyšší dvojitý mrakodrap na světě Petronas Twin Towers. Mezi další zajímavá místa patří mešita Masjid Jamek, náměstí Merdeka Square nebo čínská čtvrť s taoistickými a hinduistickými chrámy.
 • Malaka - přístavní město zapsané na seznam památek UNESCO. Ocení ho hlavně milovníci historie a architektury. Za návštěvu stojí pevnost A´Famosa Fortress, kostel Christ Church nebo chrám Cheng Hoon.
 • Redang - ostrov, který je jako stvořený pro šnorchlování, plavání a lenošení na pláži
 • Penang - na tomto ostrově zase najdete historické památky i jedinečnou a pestrou architekturu ovlivněnou čínským, indickým, malajským, britským i japonským vlivem. Navštivte například pevnost Fort COrnwallis, chrám Snake Temple, mešitu na vodě Tanjung Bungah nebo chrám Kek Lok Si Temple. Hlavní město ostrova je pak zapsáno na seznam památek UNESCO.
 • Langkawi - ostrov známý svými plážemi a krásně klidným mořem
 • Perhentian Islands - tropický ráj tvořený dvěma ostrovy. Čeká vás tu bohatá podmořská fauna, skvělé místní jídlo v plážových restauracích a pohodová nálada. 
 • Batu Caves - vápencové jeskyně kousek od Kuala Lumpuru. U jejich vstupu je hinduistický chrám a socha Murugana, boha války. 
 • Taman Negara - nejstarší národní park Malajsie. Vyniká především svou biodiverzitou. Žije zde například slon indický, medvěd malajský, tygři, nosorožci, levharti, makaci, tapíři, divoká prasata a spousta dalších živočišných druhů.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POJIŠTĚNÍ NA CESTY