Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Povinné ručení Hyundai Accent

Jste hrdým majitelem a hledáte to nejvýhodnější a nejrychlejší povinné ručení Hyundai Accent. Zároveň byste rádi ušetřili čas sjednáním povinného ručení online a také prostředky rodinného rozpočtu. V tomto článku se vám pokusíme nastínit, jak na to. Povinné ručení Hyundai Accent sjednáte snadno, rychle a přehledně přes náš kalkulátor, anebo telefonicky.

Povinné ručení

Historie značky Hyundai

Historie jihokorejské společnosti Hyundai sahá až do roku 1915. V tomto roce se totiž narodil její zakladatel Chung Ju-Yung. Ctižádostivý podnikatel se vypracoval z chudého farmářského syna až na vlastníka obrovského holdingu zabývajícího se několika odvětvími výroby. Pravá historie společnosti Hyundai se ale začala psát až v roce 1940, kdy tento tehdy pětadvacetiletý mladík založil opravnu automobilů. Díky novému přístupu, který byl definován především kvalitními a rychlými opravami, si firma dokázala získat mnoho zákazníků. Díky tomuto úspěchu byla následně založena společnost Hyundai Engineering and Constructing, která se nejvíce angažovala ve stavebnictví. V roce 1966 pak Chung Ju - Yung zakládá automobilku Hyundai Motor Company. Do té doby se do Koree vozidla pouze dovážela, bylo tedy velkým úspěchem, když se v roce 1976 na mezinárodním trhu objevil první ryze korejský automobil Hyundai Pony.

Hyundai Accent

Hyundai Accent je automobil patřící do třídy malých automobilů, který od roku 1995 vyrábí jihokorejská automobilka Hyundai. Jeho předchůdcem byl Hyundai Excel. Od roku 2010 se vyrábí jeho čtvrtá generace, která však již na českém trhu není nabízena. Za jeho nástupce lze považovat Hyundai i20. Na některých trzích se prodávala pod názvy Hyundai Pony nebo Excel. Vyráběla se do roku 1999. K dispozici byla jako třídveřové kupé, hatchback nebo pětidveřový sedan. V letech 1996 a 1998 byla v Austrálii třetím nejprodávanějším vozem. V roce 1999 si jeden vůz zahrál v britském pořadu Top Gear.

Povinné ručení Hyundai Accent

Dokáže si představit, že vozidlo Hyundai Accent je svými rozměry poměrně malým vozidlem, a tak pro vás bude ideálním společníkem do města. Jeho menší rozměry také ocení především něžnější část populace. Díky nízkým motorizacím se také nemusíte bát, že vám povinné ručení pro Hyundai Accent ohrozí finanční rozpočet. Při výběru povinného ručení však není nejdůležitější položkou vždy výše pojistného. Důležité je si také zjistit, co vše vám daný produkt u vybrané pojišťovny nabízí. Zejména se jedná o výši limitů pojistného krytí, rozsahu asistenčních služeb a další možnosti připojištění. Co se týká limitů pojistného plnění povinného ručení pro Hyundai Accent, vždy doporučujeme volit limity vyšší, než jsou základní stanovené zákonem (50 mil Kč), a to ve výši minimálně 100 mil. korun na zdraví a majetek třetích osob. Pokud jste si toto vozidlo pořídili právě díky tomu, že je vhodné na jízdu po městě, doporučujeme k povinnému ručení sjednat také havarijní pojištění. Přeci jen při jízdě v hustém městském provozu je riziko nehody vyšší a s havarijním pojištěním se nemusíte bát nečekaných nákladů na opravu vašeho vozidla. I zkušeným řidičům se totiž někdy povede odřít si vozidlo například v průběhu manévrování při parkování v přecpaných garážích obchodního centra. V případě, že si nechcete sjednávat přímo havarijní pojištění, můžete využít například pojištění NA100PRO. Toto připojištění je havarijním pojištění pro případ nezaviněné nehody a je určené pro osobní a užitková vozidla do 3,5t. Sjednává se bez spoluúčasti a kryty jsou 100% náklady na opravu vozidla do výše obvyklé ceny. Součástí připojištění je pak i živelní pojištění do limitu 50 000 Kč.

Jak správně sjednat povinné ručení na Hyundai Accent

Sjednání povinného ručení na vozidlo Hyundai Accent je u nás na webu jednoduché, rychlé a přehledné. Stačí si otevřít Kalkulaci povinného ručení a zadat základní údaje o vozidle a pojistníkovi. Hned na to pak máte k dispozici kalkulaci až 8 pojišťoven, z jejichž produktů si můžete vybrat to, co je pro vás nejlepší. Poté už jen pokračujete přes tlačítko Koupit v objednávce. Po sjednání pojištění vám vše přijde e-mailem, a to včetně dočasné zelené karty. Pojištění vzniká zaplacením ve stanoveném termínu, není tedy třeba nic podepisovat a zasílat zpět. Sjednání vám tedy nezabere více než pár minut a můžete ho udělat jednoduše z pohodlí domova.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POVINNÉ RUČENÍ