Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Cestovní pojištění do České republiky

Publikováno: 08.07.2022

Hledáte to správné tuzemské cestovní pojištění pro vaše ratolesti na dětský tábor nebo do školy v přírodě? Vyrážíte s rodinou na sportovní či turistickou dovolenou, na které se chystáte objevovat krásy České republiky? Máme pro vás to správné tuzemské cestovní pojištění! Stačí si přečíst náš článek, ve kterém najdete všechny důležité informace. 

Cestovní pojištění do České republiky

Česká republika a covid-19

V posledních dnech čísla nakažených koronavirem v Česku stoupají. Většinou se jedná o případy s mírným průběhem, i tak je ale dobré dbát na svou bezpečnost a dodržovat doporučovaná hygienická opatření. Roušku u nás pak potřebujete pouze v určitých zdravotnických a sociálních zařízeních.

I když u nás aktuálně žádná přísná pravidla nemáme, je dobré myslet na riziko covid-19 v našem vhodně zvoleném cestovním pojištění.

SPOČÍTAT CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

Oblíbená místa v České republice pro dovolenou i výlet

Česká republika oplývá celou řadou krásných míst pro poznávání i sport. Jedním z nich je například České Švýcarsko s krajinou plnou skalních roklí a hor, které rozděluje kaňon Labe (jedná se mimochodem o největší pískovcový kaňon v Evropě.

V Českém Švýcarsku si nenechejte ujít stěny v soutěskách Kamenice v Edmundově a Divoké, Pravčickou bránu s Křídelní stěnou. Klidnější ráz má pak Kyjovské údolí s vodopády na Vlčím potoce. Milovníci skal také oceníte Adršpašské skály a Teplické skály se skalními věžemi, které dosahují výšky až 90 metrů, hlubokými soutěskami, jezírky i vodopády.

Jedním z nejkrásnějších koutů naší země je zcela jistě jižní Morava. Čekají tu na vás pohodové cyklotrasy, které zvládnete i s malými dětmi, stejně jako ty, které vám dají pěkně do těla. Stejně tak se můžete těšit na místa jako je Lednice, Mikulov, Znojmo, Pálava a celá řada dalších! Stejnou malebností oplývá i „pohádkový kraj“ kolem Českých Budějovic.

SPOČÍTAT CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

Nesmíme zapomenout ani na naše národní parky, jako je Národní park Šumava s Boubínským pralesem, odkud z místní rozhledny můžete dohlédnout až na Alpy. A dále i Národní park Krkonoše s Mumlavským vodopádem, Sněžkou a Sněžnými jámami. Své kouzlo má i Vysočina, na které najdete cyklostezky pro rodiny i pro náročnější sportovce.

A rájem turistů jsou také Beskydy s krásnými turistickými trasami, vyhlídkami a místy, jako jsou Pustevny, Radhošť, Hukvaldy nebo skanzen v Rožnově pod Radhoštěm.

 

Jak si sjednat cestovní pojištění do České republiky

Jestli hledáte kvalitní cestovní pojištění pro cesty po Česku, vyzkoušejte Top-Pojištění.czDisponuje vysokou kvalitou poskytovaných služeb, zejména pak klientským servisem. Top-pojištění.cz vám nabídne srovnání aktuálních nabídek cestovního pojištění hned od několika pojišťoven na českém trhu.

Obsah balíčků tuzemského cestovní pojištění

Většina cestovatelů si své cestovní pojištění sjednává především při zahraničních cestách, avšak pokud dáváte přednost poznávání krás Čech, je pro vás tuzemské cestovní pojištění správným parťákem. Cestovní pojištění do České republiky je určeno jednotlivcům, rodinám i skupinám cestovatelů a ochrání vás na služebních cestách, dovolených i při sportovních aktivitách. Maximální doba jedné cesty je 365 dní.

Rozsah balíčků:

o    pojištění asistenčních služeb (turistické informace, telefonická pomoc v nouzi, pojištění právní ochrany);
o    úrazové pojištění (smrt úrazem, trvalé následky úrazu, denní odškodné při hospitalizaci následkem úrazu);
o    pojištění osobních věcí/ zavazadel (elektronika, sportovní vybavení);
o    pojištění odpovědnosti (odpovědnost za škodu na zdraví, odpovědnost z škodu na majetku);
o    pojištění storna zájezdu;
o    pojištění technické asistence (odtah do nejbližšího servisu nebo oprava vozidla na místě, chyba řidiče).

SPOČÍTAT CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

Kalkulačka cestovního pojištění do České republiky

Mezi výhody sjednání tuzemského cestovního pojištění online patří možnost jeho sjednání prostřednictvím online kalkulačky – rychle, pohodlně a z pohodlí vašeho domova. Kalkulačka je uživatelsky přívětivý a přehledný nástroj, který vám během pár minut ukáže přehledné porovnání nabídek, snadnou orientaci v limitech pojistného krytí a dalších rizicích.

Ve vybraném produktu navíc můžete zohlednění sportovního připojištění. Samozřejmostí jsou rekreační sporty, zahrnuté v základním balíčku. Snadno tak můžete bez obav provětrat bicykly, bruslit na ledě, jezdit na koni nebo si zaskákat na trampolíně.

Pro milovníky adrenalinu je zařazena možnost navýšení sportovní náročnosti na zimní a rizikové sporty. S tímto sportovním připojištěním si můžete vyzkoušet freeride, jízdu na snowboardu nebo lyžích mimo vyznačené trasy a třeba si i skočit bungee jumping.

Při výběru vhodného cestovního pojištění do České republiky se nás nebojte zeptat. Rádi vám poradíme dle jakých parametrů vybrat optimální produkt a pomůžeme se zařazením sportovních aktivit. K dispozici jsme vám na známých kanálech - online chatu, e-mailu info@top-pojisteni.cz nebo na telefonním čísle 222 100 200.

Užijte si cestovní pojištění do České republiky tak, jako si ho užíváme my!