Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Cestovní pojištění srovnání

Jak vybrat cestovní pojištění s nejlepšími podmínkami? Tedy takové, které je za výhodnou cenu a s kvalitním obsahem? Jednoznačnou odpovědí je cestovní pojištění srovnání. Jedině tak uvidíte pohromadě nabídku několika pojišťoven a jejich produktů a můžete vybrat to, co přesně odpovídá vašim požadavkům.

Cestovní pojištění porovnání

Výhody srovnání cestovního pojištění srovnání online

Pokud chcete získat nabídky několika pojišťoven, už dávno nemusíte obíhat jejich pobočky. Díky srovnání cestovního pojištění získáte široký přehled o nabídce cestovního pojištění. Vybírat můžete rovnou z velkého výběru pojišťoven.

SPOČÍTAT CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

A jaké jsou výhody cestovního pojištění srovnání online?

 • Díky přehlednému srovnání můžete vybírat nejen podle ceny, ale také podle limitů.
 • Do kalkulace můžete zahrnout i rizikové sportovní aktivity a vybírat z několika různých připojištění.
 • Nabídku si nejen srovnáte, ale pojištění si můžete online rovnou i sjednat.
 • Výběr a sjednání vám zabere jen pár minut.
 • Díky nadstandardní spoluprací s pojišťovnami máme často k dispozici výhodné slevy.
 • Pojištění sjednáte i na poslední chvíli, třeba z letiště.
 • Není potřeba podpis smlouvy, pojištění vzniká úhradou pojistného. Podrobné informace zde.
 • Veškeré dokumenty vč. asistenčních kartiček obdržíte e-mailem.

Cestovní pojištění online

Jak celé funguje srovnání pojištění?

Buďte v obraze

Je to opravdu snadné! Ovšem před tím, než se pustíte do kalkulace, promyslete si následující body, od kterých se pak můžete při výběru svého pojištění ,,odpíchnout":

 • Kam cestujete?

Výše limitů krytí u cestovního pojištění by se měla mimo jiné odvíjet i od cílové destinace. Přeci jen případné úhrady zdravotní péče v rámci Evropy nedosahují takových částek jako v případě, že vás nějaké zdravotní komplikace potkají například v zámoří. Zvažte tedy případná rizika a podle toho své pojištění vybírejte.

 • Jaký je účel vaší cesty?

Jedete do zahraničí na krátkou pracovní cestu, případně na pár dní za poznáním památek, relaxovat na pláž nebo naopak za dobrodružstvím, sportem a poznáním nepoznaného? Ať už jsou vaše plány jakékoliv, zohledněte je i do výběru cestovního pojištění a případných připojištění (rizikové sporty apod.).

 • S kým cestujete?

Pokud jedete s partou přátel, jste přeci jen o něco méně riziková skupina než v případě cesty s malými dětmi nebo naopak se seniory. Podle toho také vybírejte vhodné produkty s odpovídajícími limity a připojištěními. Při cestě s malými dětmi můžete zvážit například sjednání cestovního pojištění hned po nákupu zájezdu a zahrnutí připojištění storna cesty pro případ, že by děti onemocněly a nemohli jste odcestovat.

A jde se kalkulovat

Pokud máte promyšleno, co od svého cestovního pojištění očekáváte, můžete se pustit do kalkulace. Cestovní pojištění srovnání se vám nabídne hned, jak projdete úvodní stranou kalkulace, kde budete vyzváni k vyplnění údajů o cestě (termín, cílová destinace, účel cesty) a pojištěných osobách (počet osob, data narození).

V následujícím kroku pak už uvidíte přehledné srovnání cestovního pojištění, ze kterého můžete vybírat to nejlepší cestovní pojištění. Rozhodovat se nemusíte jen podle ceny, ve srovnání vidíte i limity krytí, které jsou pro výběr vhodného cestovního pojištění zásadní. Zároveň můžete do svého pojištění přidat případná připojištění nebo sportovní aktivity a jejich cenu rovnou zohlednit v ceně pojistného.

Pokud si ze zobrazené nabídky vyberete, tlačítkem Koupit pokračujete dále v objednávce, kde budete vyzváni k doplnění údajů o jednotlivých pojištěných osobách - jména, příjmení, rodná čísla a adresy.

Nevíte si rady?

Pak neváhejte využít služeb našeho zákaznického centra, specialisté na cestovní pojištění vám mohou s kalkulací pomoci.