Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Povinné ručení Hyundai Tucson

Sjednali jste u prodejce vozidel povinné ručení Hyundai Tucson, jehož podmínky nebo cena se vám zdají nevýhodné? Nevěště hlavu! Dle zákona máte právo od pojistné smlouvy do dvou měsíců od sjednání povinného ručení odstoupit, a to bez udání důvodu. Vzory výpovědi pojistných smluv povinného ručení jsme pro vás připravili zde. Stačí pouhé doplnění osobních údajů, vlastnoruční podpis pojistníka a odeslání dokumentu doporučenou poštou na adresu pojišťovny, se kterou je původní povinné ručení sjednáno. Změnou pojišťovny nepřicházíte o své bonusy, ani nejste povinni hradit za předčasné ukončení pojistné smlouvy žádné poplatky. Jednoduše si stačí pouze sjednat výhodné povinné ručení, které vám bude vyhovovat jak podmínkami, tak výší pojistného.

Povinné ručení online

Hyundai Tucson

Hyundai Tucson je malé SUV, které se dostalo na trh v roce 2005. Hyundai Tucson vyrábí jihokorejská automobilka Hyundai, která byla v roce 1947 založena Chung Ju Yungem za účelem servisu automobilů a nákladních vozidel. Společnost Hyundai se o 20 let později začala zabývat samotnou výrobou automobilů a vznikla nová divize Hyundai Motor Company. Společnost Hyundai velmi rychle vystoupala na přední příčky výrobců automobilů a absolutně ovládla domácí trh v Koreji. V současné době se společně řadí mezi prvních deset největších automobilek na světě a oblíbily si ji především rodiny s dětmi, díky jejich nízké pořizovací ceně a provozním nákladům. Jste-li hrdým majitelem vozidla Hyundai Tucson, pak jistě víte, že toto vozidlo bylo v roce 2005 oceněno titulem ,,Nejlepší nový crossover" v Kanadě. Tento vůz má pětidvéřovou karoserii a pohon na předních nebo všech kolech. Motory: 2.0 L, 2.7 L V6, 2.0 L diesel.

Jak vybrat správné povinné ručení pro Hyundai Tucson?

Jako řidič každého vozidla, tak i řidiči tohoto rodinného klenotu musíte mít sjednáno povinné ručení pro Hyundai Tucson, známé také jako pojištění odpovědnosti z provozu vozidla Hyundai Tucson. Z tohoto povinného ručení je kryta újma na zdraví a majetku třetích osob. Limity pojistného krytí povinného ručení lze sjednat od základních částek 50 mil. Kč na zdraví, 50 mil. Kč na majetek až do maximální výše 250 mil. Kč na zdraví a majetek. V rámci základního povinného ručení jsou rovněž poskytovány asistenční služby. Myslete však na to, že při sjednání základního rozsahu asistenčních služeb máte nárok na základní pomoc v nouzi. Územní platnost asistenční služby je vždy dělen na Českou republiku a zahraničí, a poskytované služby se nemusí shodovat, tedy limity jednotlivých složek asistence se mohou lišit. Základní asistence vám poskytne pomoc např. v následujících situacích: oprava na místě, vyproštění a manipulace s vozidlem, odtah vozidla do nejbližší autoopravny nebo jinam, odvoz posádky do místa, do kterého je vozidlo odtahováno nebo úschova nepojízdného vozidla. Asistenční služba vám rovněž poskytne informace a rady, jak v případě nehody postupovat, vyhledá a zprostředkuje prověřené a spolehlivé dodavatele služeb (např. opravny, hotely, dopravní spojení aj.), poskytne telefonické tlumočení nebo navigaci v případě ztráty orientace. Pokud by se vám rozsah asistence zdál příliš úzký nebo limity nízké, stačí si asistenční služby jednoduše připojistit. Služba s rozšířenými možnostmi vás vyjde cca. na 300 Kč ročně.

Připojištění rodinných příslušníků k povinnému ručení Hyundai Tucson

Přes 50 % našich klientů si ke svému povinnému ručení uzavírá minimálně jedno z dostupných připojištění. Mimo připojištění skel vozidla je to také úrazové pojištění řidiče a posádky ve vozidle. Úrazové připojištění se sjednává pro případ trvalých následků úrazu, pro případ úmrtí způsobené úrazem a pro případ léčení úrazu (denní odškodné) a vztahuje se na úrazy, které vznikly řidiči nebo osobám přepravovaných pojištěným vozidlem následkem střetu, pádu, nárazu, požáru, výbuchu nebo pádu předmětů na vozidlo. Pojištění se nevztahuje na výstup a nástup osob přepravovaných ve vozidle. Připojištění lze sjednat pouze k osobním a nákladním automobilům s max. počtem 9 sedadel a je platné na území Evropy a Turecka.

Sjednání povinného ručení Hyundai Tucson

Dost bylo obcházení jednotlivých poboček pojišťoven za účelem získání nejlevnějšího povinného ručení pro vozidlo Hyundai Tucson. Není nic jednoduššího, než využít kalkulačku povinného ručení a online, z pohodlí domova si porovnat nabídky až osmi předních pojišťoven českého trhu. Top-Pojištění.cz nabízí exklusivní srovnání produktů nejen dle ceny, ale také podle jejich kvality. Po zadání základních údajů vozidla, které naleznete v jeho technickém průkaze, můžete vybrat to nejvýhodnější povinné ručení dle vašich představ. Po uzavření objednávky obdržíte veškeré dokumenty během pár minut do e-mailové schránky, kde je můžete snadno zkontrolovat. Pojistná smlouva, která vzniká uhrazením pojistného ve stanovené lhůtě, je sjednána přímo s pojistitelem, tedy pojišťovnou. Nemusíte mít žádné obavy, že by vám např. pojistné plnění nebylo včas vyplaceno. Dočasnou zelenou kartu klientům odesíláme také fyzicky poštou, pro případ nutné archivace. Pro ty, co upřednostňují formu online dokumentů, je vše k dispozici v Klientské zóně. Dokumenty k pojištění zde zůstávají uloženy i po zániku pojistné smlouvy, je tedy možné se k nim i po letech vrátit.

Nejste-li zrovna naladěni na online sjednávání povinného ručení, rádi vám zdarma poskytneme telefonickou konzultaci nebo připravíme kalkulaci povinného ručení pro vozidlo Hyundai Tucson přímo na míru. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím e-mailu info@top-pojisteni.cz, na online chatu nebo zákaznické lince 222 100 200. Rádi vám s uzavřením pojistné smlouvy pomůžeme.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POVINNÉ RUČENÍ