Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Studentské cestovní pojištění

Kdo cestuje nejčastěji? Přeci studenti. Kdo jiný si tolik užívá výletů, cest za sportem i poznáváním, stejně jako za studiem. Díky tomu pro ně mají  pojišťovny v nabídce hned několik zajímavých produktů cestovního pojištění, které jsou vytvořeny přímo pro ně.

Cestovní pojištění pro studenty

Studentské pojištění, studentská cena

Běžné pojistky se odvíjí od standardních ceníku, ale to studentské může využít pěkných slev. To především díky kartičkám jako jsou ISIC pojištění do zahraničí, ITIC, IYTC a ALIVE. Pomůžou vám totiž získat slevu až v desítkách procent nejen přímo v pojišťovně, ale i při online sjednání.

Jak si vybrat cestovní pojištění pro studenty

Porovnejte více nabídek a nesahejte hned po té první anebo finančně nejvýhodnější. Myslete především na správné krytí a zrekapitulujte si, jakých aktivit se chcete v zahraničí účastnit. Všechna srovnání najdete přehledně na internetu. Při cestování Work and Travel také nezapomínejte na pojištění na cesty, zároveň je potřeba si dobře zhodnotit jaké pojištění je potřeba.

ISIC cestovní pojištění

Cestovní pojištění ISIC je unikátním pojistným produktem, který se vám hodí jak pro cesty v rámci Evropy, tak do celého světa. Pro možnost jeho sjednání musíte logicky vlastnit studentskou kartičku ISIC, se kterou budete moci využít ISIC cestovní pojištění pro studenty se všemi jeho výhodami.

Vybrat si můžete z dvou variant tohoto pojištění:

ISIC roční pojištění s krátkodobými výlety

Ideální volba pro studenty, kteří cestují v zimě na lyže a na jaře a v létě na eurovíkendy nebo za turistikou. Hodí se ovšem také pro studijní pobyty, které nepřesáhnou 45 dnů. Toto pojištění si můžete sjednat už za 300 Kč / rok, a navíc se v jeho rámci můžete výhodně připojistit i pro nebezpečné či extrémní sporty, odpovědnost za škodu, ztrátu cestovních dokladů a zavazadel. Zvolit také můžete tarif v ceně 450 Kč / rok, který vám nabídne vyšší pojistné limity, které na cestách všichni studenti jistě ocení.

ISIC roční pojištění s dlouhodobými výjezdy

Tato varianta je pak vhodná pro cesty nad 45 dnů, s délkou trvání jedné cesty až do 180 dní. Sjednat si ho můžete už za 2 200 Kč pro Evropu, v případě cest do zbytku světa je cena 3 500 Kč. V ročním pojištění jsou zahrnuty léčebné výlohy, repatriace, opatrovník a zachraňovací náklady, trvalé následky či smrt úrazem. I u tohoto pojištění se můžete připojistit pro odpovědnost za škodu, ztrátu cestovních dokladů a zavazadel i pro extrémní sporty.

Krátkodobé cestovní pojištění pro studenty

Jedná se o pojištění pro turistiku po Evropě i po celém světě. Pro Evropu vás bude stát pouhých 15 Kč / den, pro zbytek světa pak 30 Kč / den.

Dlouhodobé cestovní pojištění pro studenty

Vhodné pro brigády a cestování jak po Evropě, tak po celém světě. V tomto případě vás cestovní pojištění ISIC bude stát pro Evropu 20 Kč / den, pro zbytek světa 38 Kč / den.

Věříme, že si z bohaté a výhodné nabídky, která je pro všechny studenty k dispozici vyberete tu nejlepší, abyste se zajistili nejen pro své cesty, ale i pro budoucnost.

 

SPOČÍTAT CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ