222 100 200 Zavoláme vám zpět

Cestovní pojištění do Maďarska

Maďarsko je středoevropskou zemí, která je hranicím České republiky skutečně blízká. Cestování do této země nám velmi usnadňuje fakt, že Maďarsko patří do Schengenského prostoru. Není tedy potřeba si pro víkend, strávený v maďarských lázních, složitě vyřizovat cestovní pas, vystačíte si s občanským průkazem.

Velkou chloubou Maďarska je  jezero Balaton, které se rozprostírá v Dunajské rovině. Nejedná se jen o největší sladkovodní jezero ve střední Evropě, ale především o turistické a lázeňské letovisko. Tato oblast je vhodná jak pro rodiny s malými dětmi, tak pro nadšence vodních sportů, např. jachtingu. Na své si zde přijdou i cyklisté a provozovatelé turistiky.

Cestovní pojištění Maďarsko

Cestovní pojištění

Pokud si dovolenou v Maďarsku plánuje patřičně užít, doporučujeme Vám sjednat kvalitní cestovní pojištění. I přesto, že se jedná o zemi nedalekou, nevyplatí se podcenit rizika, která mohou být s cestou spojena. Rozhodně zde nepochodíte s běžným Evropským zdravotním pojištěním, jenž platí v České republice.

Při cestě do Maďarska doporučujeme uzavřít cestovní pojištění o základních 4 bodech:

  • Léčebné výlohy

V případě nutnosti lékařské péče vám bude proplacena částka do limitu pojistného krytí, který si při sjednání pojištění zvolíte. Top-Pojištění.cz Vám exkluzivně nabízí sjednat cestovní pojištění do Maďarska s neomezenými léčebnými výlohami. Součástí léčebných výloh je rovněž repatriace, transfer do zdravotnického zařízení a náklady na léky.

  • Úrazové pojištění

V případě úrazu je nutné mít sjednáno plnění také pro tyto situace. Připojištění úrazu je rozděleno na pojistné plnění pro trvalé následky a pro případ smrti.

  • Pojištění zavazadel

Vzhledem k tomu, že si na dovolenou pár věcí vždy sbalíte s sebou, nezapomeňte si pro jistotu svá zavadla pojistit. U vybraných pojišťoven lze mít zavazadla pojištěna i v čase, kdy jsou svěřena dopravci, např. leteckým společnostem.

  • Pojištění odpovědnosti

Připojištění odpovědnosti Vám zajistí náhradu škody způsobené fyzickou nebo materiální újmou třetím osobám. Může se např. jednat o škody na hotelových zařízeních, nehody dětí, apod.

Pokud Vás nadchlo sportovní vyžití, které Maďarsko nabízí, rádi Vám nabídneme i sportovní připojištění, a to v rámci rekreačních, rizikových a extrémních sportů.

Spočítat cestovní pojištění