Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Povinné ručení Hyundai i40

Jste hrdým majitelem a hledáte to nejvýhodnější a nejrychlejší povinné ručení Hyundai i40. Zároveň byste rádi ušetřili čas sjednáním online a také prostředky rodinného rozpočtu. V tomto článku se vám pokusíme nastínit, jak na to. Povinné ručení Hyundai i40 sjednáte snadno, rychle a přehledně přes náš kalkulátor, anebo telefonicky.

Povinné ručení online

Pár řádků z historie značky Hyundai

Společnost Hyundai je jihokorejskou automobilkou, jejímž založením se může pyšnit Chung Ju Yung. Mladý korejský farmář se v roce 1947 rozhodl zvrátit svůj osud a přispět k lepšímu vývoji motorového světa. Z počátku tato společnost poskytovala opravy pro nákladní a osobní vozidla, o zhruba 20 let později vznikla divize vyrábějící automobily Hyundai Motor Company. Firmu si ihned oblíbilo velké procento populace a v dnešní době ji řadíme na příčky prvních deseti největších automobilek na světě. Mimo jiné byla tato společnost v roce 2009 oceněna jako 5. největší automobilový výrobce na světě.


Vozidlo Hyundai i40 je k dostání buď ve variantě kombi a sedan, a stejně tak si můžete vybrat palivo (benzín, nafta). Jedinečný design světlometů a nová šestiúhelníková přední maska podtrhují sportovní styl a eleganci. Výsledkem je charizmatický vzhled a spousta originálních detailů, kterými vás Hyundai i40 okouzlí. Pokud tedy skutečně hledáte pohodlný, prostorný, elegantní a maximálně vybavený, zkrátka po všech stránkách výjimečný manažerský vůz, popřemýšlejte o koupi Hyundai i40 kombi, jenž má dostatek prostoru pro zavazadla, bezpečnostní systémy, nejvyspělejší vlastnosti a zároveň se pyšní svou elegancí. Hyundai i40 sedan je vybaven systémem devíti airbagů, jenž vás chrání při nárazu. Vaši ochranu zajišťují inteligentní přední airbagy, okenní airbagy, boční airbagy vpředu a vzadu a kolenní airbag řidiče. Tyto vozy jsou vybaveny materiály prémiové kvality, a tak se i ten nejnáročnější zákazník cítí jako v bavlnce.

Nejlevnější povinné ručení pro Hyundai i40

Každý majitel vozidla registrovaného s platnou SPZ vozidla v ČR je povinen přihlásit vozidlo do registru českých vozidel a sjednat si pojištění odpovědnosti z provozu vozidla Hyundai, známé jako povinné ručení. Jestliže vás zajímá, jak na tomto pojištění ušetřit, jste zde správně. Na našem webovém portále si během pár minut porovnáte až 8 nabídek povinného ručení pro vozidlo Hyundai i40 a z nich si zajisté vyberete to Top povinné ručení přímo pro vás.

Jak vybrat a sjednat vhodné povinné ručení pro Hyundai i40?

Pro kalkulaci a sjednání povinného ručení pro Hyundai i40 vám stačí mít po ruce technický průkaz pojišťovaného vozidla, kde jsou uvedeny veškeré technické parametry o vozidle, vlastníkovi a držiteli vozidla. V prvním kroku kalkulace budete k zadání těchto základních parametrů o vozidle a pojistníkovi vyzváni. V dalším kroku pro vás v přehledném grafu porovnáme nabídky až 8 pojišťoven, které si jednoduše srovnáte nejen podle ceny, ale také podle limitů pojistného krytí, frekvence platby a kvality pojišťoven. Po výběru pojišťovny stačí pokračovat dále v objednávce prostřednictvím tlačítka Koupit. V následujících krocích budete vyplňovat podrobnější informace o vozidle, vlastníkovi a provozovateli vozidla, pokud se však od pojistníka liší. Všechny zadané údaje si pak přehledně zkontrolujete v nabídkovém souhrnu, kde pak stačí stisknout tlačítko Objednat. Veškeré potřebné dokumenty, včetně zelené karty, vám zašleme nejpozději do 15 minut od dokončení objednávky do e-mailu. Zároveň Vám odešleme dočasnou zelenou kartu i fyzicky poštou na adresu, kterou jste uvedli v průběhu kalkulace povinného ručení.

Samotné sjednání vám nezabere více než pár minut a není třeba podepisovat žádné dokumenty. Povinné ručení Hyundai i40 vzniká úhradou pojistného, a to ve lhůtě, jenž stanovuje pojistitel. Většinou se jedná o 9 dní od počátku nebo sjednání pojištění. Všechno se odvíjí dle vybrané pojišťovny.

Stále sjednání online rozmýšlíte?

Ani do této chvíle si nejste stoprocentně jisti, zda je sjednání online povinného ručení Hyundai i40 tou správnou volbou? Máme pro vás dobrou zprávu. Se sjednáním povinného ručení vás nenecháme ve štychu a rádi se s vámi spojíme telefonicky. Specialisté z našeho callcentra, kteří vám budou maximálně nápomocni s výběrem povinného ručení na míru, jsou k dispozici každý den, a to až do večerních hodin.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POVINNÉ RUČENÍ