222 100 200 Zavoláme vám zpět

Cestovní pojištění do České republiky

Publikováno: 05.11.2019

Aktualizace – Cestovní pojištění ratolestí na dětský tábor na samotě u lesa, do školy v přírodě. Tuzemské cestovní pojištění pro lyžování na Klínovci, rodinné cyklopoznávání moravských krás. Dovolená ve dvou pod stanem v nejkrásnějším českém kempu.

Cestovní pojištění do České republiky

Není tajemstvím, že společnost Top-Pojištění.cz vyniká mezi jinými zprostředkovali pojištění kvalitou poskytovaných služeb, zejména pak klientským servisem. Potřeby a názory našich klientů jsou  pro nás klíčové, cílem je primárně splnit očekávání, klientům naslouchat a budovat důvěru ve stinném světě pojišťovnictví.

Cestovní pojištění online

Od 1.9.2016 vám pojišťovací zprostředkovatel Top-Pojištění.cz jako první přináší exklusivní možnost porovnání nabídek cestovního pojištění do České republiky u čtyř pojišťoven českého trhu.

Tuzemské cestovní pojištění je na www.top-pojisteni.cz aktuálně možné sjednat u pěti pojišťoven českého trhu – Allianz, AXA Assistance, ERGO, Uniqa a VZP. Možnost online sjednání a porovnání cestovního pojištění do České republiky u zmíněných pojistitelů však považujeme pouze jako rozjezdové, neboť jich do konce roku plánujeme vytáhnout z rukávu mnohem víc.

Obsah balíčků tuzemského cestovní pojištění

Většina cestovatelů si své cestovní pojištění sjednává především při zahraničních cestách, avšak pokud dáváte přednost poznávání krás Čech, je pro vás tuzemské cestovní pojištění správným parťákem. Cestovní pojištění do České republiky je určeno jednotlivcům, rodinám i skupinám cestovatelů a ochrání vás na služebních cestách, dovolených i při sportovních aktivitách. Maximální doba jedné cesty je 365 dní.

Rozsah balíčků:

o    pojištění asistenčních služeb (turistické informace, telefonická pomoc v nouzi, pojištění právní ochrany);
o    úrazové pojištění (smrt úrazem, trvalé následky úrazu, denní odškodné při hospitalizaci následkem úrazu);
o    pojištění osobních věcí/ zavazadel (elektronika, sportovní vybavení);
o    pojištění odpovědnosti (odpovědnost za škodu na zdraví, odpovědnost z škodu na majetku);
o    pojištění storna zájezdu;
o    pojištění technické asistence (odtah do nejbližšího servisu nebo oprava vozidla na místě, chyba řidiče).

Výhody sjednání cestovního pojištění do České republiky

Mezi výhody sjednání tuzemského cestovního pojištění online je samozřejmě možné zařadit přehledné porovnání nabídek, snadnou orientaci v limitech pojistného krytí a dalších rizikách a v neposlední řadě rychlé sjednání z pohodlného místa vaší domácnosti.

Třešničkou na dortu je pak zohlednění sportovního připojištění do vybraného produktu. Samozřejmostí jsou rekreační sporty, zahrnuté v základním balíčku. Snadno tak můžete bez obav provětrat bicykly, bruslit na ledě, jezdit na koni nebo si zaskákat na trampolíně. Pro milovníky adrenalinu jsme zařadili možnost navýšení sportovní náročnosti na zimní a rizikové sporty. S tímto sportovním připojištěním si můžete vyzkoušet freeride, jízdu na snowboardu nebo lyžích mimo vyznačené trasy a třeba si i skočit bungee jumping.

Při výběru vhodného cestovního pojištění do České republiky se nás nebojte zeptat. Rádi vám poradíme dle jakých parametrů vybrat optimální produkt a pomůžeme se zařazením sportovních aktivit. K dispozici jsme vám na známých kanálech - online chatu, e-mailu info@top-pojisteni.cz nebo na telefonním čísle 222 100 200.

Užijte si cestovní pojištění do České republiky tak, jako si ho užíváme my!

Autor: Jana Harmáčková