Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Nejlevnější cestovní pojištění 2023

V případě, že hledáte nejlevnější cestovní pojištění online, které vám pokryje všechny nečekané výdaje při cestách do zahraničí, jste na správné adrese. Společnost Top-Pojištění.cz je v současné době největším online prodejcem cestovního pojištění na českém trhu. Top-Pojištění.cz nabízí srovnání pojištění do zahraničí většiny pojišťoven s různorodými produkty, ze kterých si můžete vybrat právě to cestovní pojištění, které bude nejvíce odpovídat vašim představám a požadavkům.

Nejlevnější cestovní pojištění se slevou až 50 %

Proč nejlevnější cestovní pojištění

  • cestovní pojištění od 11 Kč na den,
  • sleva až 50 % na pojištění na cesty,
  • vše jednoduše, online sjednání včetně platby a dokumenty do e-mailu obratem.

Co zahrnuje cestovní pojištění?

V rámci nejlevnějšího cestovního pojištění je vždy automaticky zahrnuto pojištění léčebných výloh a asistenční služby, které jsou k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Limity pojistného krytí se u léčebných výloh pohybují od 1,5 mil. Kč až do neomezené výše limitu krytí. Součástí léčebných výloh jsou veškeré náklady na ošetření a na léky, repatriace a také transporty.

V základním cestovním pojištění je také automaticky zahrnuto pojištění rekreačních sportů. Ve většině případů jsou do sportů rekreačních řazeny oddychové sportovní aktivity jako například turistika, cyklistika po vyznačených trasách, běh, in-line bruslení, plavání a šnorchlování, rekreační kolektivní sporty jako jsou volejbal, fotbal, badminton apod.

Při sjednání cestovního pojištění se vždy raději ujistěte, zda vámi provozovaná aktivita do rekreačních sportů spadá. Nejlevnější cestovní pojištění v tomto základním rozsahu můžete pro dospělého pojištěného pořídit již od 11 Kč na den, pro dítě pak již od 7 Kč na den.

Cestovní připojištění do zahraničí

Destinace

Při sjednávání nejlevnějšího cestovního pojištění je třeba vždy zohlednit to, do jaké destinace cestujete, tedy jaký je charakter vaší cesty. Může se jednat o cestu turistickou nebo pracovní, ať už manuální nebo nemanuální.

Úrazové pojištění

Další možnost, jak cestovní pojištění rozšířit je volba připojištění. K základní variantě si můžete sjednat například úrazové připojištění, které vám bude sloužit jako odškodné pro případ trvalých následků nebo smrti.

Pojištění odpovědnosti

Další variantou je připojištění odpovědnosti za škodu způsobenou na zdraví a majetku třetích osob. Zde si jako typický příklad můžeme uvést střet dvou lyžařů na sjezdovce, který si vyžádá zranění či poškození lyžařské výbavy.

Pojištění zavazadel

V případě, že se bojíte o svá zavazadla a věci v nich uložených, máte možnost si k cestovnímu pojištění sjednat také pojištění zavazadel, které pokryje jejich ztrátu či poškození. Věnujte však pozornost výlukám z pojištění, které jsou poměrně široké a liší se u jednotlivých pojišťoven.

Pojištění storna zájezdu

V neposlední řadě doporučujeme sjednat připojištění storno cesty, které je ideální v případě, že si zájezd objednáváte a hradíte hodně dopředu před termínem počátku cesty a hrozí nebezpečí, že na cestu nebudete moci z důvodu nemoci či dalších neočekávaných komplikací nastoupit. Cena připojištění storno cesty se následně odvíjí od hodnoty zájezdu či cestovní služby a není tedy možné říci, jaká je zde nejnižší hranice nejlevnějšího cestovního pojištění.

SPOČÍTAT CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

Nejlevnější cestovní pojištění Evropa vs. USA

Při sjednání cestovního pojištění přes webový portál Top-pojištění.cz můžete získat slevu až 50 %. Dále pak může být u některých pojišťoven zohledněna i sleva za rodinné cestovní pojištění nebo hromadná sleva při pojištění pro více osob najednou. Nemusí vždy ale platit, že nejlevnější cestovní pojištění je to nejlepší.

Pokud cestujete do vzdálenějších destinací mimo Evropu, určitě doporučujeme se rozhodovat nejen podle ceny pojištění, ale také podle limitů pojistného krytí, a to především co se léčebných výloh týká.

Z pojištění léčebných výloh je v zahraničí hrazeno nejen ošetření a zdravotní péče, ale také případná hospitalizace a transporty. A taková repatriace, kdy je nutný letecký převoz s asistencí lékaře z destinace jakou jsou třeba Spojené státy americké, se náklady mohou vyšplhat až na statisícové částky.

Vždy je tedy třeba se při sjednávání pojištění zamyslet nad tím kam cestujete, co budete v zahraničí podnikat, jaká je zdravotní péče v dané destinaci a popřemýšlet, do jaké výše se mohou dostat náklady při těch nejhorších scénářích.

Srovnání cen cestovního pojištění 2023

Pro 1 osobu v období začátku července 2023.

Destinace (délka pobytu) Běžná cena Naše cena Naše cena za den
Rakousko (7 dní) 124 Kč 84 Kč 12 Kč
Chorvatsko (7 dní) 125 Kč 81 Kč 11 Kč
Slovensko (7 dní) 124 Kč 84 Kč 12 Kč
Itálie (7 dní) 126 Kč 86 Kč 12 Kč
USA (14 dní) 721 Kč 560 Kč 40 Kč

Kalkulované ceny jsou platné ke dni 3.1.2023.

chci nejnižší cenu

Sjednání nejlevnějšího cestovního pojištění

Sjednání cestovního pojištění online je jednoduché, rychlé a nezabere vám více než pár minut. Pokud sjednáváte pojištění pro více osob, nezapomeňte mít po ruce jejich osobní údaje, tedy jméno, příjmení, datum narození, rodné číslo a adresu trvalého či přechodného bydliště.

Na první straně kalkulačky vyplníte pouze základní údaje pro výpočet pojistného. Zvolíte termín cesty, cílovou destinaci, typ cesty a zadáte datum narození nebo věk cestujících. Vyberete požadovaná připojištění a po stisknutí tlačítka ,,Pokračovat" před sebou máte nabídku až dvanácti pojišťoven, kde si můžete vybrat pro vás to nejlepší a nejlevnější cestovní pojištění.

Bližší informace o produktu dané pojišťovny si můžete prostudovat pod tlačítkem ,,Popis" ve sloupci jednotlivých pojišťoven. V objednávce pak pokračujete přes tlačítko ,,Koupit". Na konci objednávky zaplatíte online platební kartou, případně vyberete jiný typ platby.

Po sjednání cestovního pojištění obdržíte veškeré dokumenty do emailu. Smlouvu a asistenční kartičky si tedy jen vytisknete a zabalíte s sebou na cestu. Cestovní pojištění vzniká zaplacením, není tedy třeba nic podepisovat. Pokud vás tedy tlačí čas, sjednání online je pro vás ideální volbou. Své cestovní pojištění si můžete sjednat i na letišti při čekání na odbavení.

SPOČÍTAT CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ