222 100 200 Zavoláme vám zpět

Cestovní pojištění online

Cestovní pojištění online by mělo být stálou součástí každé cesty za hranice ČR, ať už soukromé na dovolenou, s cestovní kanceláří nebo pracovní. Ne vždy na vás čekají jen samé příjemné zážitky, ale mohou na vás číhat i různá nebezpečí. V České republice je například základní zdravotní péče hrazena zdravotní pojišťovnou, v zahraničí byste si ji bez cestovního pojištění museli uhradit sami. Právě proto je zde cestovní pojištění, které vás finančně ochrání v případech, pokud byste se v cizině dostali do potíží.

banner leto

Online srovnání cestovního pojištění

Díky srovnání cestovního pojištění online získáváte přehled o českém pojistném trhu. Nyní už se nemusíte rozhodovat jen mezi jednou pojišťovnou, ale můžete si vybrat rovnou z velkého počtu pojišťoven. Srovnání pojištění Vám zabere maximálně 1 minutu! Největší výhodou cestovního pojištění online je to, že si jej můžete sjednat na poslední chvíli. Stačí pouze jeden den před plánovaným odjezdem/odletem. Bojíte se, že peníze nedorazí včas? Není důvod! S výjimkou pojišťovenAllianz, Slavia a VZP postačí, pokud peníze poukážete na bankovní účet před překročením státní hranice. Využijte naší kalkulace cestovního pojištění a porovnejte si nejlevnější cestovní pojištění online.

Cestovní pojištění online

Proč online sjednání

 • Rychle a přhledné porovnání online.
 • Sleva až 50 %.
 • Sjednání do 2 minut včetně platby kartou.
 • Sejdnání i z mobilu.
 • Dokumenty obratem v e-mailu.

Cestovní pojištění může kryt tato rizika:

 • Pojištění léčebných výloh

Základem cestovního pojištění je úhrada léčebných výloh na ošetření v případě, že v zahraničí onemocníte nebo utrpíte úraz. Z tohoto pojištění za vás pojišťovna uhradí náklady za ošetření, hospitalizaci, léčení, výlohy na léky, nezbytné převozy apod. Součástí pojištění zpravidla bývá i repatriace či převoz tělesných ostatků v případě úmrtí pojištěnce. Některé pojišťovny nabízejí i úhradu nákladů na přivolání a pobyt opatrovníka – blízké osoby.

 • Asistenční služby

Asistenční služba vám pomůže v nouzové situaci s vyhledáním a převozem do vhodného zdravotního zařízení, poskytne platební garance léčby, zajistí potřebné léky, vyslání opatrovníka apod. V případě okradení služba zajistí zaslání potřebné finanční částky a pomůže s vyřízením náhradních cestovních dokladů.

 • Úrazové připojištění

Rozšíření cestovního pojištění o úrazové pojištění zahrnuje pojistné plnění v případě trvalých následků úrazu, smrt na následky úrazu a odškodné. Pojistné plnění je vypláceno pojištěnému po návratu z cesty nebo případně pozůstalým osobám. V případě, že již máte úrazové pojištění např. u životního pojištění, pojistné plnění se sčítá a můžete jej čerpat současně od několika i různých pojišťoven.

 • Připojištění zavazadel

Pojištění zavazadel se vztahuje na věci osobní potřeby, které si obvykle berete s sebou na cestu (např. oblečení, obuv, toaletní potřeby, hodinky, fotoaparát aj.) a které patří pojištěnému, a dále na věci, které si pojištěný prokazatelně pořídil v průběhu dovolené. Věci, které jsou předmětem pojištění, jsou detailně vyjmenovány v pojistných podmínkách cestovního pojištění každé pojišťovny.

 • Připojištění odpovědnosti za škodu

Vztahuje se na odpovědnost za škody způsobené třetí osobě v zahraničí při běžných činnostech jako je sport, rekreace a zábava – a to jak na zdraví, tak na majetku. Dále kryje nároky zdravotních pojišťoven a pojistitelů majetku, kteří se po zaplacení plnění poškozenému domáhají zaplacení škody na viníkovi. Češi pojištění odpovědnosti stále podceňují, a právě proto Vám doporučujeme dle zkušeností našich klientů toto připojištění na Vaše cesty sjednat.

 • Připojištění storna

Pojišťuje stornovací poplatky, které požaduje cestovní kancelář při zrušení cesty (např. nemoc, úmrtí v rodině, neočekávaná změna politické situace v dané lokalitě apod.).

Spočítejte si své pojištění na cesty