Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Cestovní pojištění Lipno

Není důležité být za vodou, ale u vody! Pokud se vydáváte k moři, berete sjednání cestovního pojištění jako samozřejmost. Věděli jste ale, že existuje cestovní pojištění na Lipno? Ano, je tuzemské a srovnatelné s tím do zahraničí. V České republice je samozřejmě spousta dalších krásných míst, kde se dá dovolená náramně užít, ale není radno situaci podceňovat.

Cestovní pojištění do České republiky

Na co se tuzemské cestovní pojištění vztahuje

Cestovní pojištění do České republiky se skládá z úrazového pojištění (smrt úrazem, trvalé následky, denní odškodné při hospitalizaci následkem úrazu), pojištění osobních věcí a zavazadel (elektronika, sportovní vybavení), pojištění odpovědnosti (odpovědnost za škodu na zdraví a odpovědnost za škodu na majetku třetích osob), pojištění storno zájezdu, pojištění technické asistence (odtah do nejbližšího servisu nebo oprava vozidla na místě), pojištění asistenčních služeb a možnost připojištění rizikových sportů. Jistě jste si všimli, že oproti cestovnímu pojištění do zahraničí chybí pojištění léčebných výloh. V tomto případě je nahrazeno vaším zdravotním pojištění, kdy se prokazuje Evropských průkazem pojištěnce (EPP). Evropský průkaz zdravotního pojištění (EPP, popřípadě označovaný také zkratkou EHIC dle anglického názvu European Health Insurance Card) je vydáván jednotlivými zdravotními pojišťovnami Evropské unie od 1. června 2004. EPP je vydáván v jazyce příslušného státu. Tento doklad vám zjednoduší čerpání zdravotní péče v zahraničí v závislosti na legislativě daného státu.

Sjednání cestovního pojištění na Lipno

Sjednání cestovního pojištění na Lipno je snadné a rychlé. Nemusíte se přitom vůbec zvednout z gauče, stačí když si k ruce vezmete notebook, tablet nebo chytrý telefon a pojištění vyřídíte online. V kalkulačce cestovního pojištění zadáte pouze základní parametry s výběrem České republiky jako cílové destinace, základní údaje o pojištěných osobách a navolíte požadovaná připojištění.

Tuzemské cestovní pojištění na Lipno je aktuálně možné porovnat od několika pojišťoven. Produkty jsou zde velmi různorodé, liší se zejména limity pojistného krytí a nabídkou připojištění storna cesty. Pokud si v průběhu kalkulace či sjednání tuzemského cestovního pojištění s čímkoliv nevíte rady, neváhejte využít služeb našich specialistů na zákaznické podpoře. O radu si můžete napsat zdarma na online chat, nebo email, informace vám rovněž denně poskytneme na telefonu.

Po výběru produktu konkrétní pojišťovny pokračujete ke sjednání cestovního pojištění do České republiky přes tlačítko, Koupit“ v porovnání. Po dokončení objednávky obdržíte veškeré dokumenty do vaší e-mailové schránky.

Doufáme, že porovnání a sjednání cestovního pojištění na Lipno na portále www.top-pojisteni.cz je vám po přečtení tohoto článku už o něco jasnější.

SPOČÍTAT CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ