222 100 200 Zavoláme vám zpět

Cestovní pojištění srovnání

Potřebujete cestovní pojištění na poslední chvílí za co nejlepší cenu? Využijte proto cestovní pojištění srovnání. Stačí vyplnit jen několik základních údajů o cílové typu cesty, destinaci, datum odjezdu, datum návratu a možná rizika. Během několika sekund uvidíte přehledné srovnání pojistných prokutů od 12 pojišťoven. Nyní si stačí jen vybrat pojišťovnu s odpovídajícím limitem krytí a uzavřít cestovní pojištění. Veškeré dokumenty obdržíte obratem na Váš email. Platbu je důležité odeslat na náš účet před odjezdem do zahraničí. Cestovní pojištění přes Top-Pojištění.cz nabízí nejširší nabídku pojišťoven. Pokuď pojedete v zimě, tak nezapomeňte na cestovní pojištění na hory.

Cestovní pojištění porovnání

Výhody srovnání cestovního pojištění online

Díky srovnání cestovního pojištění získáte přehled o českém pojistném trhu. Nyní už se nemusíte rozhodovat jen mezi jednou pojišťovnou, ale můžete si vybrat rovnou z 12 pojišťoven. Pojištění Vám zabere maximálně 5 minut! Největší výhodou srovnání cestovního pojištění online je to, že si jej můžete sjednat na poslední chvíli. Můžete už klidně balit na cestu. Stačí pouze den před plánovaným odjezdem/odletem a platbu provést před překročením státní hranice. Pouze v případě pojišťovny AIG je pojistná smlouva platná až v okamžiku připsání platby na náš bankovní účet, u všech ostatních pojišťoven je rozhodující datum a čas příkazu k úhradě. Využijte naší kalkulačky cestovního pojištění a porovnejte si všechny dostupné varianty.

Proč užívat kalkulačku na cestovní pojištění?

I když si cestovní pojištění neuzavřete, naše srovnání cestovního pojištění vám pomůže získat přehled za kolik a kde si můžete cestovní pojištění sjednat. Ovšem pozor – ne vždy se pojistíte za takovou cenu, jakou nabízíme na našich stránkách on-line právě my. V naší kalkulačce naleznete vždy aktuální sazby na daný rok včetně slev, které budete mít jenom u nás.

Nestačí Vám kalkulačka na cestovní pojištění?

Pokud si nevíte rady s pojištěním zavolejte nám na telefon 222 100 200 nebo pište na email info@top-pojisteni.cz

Spočítat cestovní pojištění