Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Povinné ručení Hyundai ix20

Ve vaší garáži se blýská nový motorový parťák a vy hledáte vhodné povinné ručení Hyundai ix20? Tak jistě víte, že nejlepší povinné ručení naleznete na stránkách Top-Pojištění.cz. Pokud si se sjednáním povinného ručení Hyundai ix20 nevíte rady, tak právě pro vás je připraven tento článek. Pokusili jsme se shrnout vše důležité, na co byste neměli při výběru povinného ručení zapomenout. Vyberte si takový produkt, který je pro vás optimální.

Povinné ručení

Něco z historie společnosti Huyndai

Historie společnosti Hyundai sahá až do roku 1915, kdy se narodil její zakladatel Chung Ju-Yung. Za cíl si stanovil zabezpečit lepší budoucnost pro sebe a svou rodinu, a to se mu také podařilo. Z chudého farmáře se vypracoval až na vlastníka obrovského holdingu zabývající se několika odvětvími výroby. Pravá historie společnosti Hyundai se však začala psát až v roce 1940, kdy si tento ctižádostivý mladík otevřel malou autoopravnu. Díky novému přístupu, který byl založen především na kvalitě a rychlosti, si firma dokázala brzy získat mnoho zákazníku. Na základě tohoto úspěchu brzy následovalo založení společnosti Hyundai Engineering and Constructing, která se nejvíce angažovala ve stavebnictví. Do té doby byla vozidla do Korei pouze dovážena, proto se v r. 1966 Chung Ju - Yung rozhodl pro založení automobilky Hyundai Motor Company, která na trh v roce 1976 uvedla první ryze korejský automobil Hyundai Pony.

Výroba Hyundai ix20 byla zahájena v roce 2010 a vyrábí se v České republice doposud. V roce 2013 se vozidlo dokonce stalo nejprodávanějším vozidlem v kategorii MPV a patřilo mezi 10 nejprodávanějších vozidel celého české trhu. I když se vám to možná nemusí na první pohled zdát, jedná se o prostorný vůz, kam naložíte vše, co potřebujete. Aktuálně se vyrábí v motorizacích 1.4 a 1.6 v benzínové i naftové variantě. Vozidlo má díky daným motorizacím poměrně nízkou spotřebu a tak se stává oblíbeným společníkem ve stále více domácnostech v ČR.

Jak vybrat vhodné povinné ručení Hyundai ix20?

Většina z nás považuje povinné ručení opravdu pouze za zákonnou povinnost a prioritou při výběru je především nízká cena. Výběr vhodných limitů povinného ručení Hyundai ix20 je však také důležitý a není na místě jej podceňovat. Limity povinného ručení jsou vždy rozděleny na dvě části, a to na škody způsobené třetím osobám na zdraví a pak také na majetku. Věděli jste, že v případě dopravní nehody může být z limitu povinného ručení kryta škoda na zdraví osob i ve vaše vozidle? Pak minimálně z tohoto důvodu by pro vás limity na povinném ručení neměli být zanedbatelnou položkou. Vybírat můžete ze široké škály od základních 50 mil. korun na zdraví a majetek, až po nejvyšší limit na trhu ve výši 250 mil. na zdraví a majetek. Kromě limitů pojistného krytí povinného ručení Hyundai ix20 pak také můžete vybírat z vhodných připojištění. Mezi nejoblíbenější připojištění mezi našimi klienty patří určitě pojištění skel. To vám pokryje náklady například v případě, že od neznámého protijedoucího vozidla odlétne kamínek a sklo vám poškodí. Při volbě pojištění nezapomeňte zvážit, jakou hodnotu sklo vašeho vozidla má. Pokud se jedná o čelní sklo s vyhříváním, dešťovými senzory apod., bude jeho cena zajisté vyšší a podle toho je třeba také zvolit limit pojistného plnění. Nově si také nyní můžete u několika připojistit navíc i pojištění odcizení celého vozidla. Výhodné to je především v případě, že se jedná o starší vozidlo, která nemá již takovou hodnotu a nevyplatí se tedy sjednat havarijní pojištění s krytím všech rizik. Limity se zde pohybují od 25 tis. korun až po 200 tis. korun.

Jak sjednat povinné ručení Hyundai ix20

Sjednání povinného Hyundai ix20 ručení můžete provést jednoduše, rychle a online pěkně z pohodlí vašeho domova. Stačí si vzít k ruce velký technický průkaz vozidla a otevřít si Kalkulaci povinného ručení. V úvodní části kalkulace je třeba zadat základní parametry vozidla a údaje o pojistníkovi. Bonus vám je ověřen online dle databáze České kanceláře pojistitelů, není tedy nutné dokládat žádná písemná potvrzení. V dalším kroku už vybíráte vhodnou pojišťovnu a její produkt, volit můžete nejen podle ceny, ale porovnat si nabídky můžete i podle limitů krytí a kvality. Poté pokračujete přes tlačítko Koupit dále v objednávce, kde je třeba zadat bližší informace o pojistníkovi, vlastníkovi, provozovateli a samozřejmě vozidle. Po sjednání povinného ručení Hyundai ix20 obdržíte všechny dokumenty, včetně dočasné zelené karty, e-mailem a poté také dočasnou zelenou kartu do tří pracovních dnů poštou. Nemusíte nám zasílat zpět podepsané smlouvy, pojištění vzniká úhradou pojistného ve stanoveném termínu.

Nevíte si rady?

Nevadí. Od toho jsme tady my a celý tým našeho zákaznického centra. Jsme vám k dispozici každý den, proto se na nás neváhejte obrátit. Rádi vám čímkoliv poradíme, pomůžeme vám vhodný produkt vybrat, a nebo rovnou celé pojištění sjednáme za vás.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POVINNÉ RUČENÍ