Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Výhody online cestovního pojištění

Cestovní pojištění by dnes mělo být samozřejmostí pro všechny, kteří se vydávají nejen na dovolenou. Online cestovní pojištění je pak ideální hlavně pro ty, co chtějí celou záležitost ,,sfouknout" pěkně rychle z domu anebo na tuhle drobnost zapomněli a řeší ji na poslední chvíli. A jaké jsou další výhody online cestovka?

Výhody online cestovního pojištění

Přehledné srovnání nabídek

Stačí zapnout počítač a během chvíle se zorientujete v aktuální nabídce všech pojišťoven a můžete si tak vybrat to nejlepší nejvhodnější online cestovní pojištění přesně pro vás. Nabídka pojišťoven je opravdu široká – od cest po České republice, až po ty do zahraničí, s trváním pár dnů, půl roku i celý rok.

Cestovní pojištění online

Nezapomeňte se také pozorně podívat na krytá rizika jako jsou:

Uzavřené z počítače i mobilu za pár minut

Potom, co si vyberete z nabídky, uzavřete své cestovní pojištění pěkně od počítače, zaplatíte kartou a všechno potřebné vám dorazí pohodlně na email. Pojistit se takhle můžete i na poslední chvíli, klidně pouhý den před plánovaným odjezdem A celý proces trvá asi 2 minuty.

Slevy, slevy, slevy

Při online sjednání na vás čekají navíc i pěkné slevy – a to ve výši od 30 %  až do 60 %.

Myslete tedy na své bezpečí i na cestách, aby vám váš výlet nebo dovolenou vůbec nic nezkazilo! Stačí si jen sjednat cestovní pojištění online