Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Srovnejto cestovní pojištění

Přemýšlíte nad tím, jak snadno a rychle vybrat to nejlepší cestovní pojištění? Použijte online kalkulačku, která vám s tím pomůže! Jediné co budete potřebovat je připojení k internetu a pár minut vašeho času.

Opakované cesty pojištění

Výhody srovnejto cestovního pojištění

Cestovní pojištění byste si měli automaticky ,,přibalit" na každý výlet i dovolenou. Sice všichni v peněžence máme známou modrou kartičku (tedy Evropský průkaz zdravotního pojištění EHIC), ale spoléhat se jen a pouze na něj se zkrátka nevyplatí. Jinak řečeno, modrá kartička k cestovnímu pojištění nestačí.

Naštěstí je v dnešní době sjednání cestovního pojištění velmi snadné. Nemusíte kvůli tomu složitě obíhat pobočky pojišťoven - vše zvládnete z pohodlí vašeho domova. Cestovní pojištění srovnejte prostřednictvím online kalkulačky, která vám během chvíle ukáže aktuální nabídky hned od několika pojišťoven, a to přímo na míru vám a vaší dovolené.

SPOČÍTAT CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

Jak funguje srovnání cestovního pojištění

Do online kalkulačky zadejte základní údaje o cestujících a vaší dovolené (cílová destinace, počet dní, plánované aktivity - turistika, sport a tak dále). Následně si můžete upravit požadovaný rozsah pojištění, například navýšením limitů a přidáním šikovných připojištění jako:

Při finálním výběru se pak nedívejte hlavně na cenu, ale především na to, aby dané cestovní pojištění odpovídalo přesně vašim potřebám, a v případě nouze vám poskytlo dostatečnou a odpovídající ochranu.

SPOČÍTAT CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

Sjednání online cestovního pojištění srovnejto

Jestli jste si vybrali odpovídající produkt cestovního pojištění, stačí si ho během pár kliknutí myší jednoduše sjednat. Zvolíte pouze tlačítko ,,Koupit" a pokračovat dále v objednávce. Všechny dokumenty vám poté přijdou do e-mailové schránky včetně smlouvy, pojistných podmínek i asistenčních kartiček.

Všechny dokumenty, především asistenční kartičky, si vytiskněte a vezměte s sebou na výlet či dovolenou. Smlouvy podepisovat nemusíte - pojištění vstupuje v platnost úhradou pojistného. Pokud na něj tedy spěcháte, zvolte online platbu kartou.

SPOČÍTAT CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ