Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Povinné ručení Hyundai Sonata

Sjednat povinné ručení Hyundai Sonata je víc než snadné. Pro usnadnění využijte kalkulačku pojištění odpovědnosti z provozu vozidla na pozemních komunikacích a porovnejte si nabídky až 8 pojišťoven online. Sjednání povinného ručení online přináší řadu výhod. Nejen, že nemusíte přistoupit na jednu osekanou nabídku obchodníka v autosalonu a následně ji komplikovaně vypovídat, ale uspoříte čas i peníze. A ty se do rodinného rozpočtu hodí vždycky!

Povinné ručení

Historie vozidel Hyundai

Hyundai je jihokorejský podnik, který založil v roce 1947 korejský farmář Chung Ju Yung. Jeho záměr byl zlepšit svoji budoucnost, a také přispět k lepšímu vývoji motorového světa. Nejprve firma sloužila jako opravárenský podnik pro nákladní a osobní vozy, o 20 let později vznikla divize vyrábějící automobily Hyundai Motor Company. Tato společnost začala být na trhu velice preferovanou a oblíbenou, jež se v dnešní době řadí na příčky prvních deseti největších automobilek na světě. V roce 2009 se tato společnost stala 5. největším automobilovým výrobcem na světě.

Pokud vlastníte vozidlo Hyundai Sonata, pak zřejmě víte, že toto vozidlo obdrželo v roce 2015 hodnocení TOP SAFETY PICK+ 2015, což je nejvyšší bezpečnostní ocenění, na základě vyhodnocení testů, které provádí organizace IIHS (Insurance Institute for Highway Safety). IIHS hodnotí vozidla na základě ochrany cestujících v pěti testech: čelní náraz se středně velkým přesahem, čelní náraz s malým přesahem, boční náraz, odolnost střechy a funkčnost opěrek hlavy. Pro svou bezpečnost je tedy toto vozidlo vhodné především pro rodiny s dětmi.

Jak vybrat správné povinné ručení pro Hyundai Sonata?

Jako řidič každého vozidla, tak i řidič Hyundai Sonata, musíte mít sjednáno povinné ručení, známé také jako pojištění odpovědnosti z provozu vozidla Hyundai Sonata. Z tohoto povinného ručení je kryta újma na zdraví a majetku třetích osob. Limity pojistného krytí povinného ručení lze sjednat od základních částek, 50 mil. Kč na zdraví a 50 mil. Kč na majetek, až do maximálních částek 250 mil. Kč na zdraví a majetek. V základu povinné ručení je poskytována asistenční služba pojišťovny. Kvalita a rozsah asistenčních služeb se liší dle nabídky pojišťoven. Pokud chcete mít opravdu jistotu, že vám bude asistenční služba dané pojišťovny k dispozici pro případ poruchy, nehody nebo například i defektu, pak si v rámci kalkulace povinného ručení vozidla Hyundai Sonata zvolte připojištění asistenčních služeb. Investice ve výši 300 Kč ročně se zejména ženám skutečně vyplatí.

Možnosti připojištění k povinnému ručení Hyundai Sonata

K povinnému ručení lze vybírat z celé škály připojištění, možnosti však záleží na výběru konkrétní pojišťovny. U většiny pojišťoven je možné vybírat z následujících připojištění: připojištění všech skel vozidla, připojištění zavazadel ve vozidle přepravovaných nebo uložených, úrazové připojištění, živelní připojištění a připojištění poškození střetu se zvěří. U pojišťovny Kooperativa je také možné sjednat dodatkového připojištění ,,Pojištění NA100PRO", jedná se o tzv. havarijní pojištění pro případ nezaviněné nehody. Pojištění NA100PRO je určeno pro osobní užitková vozidla do 3,5 tuny, sjednává se bez spoluúčasti s územní platností v rámci České republiky. Zdarma obsahuje živelní pojištění vozidla do limitu 50.000,-Kč. Rozsah krytí je následující: krytí 100 % nákladů na opravu vozidla, vyřízení škody přímo v pojišťovně Kooperativa nehledě na to, u které pojišťovny má viník nehody povinné ručení sjednáno, a navíc Vám budou proplaceny náklady na nájem náhradního vozidla u smluvní autopůjčovny Kooperativy po dobu opravení vozidla. Dočasnou zelenou kartu vám do 2-3 pracovních dní dorazí i fyzicky poštou.

Jak sjednat povinné ručení pro Hyundai Sonata

Porovnání a sjednání povinného ručení pro vaše vozidlo Hyundai Sonata lze provést jednoduše a rychle v naší online kalkulačce povinného ručení. Stačí když máte k ruce technický průkaz s údaji o vozidle. V prvním kroku kalkulace vyplníte základní údaje o vozidle a pojistníkovi. V druhém kroku se Vám zobrazí graf porovnání pojišťoven, kde můžete nabídky porovnat nejen podle ceny, ale i podle limitů pojistného krytí a možných připojištění. Poté u vybrané pojišťovny kliknete na tlačítko ,,koupit" a objednávku dokončíte. Po sjednání Vám během několika minut přijde do e-mailové schránky zpráva s veškerými dokumenty k pojištění, včetně zelené karty, pojistné smlouvy a pokynů k platbě pojistného.

Výhodou sjednání povinného ručení online je hned několik:

  • pojištění si sjednáte z pohodlí domova;
  • povinné ručení lze sjednat online za pár minut;
  • dokumenty máte okamžitě po sjednání na e-mailu;
  • pro platnost pojištění není nutný podpis, stačí pojistné uhradit v termínu stanovený pojišťovnou;
  • můžete si současně porovnat až 8 nabídek od různých pojišťoven;
  • přehledný graf porovnání, včetně limitů pojistného krytí;
  • pokud si nebudete přeci jen s něčím jisti, anebo byste uvítali sjednání přímo přes telefon, není problém. Můžete využít služeb našich operátorů na call centrum, kteří vám se vším ochotně pomohou.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POVINNÉ RUČENÍ