Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Autoasistence pomoc řidičům na cestě

Ať už se jedná o zimní lyžovačku v Alpách nebo letní relax u moře, často na dovolenou vyrážíme tzv. po vlastní ose. A taková cesta vlastním vozidlem s sebou nese i určitá rizika. Chcete mít tedy jistotu, že v případě komplikací v průběhu cesty bude postaráno nejen o vás, ale i o váš automobil? Autoasistence pomoc řidičům na cestě vás jistí!

Autoasistence pomoc řidičům na cestě

Cestovní pojištění all inclusive

Sjednání kvalitního cestovního pojištění při jakýchkoliv cestách do zahraničí už většina z nás považuje za samozřejmost. A možná i vy patříte mezi velké procento českých cestovatelů, kteří jako dopravu využívají své vozidlo. To, že si vozidlo necháte před dovolenou zkontrolovat v servisu, podrobně naplánujete cestu, nakoupíte dálniční známky a další silniční poplatky dopředu, to vše je samozřejmě skvělou přípravou na dlouhou cestu. I tak je ale dobré myslet na ,,strýčka příhodu" a pojistit se i na případné komplikace v průběhu cesty. Věděli jste, že máte možnost si k cestovnímu pojištění sjednat i tzv. technickou asistenci pro vaše vozidlo?

Autoasistence pomoc řidičům na cestě

A k čemu že se vám takové připojištění k cestovnímu pojištění může hodit? Věřte, že pokryje opravdu širokou škálu nepříjemností, které vás mohou po cestě na dovolenou potkat. A vlastně nejen po cestě na dovolenou, ale samozřejmě i při cestě zpět a to jak na území ČR, tak v zahraničí.

Pojištění Autoasistence pomoc řidičům na cestě se obvykle vztahuje na:

  • poruchu nebo nehodu vozidla, která způsobí jeho nepojízdnost;
  • odcizení vozidla;
  • vandalismus, který způsobí nepojízdnost vozidla;
  • defekt pneumatiky;
  • vybití baterie, dočerpané palivo, načerpání špatného paliva;
  • ztrátu nebo zabouchnutí klíčů ve vozidle.

Limity pojistného plnění se většinou vztahují na následující položky:

  • oprava na místě nebo odtah do nejbližšího servisu;
  • náhradní ubytování nebo náhradní doprava do cíle nebo domů;
  • repatriace neopraveného vozidla do ČR;
  • telefonické tlumočení při styku s úřady.

Vždy samozřejmě záleží na vybrané pojišťovně a obsahu daného produktu. Chcete vědět více? Podívejte se na podrobný přehled limitů u nabízených produktů autoasistence pomoci řidičům na cestě, který naleznete zde.

Nevíte si rady?

Pokud máte jakékoliv dotazy, potřebujete poradit nebo nevíte jak si připojištění autoasistence pomoci řidičům na cestě sjednat, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu, telefonu či online chatu.

SPOČÍTAT CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ