Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Povinné ručení Kia

Rozšířili jste svou rodinu o čtyřkolového miláčka a nejste si jisti, jak jej správně a možná i co nejrychleji pojistit? Povinné ručení Kia lze sjednat v dnešní době z pohodlí domova. Stačí si vzít k ruce velký technický průkaz vozidla, sednout si k počítači a do vyhledávače zadat povinné ručení Kia. Samotné porovnání nabídek povinného ručení vám nezabere víc jak pár minut a jeho sjednání je už hračka.

Povinné ručení

Historie Kia

Kia, celým názvem Kyungsung Precision Industry, byla založena v roce 1944 a je tak nejstarší korejskou automobilkou. Její začátky vedly přes výrobu dílů pro jízdní kola pod oficiálním názvem Kia Industry Company. V roce 1971 Kia vyrobila čtyřkolový nákladní automobil Titan a o dva roky později, tedy v roce 1973, první korejský zážehový motor. Ve stejném roce sestrojila první osobní automobil.


Dnes se jedná o jednu z pěti největších světových výrobců automobilů. Samotný název Kia je složeninou dvou čínských znaků ,,ki" a ,,a". ,,Ki" znamená stoupat nahoru, ,,a" slovo Asie. V souvislosti můžeme tyto znaky charakterizovat jako ,,Vzestup z Asie".

Automobilka Kia si zakládá na technologickém pokroku a neustálé se zvyšující kvalitě vozidel. O úspěchu této firmy na trhu svědčí velký zájem evropských zákazníků, ale také objektivní testy, které potvrzují vysokou kvalitu vozidel. Jeden z testů byl zaměřen přímo na bezpečnost vozidel. V tomto testu dosáhly velkého úspěchu modely Cee’d, Rio, Venga, Soul, Sportage a Sorento.

Kia vyrábí ročně více než 3 miliony automobilů v 10 výrobních a montážních závodech. Vozidla značky Kia jsou dnes k dostání ve 172 zemích světa.

Jak vybrat povinné ručení Kia vozidel?

Rozhodně nemějte strach, že povinné ručení Kia zasáhne do vašeho rozpočtu víc než původní povinné ručení. Na portále Top-Pojištění.cz si můžete porovnat nabídky až 8 pojišťoven, a to nejen podle ceny, ale také podle limitů pojistného krytí, kvality a možných připojištění. Při výběru a porovnání povinného ručení pro vaše vozidlo Kia doporučujeme orientovat se podle výše limitů pojistného krytí a rizik, která nabídky pojištění obsahují. Nevybírejte to správné povinné ručení jen podle ceny, protože to nejlevnější pojištění nemusí vyhovovat vašim potřebám.

Jestliže často cestujete s celou rodinou, oceníte jistě úrazové připojištění řidiče a celé posádky vozidla. V případě, že se domů vracíte ve večerních hodinách a bydlíte v odlehlejší městech nebo vesnicích, bude se vám hodit připojištění střetu se zvěří. U většiny pojišťoven lze k základu připojistit také živelní připojištění, skla, odcizení celého vozidla, nadstandardní asistenční služba, zavazadla či náhradní vozidlo.

Jak sjednat povinné ručení Kia?

Porovnání a sjednání povinného ručení pro vaše vozidlo Kia lze provést jednoduše a rychle v naší online kalkulačce povinného ručení. Důležité je mít k dispozici velký technický průkaz vozidla, v němž jsou uvedeny veškeré technické parametry. Na základě zadaných vstupních parametrů o vozidle a pojistníkovi se vám zobrazí nabídka až 8 pojišťoven. Výběr je pak už jen na vás. Záleží zda upřednostníte levnější variantu pojištění, anebo budete naopak myslet na to, co se může stát a v průběhu kalkulace zvolíte některé z možných připojištění. Jakmile budete mít jasno, stačí kliknout na tlačítko Koupit a pokračovat ve vyplňování doplňujících údajů o vozidle, vlastníkovi a držiteli vozidla, pokud se od pojistníka odlišují. Všechny zadané údaje si pak zkontrolujete v posledním kroku, kde kliknete na tlačítko Objednat. Do 15 minut budete mít veškeré dokumenty včetně zelené karty ve vašem e-mailu, a tak můžete jít vozidlo bez obav přihlásit na registr vozidel. Fyzicky vám dočasnou zelenou odešleme do 2-3 pracovních dní obyčejnou poštou. A důležitá věc na závěr, pojistnou smlouvu není třeba podepisovat. Dostačující je včasná úhrada pojistného ve lhůtě, jenž je konkrétní pojišťovnou stanovena.

Nejste si sjednáním online jisti?

Pokud si nejste sjednáním online pojištění jisti, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vás kontaktujeme a společně vybereme to nejvhodnější povinné ručení pro vaše vozidlo Kia. K dispozici Vám jsme každý všední den až do večerních hodin, stejně tak i o víkendech či svátcích.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POVINNÉ RUČENÍ