Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Povinné ručení Hyundai Santa Fe

Rozhodli jste se pořídit si nový automobil a ním i povinné ručení? Povinné ručení Hyundai Santa Fe lze sjednat snadno, rychle a online na našem portále Top-Pojištění.cz. Pokud nevíte jak na to, stačí pokračovat ve čtení tohoto článku, ve kterém jsme si pro vás připravili všechny důležité informace.

Povinné ručení Hyundai

Historie vozů Hyundai

Zakladatel společnosti Hyundai Korejec Chung Ju-Yung, nejstarší z osmi dětí, se již ve svých pětadvaceti letech pomalu pustil do plnění svého předsevzetí - změnit svůj život. Práce na poli byla tvrdá a stačila pouze na skromnou obživu početné rodiny. Rozhodl se tedy opustit rodinu a začít čerpat zkušenosti pro své vysněné podnikání. V roce 1940 se mu jeho sen začal pomalu ale jistě plnit. Založil si opravnu automobilů, kde díky rychlému a kvalitnímu přístupu k opravám brzy přilákal hodně zákazníků. V roce 1941 Chung Ju-Yung založil další firmu - Hyundai Engineering and Constructing, která se angažovala ve stavebnictví. Nejznámější automobilka Hyundai vznikla v roce 1966, kdy se automobily do Koreje dovážely hlavně z Japonska. V roce 2009 se společnost Hyundai stala pátým největším automobilovým výrobcem na světě. Až do své smrti Chung Ju-Yung dbal o rozvoj svých zaměstnanců. Ani jako manažerovi mu nedělalo žádný problém za nimi přijít na stavbu nebo s nimi posvačit v bufetu. Chung Ju-Yung je pro mnohé příkladem, jak se z chudého chlapce může stát úspěšný a uznávaný podnikatel.

Luxusní SUV Hyundai Santa Fe nabízí nejmodernější funkce, jako je například navigace s prémiovým audiosystémem INFINITY Surround Audio - inteligentní adaptivní tempomat, který automaticky udržuje bezpečný odstup během jízdy i popojíždění v koloně, nebo systém nouzového brždění AEB, který automaticky aktivuje brzdy, pokud rozpozná náhlé brždění. Kamery na přídi, zádi a po obou stranách vozidla poskytují záběry okolí v rozsahu 360 stupňů a odhalují objekty, které se nacházejí v mrtvém úhlu řidiče. Díky silnému motoru 2.2 CRDi má řidič možnost vychutnat si požitek z dynamické jízdy a dvojitá koncovka výfuku přispěje ke sportovnímu a elegantnímu půvabu.

Jak vybrat vhodné povinné ručení

Základním limitem pojistného krytí povinného ručení pro vozidlo Hyundai Santa Fe je 50 mil. korun na zdraví a majetek třetích osob. Maximální možný limit pojistného krytí, který na českém pojistném trhu najdete, dosahuje výše 250 mil. korun. Součástí každého povinného ručení jsou asistenční služby v základním rozsahu. Sem většinou spadá oprava vozidla na místě, odtah do nejbližšího servisu nebo místa bydliště, organizace opravy defektu pneumatiky na místě nebo vyprázdnění nádrže a čerpání paliva. Limity pro jednotlivé položky, které do asistenčních služeb spadají nejsou nijak závratné, a tak má pojistník možnost si služby asistence pro své vozidlo připojistit. Hyundai Santa Fe je SUV, které má schopnost pohybu i mimo silnice. Pokud si vozidlo pořizujete také za tímto účelem, je sjednání připojištění střetu se zvěří samozřejmostí. Toto připojištění se vztahuje na škody vzniklé v důsledku přímého střetu pojištěného vozidla se zvířetem, s územní platností Česká republika. Kromě tohoto připojištění můžete dále sjednat i některé z následujících - připojištění skel vozidla, úrazové připojištění nebo připojištění zavazadel.

Jak sjednat povinné ručení

Sjednání povinného ručení pro Hyundai Santa Fe vám zabere jen pár minut. Stačí mít po ruce velký technický průkaz, otevřít si kalkulaci povinného ručení a zadat základní údaje o vozidle a pojistníkovi. V grafu zobrazených nabídek pojištění jednotlivých pojistitelů můžete volit až z osmi variant. Jestliže máte vybráno, stačí kliknout na tlačítko Koupit a dokončit objednávku. Po sjednání povinného ručení vám veškeré dokumenty včetně dočasné zelené karty budou odeslány na zadaný email. Pro platnost pojištění není potřeba podepisovat žádné dokumenty. Povinné ručení totiž vzniká uhrazením pojistného v termínu, který je stanoven pojistitelem. Pokud si se sjednáním povinného ručení Hyundai Santa Fe nevíte rady, obraťte se na naše zákaznické centrum. Jsme vám k dispozici každý den na telefonu, online chatu a e-mailu.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POVINNÉ RUČENÍ