Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Nejlepší povinné ručení

V případě, že pro své vozidlo hledáte nejlepší povinné ručení, jste na správné adrese. Povinné ručení mít sjednáno musíte, ne každý má ale čas obcházet pojišťovny a vybírat nejlepší nabídky. Společnost Top-Pojištění.cz vám nyní umožňuje sjednat si nejlepší povinné ručení neboli zákonné pojištění odpovědnosti vozidel přehledně, snadno a velmi rychle. Dokumenty Vám obratem dorazí do e-mailové schránky a během pár dní do poštovní schránky.

Nejlepší povinné ručení najisto

Jak budete vědět, že jste u nás správně? Jak budete vědět, že je společnost Top-Pojištění.cz společností s tradicí a o své klienty se vzorně stará? Při rozhodování o sjednávání povinného ručení vozidel u zprostředkovatele Top-Pojištění.cz je možné získat recenze a přečíst si přímo zákaznická hodnocení, tedy komentáře klientů, jenž služeb společnosti využili již před vámi.

Jak to funguje?

Hodnocení probíhá formou online dotazníku zasílaného emailem, který obdrží každý klient do týdne od nákupu jakéhokoli pojištění. Službu zákaznického hodnocení zajišťuje společnost Safe Shopping s.r.o. prostřednictvím svého produktu Safe Online Reputation. Tato společnost se specializuje na hodnocení e-shopů a internetových služeb. Díky zavedené službě získáváme zpětnou vazbu a hodnocení našich služeb přímo od klientů, jenž si pojištění sjednali a zakoupili. Systém poskytuje naprosto nezávislá hodnocení klientů, které společnost Top-Pojištění.cz nemůže nijak ovlivnit. Hodnocení vyplňují klienti, kteří službu zakoupili, z čehož vyplývá, že lze garantovat pravdivost každého komentáře. Hodnotící proces probíhá na webu společnosti Safe Shopping s.r.o. a Top-Pojištění.cz nemá žádné možnosti ani přístupy, díky jimž by bylo možné hodnocení ovlivňovat, nebo např. mazat komentáře. Je povoleno se pouze vyjádřit k pozitivním či negativním hodnocením jednotlivých klientů. Reference Top-Pojisteni.cz si můžete přečíst na https://top-pojisteni.safeonlinereputation.cz/result.

Nenechte se nachytat

Majitelé autobazarů moc dobře vědí, že s vozidlem bez povinného ručení na silnici nemůžete. Proto některé české bazary využívají situace a nabízejí klientům nevýhodná a předražená pojištění. Povinné ručení v autobazarech je mnohdy pastí na řidiče nově zakoupených vozidel. Právě díky nevýhodným nabídkám povinného ručení odjede nemalá část klientů z bazaru s nepojištěných vozidlem. Tím však takoví řidiči riskují nejen pokutu, ale také například doživotní náhrady škod na zdraví nebo majetku třetích osob, které mohou svým nepojištěným vozidlem způsobit.

Už když je většina klientů na cestě do autobazaru, má jasno o tom, jaké značky a typu by vozidlo mělo být. Pokud tyto informace máte, pak je samozřejmě možné vybrat a sjednat nejlepší povinné ručení předem. Můžete si tak srovnat cenu, parametry, limity pojistného krytí a možnosti připojištění v klidu z domova.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POVINNÉ RUČENÍ