Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Srovnátor cestovního pojištění

Jak snadno a rychle vybrat kvalitní cestovní pojištění a online si jej i sjednat? Odpovědí je „srovnátor cestovního pojištění“. Přehledné porovnání několika pojišťoven a jejich produktů klientům výběr a sjednání cestovního pojištění maximálně usnadní.

Srovnátor cestovního pojištění

Proč sjednávat cestovní pojištění online?

Sjednání cestovního pojištění by mělo být již automatickou součástí plánování našich veškerých cest za hranice České republiky. A to i v rámci cest po Evropské unii. I když nám v rámci EU platí naše veřejné zdravotní pojištění a tzv. ,,modrá kartička", tj. Evropský průkaz zdravotního pojištění, spoléhat jen na něj se rozhodně nevyplatí. Takové pojištění vám nepokryje například ošetření mimo státní zdravotnická zařízení, léky, pobyt v nemocnici či nutnou repatriaci zpět do ČR. Podrobnější informace naleznete v našem předchozím článku.

Dříve vás možná mohla od sjednání cestovního pojištění odradit skutečnost, že jej bylo možné sjednat pouze na pobočce některé z pojišťoven. Na to se v dnešní době už rozhodně vymlouvat nemůžete. Stačí využít srovnátor cestovního pojištění, kde si nabídky pojišťoven a jejich produkty v klidu a pohodlí svého domova porovnáte, pojištění rovnou i online sjednáte a potvrdíte pouze úhradou pojistného, podpis vyžadován není.

Jak funguje srovnátor cestovního pojištění?

Srovnátor cestovního pojištění je v podstatě kalkulačkou, kam zadáte základní parametry o dané cestě a pojištěných osobách a ihned máte před sebou přehledné porovnání.

V porovnání pojišťoven si můžete rovnou upravit požadovaný rozsah pojištění. Nastavit si podle svých požadavků můžete například:

Přehledné porovnání

Porovnání nabídek pojišťoven a jejich produktů se vám zobrazí v přehledném sloupcovém grafu. Nabídky si tak můžete snadno porovnat nejen podle ceny, ale také podle limitů krytí na léčebné výlohy i jednotlivá zvolená připojištění a obsahu jednotlivých balíčků. Pokud se chcete o jednotlivých produktech cestovního pojištění dozvědět více, stačí si pod sloupcem dané pojišťovny rozkliknout položku ,,Detail" a dozvíte se vše, co potřebujete a to včetně odkazu na pojistné podmínky.

Top-Pojištění.cz cestovní pojištění online

Jak sjednat cestovní pojištění online?

Pokud jste využili srovnátor cestovního pojištění a z nabídky jste si vybrali, můžete se pustit rovnou do sjednání pojištění. Jak na to? Stačí zvolit oranžové tlačítko ,,Koupit" a pokračovat dále v objednávce.

SPOČÍTAT CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

Pro sjednání cestovního pojištění si připravte následující údaje pojištěných:

  • jméno a příjmení;
  • trvalou nebo korespondenční adresu;
  • rodné číslo pojištěných osob;
  • telefonický a e-mailový kontakt na pojistníka.

Zadané údaje si pak pečlivě zkontrolujte v zobrazené rekapitulaci a klikněte na velké tlačítko „Objednat pojištění“. A je hotovo. Následně pak už jen stačí vybrat, zda chcete pojištění uhradit online platební kartou anebo počkáte na platební údaje a úhradu provedete převodem.

Jak se dostanu k dokumentům cestovního pojištění?

Pokud jste cestovní pojištění sjednali online, ihned po dokončení objednávky očekávejte e-mail, ve kterém naleznete všechny potřebné informace a dokumenty, včetně smlouvy a asistenčních kartiček. Tyto dokumenty, především asistenční kartičky si vytiskněte a nezapomeňte mít v zahraničí stále u sebe. Podpis smlouvy není potřeba, pojištění vzniká úhradou pojistného.

Nevíte si rady?

Od toho jsme tady! Pokud potřebujete s kalkulací či se sjednáním cestovního pojištění poradit, neváhejte využít služeb našeho zákaznického centra. Rádi vám s čímkoliv poradíme telefonicky, na online chatu či e-mailu.

SPOČÍTAT CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ