Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Cestovní pojištění na Bali

Bali je nádherný indonéský ostrov, který si vás získá svou přírodní krásou, stejně jako jedinečnou duchovní atmosférou. Ať už se sem chystáte relaxovat, čerpat novou sílu, nebo si užít místní moře k surfování nebo potápění, sjednejte si v každém případě správné cestovní pojištění, abyste si dovolenou užili bezpečně a bez obav.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POJIŠTĚNÍ NA CESTY

Proč cestovní pojištění na Bali?

Bali je doslova tropický ráj, ale i zde vás mohou potkat nepříjemnosti v podobě nemoci nebo úrazu. Mezi ty nejčastější patří například nehody na motorce, při surfování nebo potápění. V takových případech budete zcela jistě potřebovat lékařskou péči, v některých případech i převoz ze země zpět do České republiky. Z toho důvodu byste neměli podceňovat sjednání cestovního pojištění na Bali s odpovídajícími limity léčebných výloh, které se vztahují právě na ošetření, hospitalizaci, úhradu léků atd.

V cestovním pojištění pak oceníte i další připojištění, jako je pojištění odpovědnosti, které se vztahuje na škody, které neúmyslně způsobíte někomu jinému na zdraví či majetku, a dále pojištění zavazadel (pro jejich ztrátu, poškození či odcizení). Pokud se chystáte i potápět nebo provozovat jinou náročnější sportovní aktivitu, nezapomeňte si také připojistit rizikové sporty a připojištění úrazu.

Cestovní pojištění na Bali

Srovnání cestovního pojištění na Bali

Aktuální přehled nabídek cestovního pojištění na Bali vám poskytne online kalkulačka cestovního pojištění. Nemusíte tak zdlouhavě obíhat pobočky jednotlivých pojišťoven. Stačí se doma připojit k internetu a získat srovnání doslova za pár minut.

Do online kalkulačky pouze zadáte pár základních údajů o vás a vaší cestě a hned uvidíte přehledně srovnané nabídky, a to včetně ceny cestovního pojištění. Pojistku, která se vám bude líbit nejvíce, si můžete podle představ také upravovat - výši limitů i volbu připojištění.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POJIŠTĚNÍ NA CESTY

Kolik stojí cestovní pojištění na Bali?

Přesná cena cestovního pojištění se odvíjí od délky vaší dovolené, počtu pojištěných osob, zvolené výše pojistných limitů a také výběru možných připojištění. Přesnou částku uvidíte v online kalkulačce. A potom už jen stačí si vybrat to nejvýhodnější pojištění na Bali pro vás.

Nižší zajištění Střední zajištění Vyšší zajištění
Léčebné výlohy 5 000 000 7 000 000 20 000 000
Pojištění úrazu 300 000 200 000 600 000
Pojištění odpovědnosti 2 000 000 2 000 000 10 000 000
Pojištění zavazadel NE NE 50 000
Covid-19 ANO ANO ANO
Asistenční služby ANO ANO ANO
CENA 513 Kč 672 Kč 1 200 Kč

Cestovní pojištění je počítáno pro 8denní turistickou cestu na Bali pro dvě osoby (29 a 27 let, netvoří jednu rodinu). Uvedeny jsou nejnižší cenové nabídky ve srovnání. Jedná se o ilustrační příklady, nejde o obchodní nabídku. Počítáno dne 5. 5. 2023.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POJIŠTĚNÍ NA CESTY

Jak si sjednat cestovní pojištění na Bali?

Cestovní pojištění na Bali si snadno a během chvíle sjednáte přes kalkulačku cestovního pojištění. Pouze si vyberete pojistný produkt podle vašich představ. Všechny důležité dokumenty vám přijdou do e-mailu. A samotné pojištění pak vstoupí v platnost uhrazením pojistného. 

Je důležité vzít na vědomí, že nejlevnější cestovní pojištění na Bali nemusí být nutně to nejlepší. Je především důležité, aby se o vás v případě potřeby správně postaralo, a vy si tak mohli relax v tomto tropickém a duchovním ráji užívat opravdu bez obav.

Covid-19 a cestovní pojištění

Situace kolem covidu-19 se už sice víceméně uklidnila, na některých místech světa se ale stále můžete setkat s bezpečnostními opatřeními. Proto doporučujeme před cestou zkontrolovat na stránkách MZV ČR aktuální podmínky pro vstup do země, pravidla pro využívání místní hromadné dopravy atd. Zároveň je vhodné se pro případ onemocnění covidem-19 v zahraničí správně pojistit. Pomocí naší kalkulačky si za pár minut porovnáte cestovní pojištění, které kryje léčebné výlohy spojené s covidem-19. Chcete vědět víc? Sepsali jsme pro vás ve spolupráci s pojišťovnami ještě odpovědi na nejčastější otázky ohledně krytí léčebných a dalších nákladů spojených s covidem-19.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POJIŠTĚNÍ NA CESTY

Co si připravit před cestou na Bali?

Pro vycestování na Bali potřebujete mít platný cestovní pas, a to minimálně 6 měsíců od data vstupu na území Indonésie. Platný pas musí mít také děti. Pro cesty do 30 dní není třeba si před odletem vyřizovat vízum (to dostanete po příletu, tzv. Visa on Arrival). Dále musíte předložit zpáteční letenku.

Užitečné informace:

 • Důležitá telefonní čísla - záchranná služba 118 a 119, policie 110, hasiči 113
 • Jazyky - na Bali se mluví balijštinou a indonéštinou. V turistických oblastech se domluvíte i anglicky. 
 • Očkování - není povinné, ale doporučuje se to proti břišnímu tyfu, žloutence typu A i B, obrně, tetanu, záškrtu a tuberkulóze
 • Voda - voda z kohoutku nemusí být ve všech koutech Bali pitná, proto raději používejte tu balenou
 • Kriminalita - Bali je velmi bezpečná země. Pár základních bezpečnostních rad zní - nemějte u sebe větší obnos peněz a dávejte pozor na kapesní krádeže, především v turisticky oblíbených oblastech. Peníze vybírejte pouze v bankách, kde je ostraha, a měňte jen v autorizovaných směnárnách. Opatrnější buďte hlavně v letoviscích, jako je Kuta, Canggu a Legian.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POJIŠTĚNÍ NA CESTY

Cestovní tipy na Bali

Na tomto ostrově sopečného původu je toho k vidění opravdu spousta. Není proto divu, že patří mezi nejoblíbenější indonéské ostrovy. Za návštěvu stojí nejen místní pláže, ale také zelené terasy s rýžovými poli, pralesy, botanické zahrady, stejně jako domorodé vesnice a zdejší chrámy.

Tipy, co vidět na Bali

 • Ubud - královské město uprostřed rýžových polí. Jedná se zároveň o kulturní a umělecké centrum Bali. 
 • Uluwatu - hinduistický chrám z 11. století a jedno z nejznámějších míst Bali
 • Kintamani - sopečná oblast se sopkou Batur a stejnojmenným jezerem, které vyplňuje její kráter
 • Besakih - největší a jedno z nejposvátnějších míst na Bali. Najdete zde 23 chrámů rozesetých v džungli.
 • Tanah Lot - hinduistická svatyně na kamenném vrchu v oceánu
 • Jelení ostrov - skvělé místo pro šnorchlování a potápění
 • Bratan - jedno z nejfotogeničtějších míst na Bali. Najdete zde i chrám Bedugul a rýžová políčka v oblasti Jatiluwih.
 • Gunung Kawi - chrám se starověkými svatyňovými reliéfy
 • Lembongan - ostrov jako stvořený pro šnorchlování a projížďky na loďkách v mangrovech
 • Canggu - oblast plná kaváren a skvělých restaurací. Vhodné místo i pro surfaře začátečníky.
 • Tanah Loh - vodní chrám na východním pobřeží
 • Kuta - jedna z nejoblíbenějších oblastí. Nabízí možnost surfování a bohatého nočního života. 
 • Nusa - nejlepší místo na Bali pro vodní sporty, šnorchlování a potápění
 • Opičí prales - procházka po dlážděných cestách uprostřed džungle v obklopení makaků a starobylých chrámů
 • Lempuyang - slavný chrámový komplex s bránou zvanou ,,Brána do nebes"

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POJIŠTĚNÍ NA CESTY