Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Povinné ručení Hyundai

Pokud jste hrdým majitelem automobilu tohoto vozidla, pak jistě uvítáte malé vodítko, jak správně sjednat povinné ručení pro vozidlo Hyundai a zajímavé informace o značce vozidla.

Jak správně vybrat povinné učení?

Jako každý řidič vozidla, tak i vy, jakožto majitel vozidla Hyundai máte povinnost si sjednat povinné ručení, označováno také jako pojištění odpovědnosti z provozu vozidla Hyundai. Toto povinné ručení v sobě zahrnuje a následně kryje újmu na zdraví a majetku třetích osob. Vždy klientům doporučujeme se neorientovat pouze podle ceny povinného ručení, ale také uvažovat o výši limitů pojistného krytí pro škody na zdraví a majetek třetích osob. Důležité je také přemýšlet nad tím, co by vás na cestě mohlo všechno potkat, a které z připojištění byste uvítali. U většiny pojišťoven je možné vybírat z těchto variant připojištění – střet se zvěří, připojištění skel vozidla, úrazové připojištění nebo připojištění zavazadel.

Limity pojistného krytí povinného ručení pro vozidlo Hyundai lze sjednat od základních, tedy zákonem daných částek 50 mil. Kč na zdraví a 50 mil. Kč na majetek) až do maximální výše 250 mil. Kč na zdraví, 250 mil. Kč na majetek. Součástí základního povinného ručení je také asistenční služba pojišťovny, se kterou je vaše zákonné pojištění sjednáno. Pokud by vám rozsah základní varianty asistenční služby nevyhovoval nebo vám přišel nedostatečný, je v kalkulačce povinného ručení možné rozsah asistenční služby rozšířit. Za připojištění nadstandardní asistenční služby se pohybuje od 300 korun ročně, dle výběru pojišťovny.

Historie

Tato jihokorejská automobilka byla založena Chungem Ju Yungem v roce 1947. Zpočátku poskytovala pouze servisní služby osobních a nákladních automobilů, později vyráběla i lodě, chemické látky a elektroniku. O zhruba dvacet let později se společnost Hyundai začala zabývat samotnou výrobou vozů, a tím vznikla i nová divize Hyundai Motor Company. V současné době se automobilka Hyundai řadí mezi prvních deset největších automobilek na světě, a je vůbec jednou z nejpreferovanějších prodejců vozidel.

Díky své cenové dostupnosti, prostoru a provozním nákladům, si tuto značku oblíbili především rodiny s dětmi a lidé v důchodovém věku.

Jak sjednat povinné ručení pro vozidlo Hyundai?

Během momentu si v kalkulačce povinného ručení můžete porovnat nabídky povinného ručení pro vozidlo Hyundai, a následně vybrat jednu z osmi pojišťoven, která pro Vás bude ta nejvhodnější. Pro úspěšný start porovnání povinného ručení si stačí otevřít záložku povinného ručení a kliknout na kalkulačku povinného ručení. K ruce si připravte technický průkaz, který bude potřeba k zadání správných technických parametrů vašeho vozidla. Po doplnění osobních údajů pojistníka vám zobrazíme graf s porovnáním nabídek povinných ručení od předních pojišťoven českého trhu. Nabídky lze interaktivně měnit - od změny pojistníka, přes frekvenci platby až po navyšování limitů pojistného krytí. Nabídky povinného ručení pro vozidlo Hyundai je možné porovnávat podle ceny, ale také podle kvality nabízených produktů.

Máme pro vás i havarijní pojištění pro Hyundai.

Do 10 minut od sjednání povinného ručení vám na e-mail dorazí potřebné dokumenty k pojištění - pojistná smlouva, pokyny k platbě pojistného i dočasná zelená karta. Dočasnou zelenou kartu vám rovněž odešleme fyzicky poštou, takže je během 2 dní obdržíte v originále. Pokud byste v průběhu vyplňování objednávky narazili na jakýkoli zádrhel nebo si nevěděli rady, není nutné se obávat. V těchto případech jsou pro vás po celý den k dispozici specialisté z callcentra, kteří vám budou maximálně nápomocni a s dokončením objednávky Vám ochotně pomohou.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POVINNÉ RUČENÍ