Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Povinné ručení Hyundai Getz

Sjednat povinné ručení Hyundai Getz je dnes maličkostí. Jednoduše využijte kalkulačku povinného ručení online a porovnejte si nabídky až 8 pojišťoven českého trhu. V rámci porovnání jednoduše srovnáte limity pojistného krytí, které jednotlivé produktu nabízí, a samozřejmě také limity pojistného krytí dostupných připojištění. Pro ty, co pojištění odpovědnosti z provozu vozila nesjednávají jen z povinnosti, jsou připraveny podrobné popisy služeb, které jsou součástí všech povinných ručení. Všem klientům doporučujeme zabrouzdat také do pojistných podmínek, a to ještě před tím, než vybranou nabídku povinného ručení pro vozidlo Hyundai Getz objednáte.

Povinné ručení online

Historie vozidel Hyundai

Firma Hyundai je jihokorejská automobilka, jejímž založením se může pyšnit Chung Ju Yung. Jedná se o prostého korejského farmáře, který se v roce 1947 rozhodl změnit svůj osud, ale i přispět k lepšímu vývoji motorového světa. Zhruba po dvaceti letech se společnost Hyundai začala zabávat přímou výrobou automobilů, na základě čehož vznikla nová divize Hyundai Motor Company. Tato společnost dosahuje na příčky nejvíce preferovaných prodejců automobilů a vůbec mezi prvních deset největších automobilek na světě. Značka Hyundai je ideálním vozidlem zejména pro pár v důchodovém věku, a to díky nízkým pořizovacím nákladům za vůz, nenáročnému provozu s průměrnou spotřebou paliva a do velkého úhlu otevíratelnými dveřmi prozrazující pohodlné nastupování a vystupování z automobilu.

Vozidlo Hyundai Getz je na trhu již od roku 2002. Tento vůz je vyráběn ve variantě třídveřového hatchbacku, který se obliby příliš nedočkal, a tak je preferována praktičtější pětidveřová verze. V roce 2005 tento vůz prošel facelifem, konkrétně drobnými změnami v interiéru. Když se na vozidlo podíváte čelně, jistě vás upoutá design masky chladiče, kdy tato maska není řešena klasickou mřížkou, ale pouze linkou s centrálně umístěným znakem automobilky.

Na jednom ze zpravodajských internetových portálů byl v březnu roku 2015 zveřejněn článek společnosti Hyundai Motor Czech, který se chlubí nárůstem prodejů svých vozů. Z velké části však za vyšším počtem registrací, a tedy i vyššími prodeji stojí sami dealeři a importér této značky. Za první 2 měsíce si sami na sebe registrovali 26 % všech nových vozů značky Hyundai. Tento status je zjištěn dle veřejně přístupového registru, s nímž spolupracuje Spolek autorizovaných prodejců automobilů značky Hyundai. Samoregistrace vozů nejsou nezákonné, protože zkreslují údaje o prodejích vozů a na společnost Hyundai vrhají špatné světlo.

Jak vybrat správné povinné ručení pro Hyundai Getz?

Jako řidič každého vozidla musíte mít sjednáno povinné ručení pro Hyundai Getz, známé také jako pojištění odpovědnosti z provozu vozidla Hyundai Getz. Z tohoto povinného ručení je kryta újma na zdraví a majetku třetích osob. Limity pojistného krytí povinného ručení lze sjednat od základních částek (50 mil. Kč na zdraví, 50 mil. Kč na majetek), a to až do maximální výše 200 mil. Kč na zdraví a majetek třetích osob. Zaráží vás markantní rozdíl mezi uvedeným minimem a maximem? Jezdíte-li málo a většinou po okresních silnicích a v menších městech, pak se vám navýšení limitů pojistného krytí nevyplatí. Zde vás přesto upozorníme, že následky zaviněné dopravní nehody mohou být fatální a základní limity pojistného krytí nemusí na plnění stačit. Vyšší limity pojistného krytí ocení řidiči, kteří se se svým vozem pohybují po větších městech nebo celé Evropě. Mimo částky, který udávají dostupnou výši ochrany, jsou základem povinného ručení Hyundai Getz také asistenční služby. Zde platí, že součástí základu je základ. Dobře si před sjednání pojištění odpovědnosti z provozu vozidla prostudujte rozsah asistenčních služeb a zjistěte si, na co máte reálně nárok. Uvědomte si, že pouhé připojištění např. nadstandardních asistenčních služeb pojišťovny, vám ročně ušetří několik tisíc korun na opravách a poruchách vozidla.

Ke zjištění ceny povinného ručení stačí v kalkulaci povinného ručení zadat objem motoru, výkon, hmotnost vozidla a jeho rok výroby. Dalšími cenotvornými parametry jsou údaje o pojistníkovi - rok narození, místo trvalého bydliště a výše předchozího škodního průběhu neboli bonusu. Po zadání těchto parametrů můžete nabídky povinných ručení až 8 pojišťoven, porovnávat dle ceny nebo kvality produktů. Na stejné stránce lze rovněž měnit frekvenci platby pojistného (čtvrtletní, pololetní nebo roční), navyšovat již zmíněné limity pojistného krytí a sledovat rozsah jednotlivých nabídek. Porovnání povinného ručení online je rozmanité a ušetří vám spoustu času, kterou můžete trávit užitečněji.

Po výběru vhodné nabídky stačí kliknout na pole Koupit a doplnit pravdivé údaje, jež jsou ke sjednání povinného ručení potřeba. Jejich správnost si můžete zkontrolovat v sumarizaci, na konci objednávky. Do e-mailové schránky, jejíž adresu jste do objednávky uvedli vám doručíme veškeré potřebné dokumenty a následně vám dočasnou zelenou kartu rovněž zašleme fyzicky poštou. Z dokumentů se dozvíte, že pojištění vzniká uhrazením pojistného a žádné dokumenty nejsou potřeba zasílat zpět. Podpis pojistníka na pojistné smlouvě není nutný pro vznik povinného ručení online. Dokumenty k pojištění dokonce ani nemusíte archivovat. Vždy je totiž najdete k Klientské zóně.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POVINNÉ RUČENÍ